Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola wraca z hukiem

Motorola wraca z hukiem

LuiN 2 Listopada 2009 12:45

0 0

motorola milestone Na europejskich rynkach pojawi się najnowszy ogier ze stajni Motoroli - model Milestone, znany też jako Droid. To obecnie najciekawszy telefon z Androidem wyposażony w sprzętową klawiaturę QWERTY. Czy Milestone okaże się przepustką dla Motoroli do powrotu do czasów dawnej jej świetności?



Względem amerykańskiej wersji urządzenia (Verizon Droid) Milestone różni się brakiem pełnej licencji na nawigację satelitarną krok-po-kroku (preinstalowana 60-dniowa wersja demonstracyjna MOTONAV), pojawia się za to pełna obsługa gestów w ramach technologii multitouch.

Cała reszta to kopia oryginalnego Droida: łączność HSPA i WiFi, Android 2.0, 3,7-calowy ekran z pojemnościowym panelem dotykowym (480 x 854 pikseli, 16:9), aparat 5 Mpix, GPS, akcelerometr, procesor ARM Cortex A8 550 MHz i bateria 1400 mAh.




W pierwszej kolejności telefon trafi do sprzedaży we Włoszech i w Niemczech.



Źródło tekstu: Motorola, wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14.  2009-11-02 14:29:35

    @13 jest wiele technologii, ktore sie na rynku nie przyjely w szerszym gronie uzytkownikow. wideorozmowy to wlasnie jedna z nich. przy wejsciu 3g ludzie sie zachwycali, ze bedzie mozna zobaczyc rozmowce, czas jednak pokazal, ze 3g to glownie szybka transmisja danych, wideorozmowy zostaly zmarginalizowane. nie dziwne wiec, ze takowa kamera nie jest w kazdym modelu telefonu.

  • 0

    15. ~Rafał  2009-11-02 14:29:53  host: client02-ciao.provider.pl

    Ciekawe ile bateria będzie trzymać w telefonie z takim wyświetlaczam...

  • 0

    16. ~  2009-11-02 14:38:30  host: chello089074153057.chello.pl

    *15. Chyba jeden-dwa dni. :P

  • 0

    17. ~  2009-11-02 14:54:52  host: 188.33.81.3

    Swietny. HTC musi sie postarac, zeby przegonic ta motorole. Klawiaturka wyglada naprawde dobrze :)

  • 0

    18. ~Paranoiia  2009-11-02 15:01:53  host: p07-07.opera-mini.net

    W polsce moze wideo rozmowy nie sa znane, ale np w hiszpanii ciagle widze kogos rozmawiajacego przez kamere. Widac co kraj to technoobyczaj. Tak jak w japonii prawie nikt nie uzywa sms'ow, wylacznie e-maile, mam nadzieje, ze tak w europie bedzie za pare lat, bo te skracanie textow w sms'ach juz mnie dobija...

  • 0

    19. ~  2009-11-02 15:04:50  host: chello089074153057.chello.pl

    @18 W Polsce będzie ale chyba za 50 lat.

  • 0

    20.  2009-11-02 15:36:16

    w stanach rowniez pisze sie emaile, a jednak smsy tez maja sie tam dobrze.

  • 0

    21.  2009-11-02 16:34:30

    ***Paranoiia - ale kto każe skracać treść w smsie? Do co najmniej 5-6 częsciowego smsa , w którym można zawrzeć naprawdę sporo treści , ten rodzaj wiadomości jest substytutem emaila , nie wiem w czym problem , poza tym , że wysyłając 1000smsów jest się szczeniakiem , a wysyłając tysiąc maili na miesiąc mega poważanym byznesmanem:) (zawsze mnie to bawi)

  • 0

    22.  2009-11-02 16:39:33

    Fajna ta Moto , nawet bardzo fajna , wizualnie prezentuje się znakomicie. Ciekawe czy multitouch w przeglądarce i galerii nie spowoduje jakiegoś konfliktu z Apple , gest "szczypania" jest chyba opatentowany. Inny widget kalendarza , widget kalendarza korporacyjnego , to cała nakładka Blur? Cieszy mozliwość ustawiania wielkości zdjęcia , na Galaxy pozostawało tylko sztywne 5mx , a dodatkowe aplikacje jakoś specjalnie sobie z tym nie radziły. Ma kosztować w Europie około 400euro.

  • 0

    23.  2009-11-02 16:43:18

    Acha - nie zgadzam się z przedmówcami , Luinem i Thonka , to że się nie używa , w żaden sposób nie usprawiedliwia braku videorozmów czy w pełni funkcjonalnego BT lub modemu w telefonie za takie pieniądze.

  • 0

    24.  2009-11-02 16:47:57

    Hm,mnie rozbawił komentarz issy (21),ale dlatego,że... w pełni się z nim zgadzam! Otóż to! Nie wydaje mi się,by tradycyjny sms został wyparty przez maile (podobnie jak przez mobilne GG),gdyż (ad 18.) nie spotkałem jak dotąd człowieka,u którego KAŻDY esiak to wielki elaborat,tak wielki,że sześciu esiaków zabraknie na druk. Chociaż... jest nas sześć miliardów,więc pewnie i takie osoby gdzieś na świecie są. Pozdrawiam!

  • 0

    25. ~Patryk  2009-11-02 16:48:16  host: 14.179.wmc.com.pl

    Issa. Ale po co w takim razie ci wideorozmowy skoro być ich i tak nie używał? Chyba tylko po to,żeby poszpanować przy kumplach w szkole,bądź na osiedlu jaki to telefon z bajerami się ma...Nie wszyscy tak robią...

  • 0

    26. ~  2009-11-02 16:53:43  host: 217.153.173.77

    pierwsza motorola, która mi się podoba

  • 0

    27.  2009-11-02 17:25:38

    ***Patryk , poniekąd masz rację , iFon też mial wiele braków a jest jednym wielkim sukcesem... Ale generalnie telefon za tyle pieniędzy który ma służyć dwa lata zdecydowanie powinien mieć po prostu wszystko , tym bardzej , że nigdy nie wiadomo co się przyda w perspektywie tych dwóch lat. Ja nie używam videorozmów , ale akurat dwóch moich znajomych uważa brak videorozmów w Hero za praktycznie dyskwalifikujące. Co do szpanowania to zdecydowanie jeśli chodzi o mnie chybiona uwaga.

  • 0

    28.  2009-11-02 17:46:50

    "To obecnie najciekawszy telefon z Androidem wyposażony w sprzętową klawiaturę QWERTY." A SE X10 jest gorsze? :D

  • 0

    29. ~Patryk  2009-11-02 18:07:15  host: 14.179.wmc.com.pl

    @Issa z tym szpanowaniem akurat nie odniosłem się do Ciebie,tylko po prostu powiedziałem tak ogólnie :)

  • 0

    30.  2009-11-02 19:09:08

    A wiecie dlaczego się nie przyjęło VC ? Ze względu na jakość dźwięku i problemy z rozmową w głośnym (czyli dla VC normalnym) otoczeniu. I drugi powód: nakładanie się rozmów na siebie, czyli znowu dźwięk.

  • 0

    31. ~jj  2009-11-02 20:35:23  host: 95.155.118.1

    do 28: na 10000000000000% gorzej wykonany.............. Co jak co ale do Motki pod tym względem nie można się przyczepić

  • 0