Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola V3xx w ofercie Orange

Motorola V3xx w ofercie Orange

sirmark 16 Lutego 2007 04:39

0 0
Orange wprowadził na rynek telefon z technologią HSDPA - Motorola RAZR V3xx.

motorola razr v3xx To elegancki i ultrapłaski telefon, którego wzornictwo zaczerpnięto z kultowego modelu RAZR V3. V3xx wyposażono w dwie kamery cyfrowe umożliwiające prowadzenie wideorozmowy, 50 MB wbudowanej pamięci i wejście na karty microSD, obsługę technologii HSDPA, EDGE i GPRS oraz Bluetooth stereo. Telefon wyposażono ponadto w odtwarzacz muzyczny, obsługujący większość popularnych formatów audio.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11.  2007-02-16 09:47:25

    Co do zasięgu UMTS w Łodzi to się zgodzę. Trochę za długo to już trwa. Właściwie to jest tylko w centrum i to w promieniu 500 m od salonu Orange. Ta sytuacja ma miejsce od czerwca zeszłego roku, choć teraz telefon sam łapie UMTS, wcześniej trzeba było go przestawić w odpowiedni tryb.

  • 0

    12.  2007-02-16 10:34:02

    Lepiej jakby wprowadzili Nokie 5200/5300. Czekam na nią już 3 miechy :/

  • 0

    13. ~skers  2007-02-16 11:09:43  host: eb80.internetdsl.tpnet.pl

    do Orange jeden z tych modeli jest dostepny bo widzialem go w gazetce z rachunkiem za swego koma

  • 0

    14. ~muddy  2007-02-16 11:31:33  host: 91.189.22.206

    Jeśli chodzi o zasięg UMTS Orange, to w Krakowie jest on jest najlepszy: mają 104 NodeB, Era 66, Plus 52. Jak widzicie, to zależy od miasta. Z Łodzią Orange się spóźnił - dopiero zaczął budować sieć 3G w tym mieście.

  • 0

    15. ~dt  2007-02-16 13:46:45  host: wap.plusgsm.pl

    Bydgoszcz, Torun, Rzeszow, Kielce,Bialystok - nawet jednej stacji nie maja w tych miastach. Orange z 3G jest na koncu nie liczac Play.

  • 0

    16. ~PLANET  2007-02-16 15:17:03  host: 217.116.110.185

    Szalony, nie mierz wszystkiego wg swoich realiow... W niektorych miastach jest lepiej, w niektorych gorzej, w niektorych bardzo podobnie. Akurat ja mieszkajac w centrum Warszawy moglbym powiedziec przyblizajac, ze kazdy op ma wszedzie dobry UMTS z HSDPA ;) - no bo przeciez zlapie kazdego na pelnym zakresie. Za daleko idacy wniosek. Bynajmniej nie usprawiedliwiam tu Orange, z ktorego uciekam do Plusa :D Widac natomiast po Twoich wypowiedziach, ze - jak sadze - jestes ekstrawertykiem i czujesz mocna potrzeba podzielenia sie z innymi swoimi odczuciami. Teraz juz jest ok, kiedys przypominalo to troche szalony.telepolis.blog.pl :D

  • 0

    17.  2007-02-16 19:37:43

    Planet- to fakt zawsze dziele sie odczuciami ;) szczery chlopak jestem :) odnosnie Orange umts to jednak w skali kraju obecnie jest ostatnie , hmm jesli w lodzi da orange ponad 100nodeB to bedzie ok ale w takim tempie to pewnie za 2lata :/ na moje oko Orange w Lodzi ma dzis tylko max 10nodeB !!! A co do motoroli wyslalem maila do Centrum Oprogramowania ich czemu to ta motyka nie ma licznika danych i wiadomosci cell info - ciekawe czy odpisza ? ps- pewnie mnie delikatnie "splawia"

  • 0

    18.  2007-02-17 04:14:27

    Z Orange to są jaja hihi - byłam w salonie bo zmieniałam numer zwykły 501 na złoty 501 za pkty profit. Obok babka pytała o propozycję, K750i dali jej cenę z kosmosu, więc pytała o K510i - a oni jej prawie 500zł. Kobieta już prawie się zdecydowała, a ja wychodząc mówię na głos że w MediaMarkt jest teraz za 400zł w promocji hehe jakie miny mieli ci konsultanci... I tak jest na każdym kroku jak ktoś nie wie to wcisną 6020 za 350zł albo K510i za ponad 500...

  • 0

    19. ~feb  2007-02-18 21:29:48  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    telefon jest niczego sobie - szkoda tylko ze z umtsem w orange nie za dobrze

  • 0

    20. ~mx2  2007-02-18 22:42:36  host: nat-pr2.aster.pl

    umts w orange wogóle nie działa ! to są jakieś jaja a nie sieć. Czemu V3xx albo V6 nie ma w Plusie :( :( :(

  • 0

    21.  2007-02-19 13:25:34

    w motorolkach tych naj to era najlepiej stoi. I ceny nie są dla multimilionerów.

  • 0

    22. ~zb  2007-02-19 15:18:56  host: dpc161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    eee tam umts. Teraz hsdpa smiga w Erze i to jest nowoczesność!!!!

  • 0

    23. ~martina  2007-02-22 20:16:14  host: ip-89-200-164-215.system-net.pl

    ej mam pytanie ktorego fona wybrac motorole v3xx czy se k800i ??

  • 0

    24. ~zakłopotany  2007-02-23 14:54:31  host: abgd164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kupuje kome i niewiem co mam wybrać nokie N93, N95 CZY MOTOROLĘ V3XX ,

  • 0

    25. ~ma  2007-02-24 14:03:05  host: ip-89-200-164-215.system-net.pl

    jaka kome wziasc motorole v3xx czy se k800i ? pomoze ktos??

  • 0

    26. ~Nowoczesnytel  2007-03-18 21:38:47  host: asa49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kup se nokie 3300 - super!

  • 0

    27. ~Asiulla  2007-06-23 14:01:26  host: dbl200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak ustawic w tym tel. dzwonek indywidualny? bo w ustawieniach mma tylko opcje -włacz, wylacz a nie wiem jak ustawic dzwiek. z gory thx za odp.

  • 0

    28. ~Sylwoosia  2007-12-03 21:39:46  host: chello087206112097.chello.pl

    Ej,nie mówcie o tych skomplikowanych funkcjach! Jak sie używa tego fona?? dobrze??? jak funkcjonuje? odp!

  • 0

    29. ~Kasiula  2007-12-10 18:09:34  host: adbq229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kurcze :( Czyli w plusie nie dostanę V3xx? :( Kurde! Ale to głupie :/

  • 0

    30. ~emciop  2007-12-11 19:31:01  host: erj232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    witam! mam takie pytanie, moja dziewczyna kupila sobie niedawno ten model telefonu. Kiedy zgrywalem zdjecia z komorki na komputer, okazalo sie ze sa strasznie male. sprawdzalem opcje w jeje telefonie i wydaje sie ze wszystko jest ustawione na maksymalne wymagania. czy wszyscy inni uzytkownicy maja taki sam problem ze zdjeciami? pozdrawiam, Emil

Dodaj swoją opinię