Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola Sholes Tablet - konkurencja dla Xperii X10?

Motorola Sholes Tablet - konkurencja dla Xperii X10?

LuiN 4 Grudnia 2009 16:43

0 0

Do sieci trafiły zdjęcia urządzenia o nazwie Motorola Sholes Tablet XT701. Urządzenie oferuje 3,7-calowy ekran dotykowy, łączność HSPA i... system operacyjny Google Android 2.1.

motorola sholes motorola sholes motorola sholes motorola sholes

Specyfikacje Xperii X10 i tabletu Motoroli są zbliżone. Motorola oferuje o dwie generacje nowszy system operacyjny, jednak jej aparat fotograficzny nie ma 8 Mpix, lecz tylko 5 Mpix. W urządzeniu nie zabrakło GPS-u, łączności WiFi i radia FM.




Szczegóły dotyczące specyfikacji tabletu znane będą najprawdopodobniej dopiero po oficjalnej prezentacji sytemu Google Android 2.1 Flan. Jedno jest pewne - urządzenie nie będzie dostępne przed gwiazdką.

Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 9
  • 0

    1.  2009-12-04 17:21:13

    Radio, ksenonowa lampa, azjatyckie menu... Wypas :P . Ale może w końcu się się ruszy z tą Motorolą w Polsce.

  • 0

    2.  2009-12-04 17:47:01

    jeszcze troche i wymyślą wiecej niz 5 cali w telefonie. i bedziemy nosic telefony na plecach jak tornistry. dla mnie swiat telefonów zatrzymał sie na nokii n95 i narazie nic nie ma na rynku innowacyjnego

  • 0

    3. ~  2009-12-04 17:54:29  host: drr236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przecież to Motorola Droid w wersji bez klawiatury...

  • 0

    4. ~WiateR  2009-12-04 19:26:51  host: user-89-108-221-234.mobile.playmobile.pl

    Półtorej generacji. Wersja 2.1 niemal nie różni się od 2.0.

  • 0

    5.  2009-12-04 22:13:11

    Dobrze, że Motorola wreszcie coś znaczącego robi.

  • 0

    6.  2009-12-04 22:47:42

    Mnie tam się spodobała ikonka "TasKiller" :D

  • 0

    7. ~Patryk  2009-12-06 10:49:58  host: 14.179.wmc.com.pl

    @wiemar a iPhone. Jest to telefon bardzo rewolucyjny,co wiele osób potwierdzi. Ma ekran 3.5 cala, która spokojnie mieści się wszędzie,nawet w kieszeni :>

  • 0

    8.  2009-12-06 16:41:14

    ***Didequ , no niestety w niektorych aspektach Android moze sie zdawac czy nawet jest pozbawiony logiki. Juz kiedys pisalem , ze brak opcji klasycznego zamkniecia aplikacji moze byc trudny do przelkniecia dla uzytkownikow , ktorzy chocby korzystali na codzien z Symbiana. To co jest sila Androida czyli spora baza uzytecznych programow , jest jednoczesnie jego slaboscia , bo czesc uzytkownikow kupujacych sobie telefon nie jest i nie bedzie zainteresowana cudowaniem i przedzieraniem sie przez opisy w takim czy innym sklepie , ale otrzymaniem urzadzenia o co najmniej zadowalajacej funkcjonalnosci na "dzien dobry". Wspomniany TaskKiller jest najlepszym swiadectwem tego , ze jednak tak nie jest , a bardzo slabej jakosci skrzynka wiadomosci o niezmiernie okrojonej funkcjonalnosci jest tego drugim , dobrym przykladem. Bez aplikacji jak HandcentSms w zaden sposob nie da sie tego wygodnie uzywac , konwertowanie (automatyczne , ktore na marginesie da sie wylaczyc jedynie przez w/w aplikacje) sms do mms jest pomyslem rownie "genialnym" jak pozbawienie Feature Packa2 Nokii opcji bezposredniej wysylki mmsa. Wiem , ze nie ma telefonow idealnych , i zamysl AppStorow i innych Android Market jest szlachetny , ale producentom ja przynajmniej , zalecilbym umiar w oddawaniu "golasow" w rece uzytkownika. Znalezienie dobrej alternatywy dla kalendarza z Nokii ktory jest dla mnie najwazniejszy , zajelo mi okolo miesiaca , po przypadkowym trafieniu na solidna aplikacje Astrid. Android i Symbian (vy FP1) tak , wypaczenia nie;)

  • 0

    9. ~WiateR  2009-12-06 16:49:10  host: 94.254.198.15

    @wiemar - innowacyjnego? Urządzenie z dużym ekranem dotykowym jest innowacyjne. Z tego co piszesz zrozumiałem, że nie potrzebujesz urządzenia innowacyjnego tylko zwykłego telefonu z symbianem... Albo po prostu jesteś cholernie niezorientowany w rynku...

Dodaj swoją opinię