Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola V235 w Erze

Motorola V235 w Erze

WitekT 25 Czerwca 2006 21:59

0 0
motorola v235W promocjach dla klientów indywidualnych w Erze pojawił się nowy telefon – Motorola V235.

Telefon dostępny jest w następujących promocjach:
Taryfa Era Fun,
Mistrzowska Promocja,
Mistrzowskie Powitanie.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2006-06-25 22:03:13

    ale mi telefon. A N70? :(

  • 0

    2. ~  2006-06-25 22:04:39  host: gw1.eranet.pl

    N70 do niczego sie nie nadaje... to pomylka E60 jest ok

  • 0

    3.  2006-06-25 23:16:58

    właśnie czemu nie ma E60 w Erze :( - taki telefon a nie ma go :(

  • 0

    4.  2006-06-26 08:25:28

    Jak zwykle - telefon z iTapem,niewygodna klawiaturą i kijowy,jak każde szkrzydełka ,czyli szmelc:/ po co Era ten syf wprowadza to nie wiem:/

  • 0

    5.  2006-06-26 08:26:16

    *** jak każde skrzydełka produkcji Motoroli of course

  • 0

    6.  2006-06-26 08:50:57

    v547 jest całkiem całkiem i też skrzydełka. Edzia nawet ma :)

  • 0

    7.  2006-06-26 10:25:03

    olek_skype - dlatego wprowadzaja takie telefony bo dla ciebeio to szmelc, a dla innych to telefon idealny...
    Nie jest to zly telefon - idealny dla mniej wymagajacych klientow EraFun... a co do iTAP to naprawde bardzo dobry slownik

  • 0

    8. ~OLA!  2006-06-26 13:25:08  host: dov46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zgadzasm sie, mi na przykład ten telefon odpowiada, fajne zdjątka wychodzą z niego, jest wygodny no i jest tot marka Motorola!

  • 0

    9. ~  2006-06-26 14:16:12  host: dqt123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    on jest dobry dla kobiet, które kiepsko się orientują w telefonii i nie wykorzystują najnowszych możliwości jakie daje nowa technologia, a wykorzystują do podstawowych czynności jak sms, mms rozmowy. Ładnie wyglada, jest mały, w sam raz dla kobiet.

  • 0

    10. ~lopez  2006-06-27 04:12:21  host: phantom.teldom.pl

    telefon za zeta do niskich abonamentów...

  • 0

    11. ~Isaak  2006-06-27 15:28:30  host: dql73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nowy telefon na lato ludzie, czego wy sie kłócicie - era ma tyle telefonów że każdy se kupi jaki bedzie chcial. ide sie schłodzic do wanny

  • 0

    12. ~kubus  2006-07-05 23:59:49  host: 80.54.90.56

    heh wacham sie między tym telefonem a se k508i:( kurde motka ma gorsze funkcje ale se ma jostic:( który zapewne szybko mi sie popsuje:( heh lol

  • 0

    13. ~lulu  2006-07-08 17:59:35  host: 80.54.90.56

    ładny:)

  • 0

    14. ~Maga  2006-08-29 10:25:12  host: 212.106.27.64

    Mam ten telefon od kilku dni i jestem naprawdę bardzo zadowolona :)

  • 0

    15. ~rad  2006-10-11 00:26:03  host: hakone.magma-net.pl

    ja telefonu uzywam glownie do dzwonienia i pisania smsow, do tego sluzy. A jak chce w cos zagrac to wlacze sobie komputer, wiec wiecej bajerow w telefonie mi nie jest potrzebne.

  • 0

    16. ~PYŚKA  2007-05-21 21:40:07  host: 213.199.252.61

    Telefon jest super nawet go mam naprawde superowski i chciaż nic nie ma i tak mi sie podoba

Dodaj swoją opinię