Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola współpracuje ze Skype

Motorola współpracuje ze Skype

WitekT 22 Lutego 2005 00:46

0 0

W poniedziałek Motorola i Skype ogłosiły zamiar nawiązania współpracy marketingowej, celem której ma być rozszerzenie opcji komunikacyjnych dla użytkowników Skype i uzyskanie dostępu do ponad 25 mln zarejestrowanych użytkowników.
Porozumienie ma wykorzystywać potencjał obydwu firm, opierając się na doświadczeniu Motoroli w zaawansowanych technologiach mobilnych, a także wykorzystując bazę użytkowników Skype i narzędzia komunikacji głosowej oraz tekstowej. Początkowo współpraca będzie dotyczyć marketingu nowych produktów Motoroli – z linii Skype Ready, takich jak zestawy słuchawkowe Bluetooth i głośniki oraz próbnego dostępu do telefonii Skype Internet użytkownikom wybranych telefonów komórkowych Motoroli. Pierwsze produkty Motoroli Skype Ready mają się pojawić w sprzedaży w pierwszej połowie tego roku.

Źródło tekstu: Asia BizTech, 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~lecho  2005-02-22 10:57:00  host: aj130.internetdsl.tpnet.pl

    Chyba zanosi się na przełom w telefonii jeśli ktoś nie wpadnie na genialny pomysł aby to opodatkować, zabronić lub coś w tym rodzaju

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-133-152.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet