Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola W230 trafia na polski rynek

Motorola W230 trafia na polski rynek

LuiN 31 Marca 2008 13:44

0 0

motorola w230 Motorola W230 to jeden z prostszych telefonów w dostępnych ofercie producenta. Do zakupu zachęcać ma redukcja szumów otoczenia podczas prowadzonej rozmowy i odtwarzacz Mp3.

O tym niedrogim modelu pisaliśmy szerzej w tej wiadomości. Dziś telefon trafia na polski rynek w cenie około 250zł. W cenie tej producentowi udało się zmieścić takie funkcje jak radio FM z RDS-em, odtwarzacz MP3, czytnik kart microSD (obsługa kart do 2GB) czy system podwyższania jakości rozmów CrystalTalk.




Niebagatelnym atutem nowego modelu jest wytrzymała bateria (940 mAh), pozwalająca na maksymalnie 570 min. rozmowy lub czuwanie nawet przez 465 h. Funkcje muzyczne podkreślają dedykowane przyciski do obsługi odtwarzacza i radia, a za przesył utworów do telefonu odpowiada standardowe gniazdo miniUSB.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Motorola, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~quzo  2008-03-31 13:55:05  host: chello089076192158.chello.pl

    istny szmelc jak wszystkie telefony motoroli

  • 0

    2. ~Tylko Play!  2008-03-31 14:02:34  host: server2.subtech.pl

    Tyroche szajs wienc raczej nie bendzie go Play.

  • 0

    3. ~  2008-03-31 14:07:21  host: atropos.tpi.pl

    w orange bedzie ;)

  • 0

    4. ~mm  2008-03-31 14:17:47  host: public-gprs97591.centertel.pl

    w orange jest od jakis 2 tygodni....

  • 0

    5. ~  2008-03-31 14:21:47  host: atropos.tpi.pl

    w ofercie moze jest ale nie ma jej dostepnej

  • 0

    6. ~Tylko Play!  2008-03-31 14:36:33  host: server2.subtech.pl

    EEEE szajs to od razu jest w orendź LOL!

  • 0

    7. ~Krzysiek  2008-03-31 14:49:02  host: apn-77-112-147-75.gprs.plus.pl

    Byle miał dobrą baterię

  • 0

    8. ~jim  2008-03-31 15:07:04  host: 212.160.172.70

    W propozycji juz jest tydzien...

  • 0

    9.  2008-03-31 15:19:20

    już jest od dwóch tygodni i jest w dodatku dostępny :P może nie na stronie ale swoje się wie

  • 0

    10. ~Aster  2008-03-31 15:26:32  host: pxgot1.srv.volvo.com

    Za tę cenę bardzo ok.

  • 0

    11.  2008-03-31 15:32:17

    4,8,9 - cóż mogę powiedzieć - Motorola dopiero dziś przyznała się oficjalnie:)

  • 0

    12. ~  2008-03-31 15:32:21  host: 87-205-208-15.adsl.inetia.pl

    Czy ktoś korzystał z CrystalTalk, czy to w ogóle działa a może taki pic marketingowy? W baterię Motoroli tradycyjnie nie wierzę. Jeszcze nie spotkałem testu Motoroli telefonu w Polsce, gdzie bateria chociaż odrobinę miała by takie osiągi jak w specyfikacji. No chyba, że testowany telefon był sprowadzany z zachodu.

  • 0

    13.  2008-03-31 15:42:44

    Bardzo sympatyczny telefonik, jak za taką cenę. Tylko czy będzie dostępny w wolnej sprzedaży czy z założonym simlockiem w jakichś zestawach pre? Jak powszechnie wiadomo założenie simlocka może czasem sporo kosztować więc może w wolnej sprzedaży byłby jeszcze tańszy? ;-)

  • 0

    14.  2008-03-31 16:11:54

    pewnie będzie tak i tak. Ale nawet w pre nie powinien być drogi :)

  • 0

    15. ~hłe hłe hłe  2008-03-31 21:46:22  host: 80.51.91.252

    @2 jak najbardziej powinien być w pleju, tam jest dużo dzieci neostrady! (takich jak ty)

  • 0

    16. ~Maciek  2008-04-01 09:50:03  host: dpq22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nieźle że za 250 zeta telefon ma tyle opcji. Dobry bo tani natomiast ja wolę moją V8. Bo m.in. ma klapkę i inne bajery:)

  • 0

    17. ~kk  2008-04-01 18:05:53  host: 213.158.194.228

    popieram @15.dzieci neo out!

  • 0

    19. ~tadek  2009-01-08 16:17:23  host: apn-77-115-107-252.gprs.plus.pl

    A a gdzie dostanę w Warszawie taki właśnie zestawik Orange Music za 99 zl? Bo nie moge znaleść...

Dodaj swoją opinię