Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola w biegu dookoła świata

Motorola w biegu dookoła świata

sirmark 11 Czerwca 2007 18:25

0 0

Wieczorem 20 czerwca 2007 dotrą do Polski biegacze Blue Planet Run. Dwudziestu ochotników okrąża kulę ziemską, by pomóc ludziom bez dostępu do wody pitnej. Motorola wyposażyła ich w telefony i krótkofalówki.

Motorola wspiera przedsięwzięcie Fundacji Blue Planet Run - pierwszy bieg sztafetowy dookoła świata. Przez 95 dni, 24 godziny na dobę śmiałkowie z trzynastu krajów w wieku od 26 do 60 lat chcą pokonać ponad 24 400 km, by zwrócić uwagę na palący problem braku wody pitnej. Motorola zapewni stałą łączność pomiędzy biegaczami, ekipą techniczną, rodzinami i mediami, dostarczając telefony komórkowe, krótkofalówki oraz inne mobilne akcesoria niezbędne do szybkiej i wygodnej komunikacji.
Sztafeta wystartowała 1 czerwca z Nowego Yorku. W każdym kraju na trasie biegu będą ustawione punkty informacyjne, gdzie będzie można zobaczyć sportowców. W Polsce biegacze pokonają trasę od Cieszyna, przez Oświęcim, Kraków (21.06 nad ranem), Kielce (21.06), Radom (21/22.06), Warszawę (22.06), Siedlce, do Białej Podlaskiej, gdzie dotrą w nocy z 22/23 czerwca. W Warszawie i Krakowie odbędą się z tej okazji happeningi, mające zwrócić uwagę na postępujący niedobór wody pitnej w Polsce i na świecie.

motorola q 9h Wsparcie telefonami komórkowymi i krótkofalówkami Motoroli jest dla nas niezwykle ważne. Szczególnie przydatny będzie smartfon Motorola Q q9 - lekki, dobry do biegania, pozwalający w każdej chwili i wygodnie prowadzić rozmowy i wysyłać e-maile. Dzięki niemu będziemy mogli z każdego zakątka świata dokumentować nasz bieg zdjęciami i filmami - mówi Matt Kursh, CEO Fundacji Blue Planet Run.

Źródło tekstu: Motorola     

Dodaj do:
w sumie: 6
 • 0

  1. ~ukenamuniu  2007-06-11 20:39:54  host: nat-go2.aster.pl

  i każdy sportowiec z bańką 20 litrów wody pitnej na plecach. A o sprzeciwie KE do kombinowania UKE z Tele2 jako MVNO w sieci PTC/ERA, to nie łaska, redaktorzy napisać??

 • 0

  2. ~ukenamuniu  2007-06-11 20:52:28  host: nat-go2.aster.pl

  że o rynku 9 nie wspomnę, ze strony UKE: "Komisja Europejska podzieliła stanowisko Prezesa UKE i zaakceptowała przedstawione projekty decyzji, zgłaszając jednocześnie uwagę co do braku nałożenia przez Prezesa UKE obowiązku kontroli cen. Komisja Europejska wezwała Prezesa UKE do dokładnego monitorowania rozwoju stosowanych przez operatorów alternatywnych stawek za zakańczanie połączeń. Zdaniem Komisji Europejskiej, jeśli wystąpią znaczne zmiany obecnie obowiązujących umów, nie nastąpi spodziewana tendencja do dalszych obniżek cen lub jeśli zwiększy się poziom asymetrii w stosunku do stawek Telekomunikacji Polskiej S.A. za zakańczanie połączeń, Prezes UKE powinien interweniować i wprowadzić efektywną regulację cen na operatorów alternatywnych" PONIEWAŻ SZERYF RZĄDZI W NASZYM MIASTECZKU, OBSERWUJMY JEGO DZIAŁANIA!!

 • 0

  3.  2007-06-12 00:37:14

  Spokojnie, newsy pisze tutaj głównie jedna osoba - to też człowiek!

 • 0

  4.  2007-06-12 07:27:07

  Alternatywni nie mają ponad 90% rynku jak znienawidzona Telekomuna więc 1,2 zostaw w spokoju TELE 2

 • 0

  5. ~ukenamuniu  2007-06-12 08:01:01  host: nat-go2.aster.pl

  olek_skype: pierwsze dotyczy Tele2 jako MVNO w sieci ERA. Nie ma więc to nic wspólnego z "Telekomuną". Drugie dotyczy rynku 9, na którym każdy operator ma pozycję dominującą (bo nikt inny nie kończy połączeń w jego sieci). W obowiązkach dla tych operatorów nie napisano, że stawki za zakańczenie połączeń podlegają kontroli UKE.

 • 0

  6.  2007-06-12 10:14:51

  ukenamuniu: a dasz mi wziąć raz na jakiś czas urlop? Rajd Polski był, od środy nie siedziałem nad newsami... Trochę mi zajmuje wbicie się znów na obroty...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet