Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola wsparła Uniwersytet Jagielloński

Motorola wsparła Uniwersytet Jagielloński

sirmark 27 Października 2006 09:27

0 0

Przedstawiciele Centrum Oprogramowania Motoroli wręczyli dyrektorowi Instytutu Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie czek na kwotę 25 tysięcy dolarów. Pieniądze zasilą fundusz kursów edukacyjnych z Inżynierii Oprogramowania, pozwalając młodym informatykom na pogłębianie wiedzy z tego zakresu. Ceremonia wręczenia czeku była okazją do podsumowania 5-tej edycji programu praktyk, które w krakowskim Centrum odbywają studenci wyższych uczelni z całego kraju.

Motorola od wielu lat wspiera krakowskie uczelnie wyższe - firma sponsoruje seminaria doszkalające z dziedziny oprogramowania, wykłady i konferencje tematyczne, finansuje laboratoria technologii, a także pomaga w zakupie specjalistycznego oprogramowania.
Motorola prowadzi program praktyk studenckich od 5 lat. Z roku na rok liczba aplikujących rośnie - do tegorocznej edycji zgłosiło się 400 osób, ale za względu na ograniczoną liczbę miejsc w programie ostatecznie wzięło udział 56 osób - 48 mężczyzn i 8 kobiet. Większość stanowili studenci AGH i Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Źródło tekstu: Motorola     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2006-10-27 13:03:28  host: abbp15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja myślałem, że na uczelniach to są rektorzy i dziekani a nie dyrektorzy i prezesi :) :) :)

  • 0

    2.  2006-10-27 13:08:50

    1: dyrektorzy są od administrowania i pieniędzy, a rektorzy i dziekani - od kształcenia. :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet