Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola Rush 2 - gotowa na każdy pakiet SMS-ów

Motorola Rush 2 - gotowa na każdy pakiet SMS-ów

LuiN 5 Marca 2009 15:32

0 0

Motorola A455 Rush 2 to wyjątkowo atrakcyjny wizualnie, prosty telefon z wysuwaną klawiaturą QWERTY. Urządzenie oferuje łączność 3G i trwałe materiały, które wytrzymają tysiące SMS-ów i maili miesięcznie.

motorola a455 motorola a455 motorola a455 motorola a455




Zdjęcia Motoroli Rush 2 pochodzą z materiału prasowego amerykańskiej sieci Verizon. W pierwszej kolejności telefon zaoferuje łączność w egzotycznych dla Europejczyków sieciach CDMA/EV-DO.

Tani telefon z dotykowym ekranem i wysuwaną klawiaturą QWERTY może się okazać hitem wśród amerykańskiej młodzieży. Motorola nie wypowiedziała się jeszcze oficjalnie na temat ewentualnej wersji urządzenia dla innych rynków, brakuje też oficjalnej specyfikacji telefonu.

Źródło tekstu: Mobile Review, Unwired View, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1. ~miernik  2009-03-05 15:58:19  host: polica.at.xencon.net

    Skoro to CDMA/EV-DO to ciekawe czy ten telefon działał by w polskiej Sferii?

  • 0

    2.  2009-03-05 15:59:14

    Jak widać Motorola radzi sobie całkiem nieźle ale... na rynkach pozaeuropejskich. :/ Widać im to wystarcza.

  • 0

    3. ~aaaaa  2009-03-05 16:03:46  host: chello089074081058.chello.pl

    "wyjątkowo atrakcyjny wizualnie" moze i kolorowe ma przyciski, ale wyglada jak ciegiełka:) ciekawe jak wyglada menu hehe

  • 0

    4. ~Hose  2009-03-05 16:04:12  host: 194.39.141.10

    Całkiem ciekawe motototo, fakt że nie dla mnie to, ale pewnie maniacy smsów i młodzież przyjmie go ciepło.

  • 0

    5. ~STFU  2009-03-05 16:08:22  host: 77-253-186-195.adsl.inetia.pl

    Motorola Rush 2 - nowe oblicze cegły.

  • 0

    6. ~oyen  2009-03-05 16:23:22  host: 83-2-168-76.osiek.net.pl

    czy mi sie wydaje czy widze trackballa jak w G1?

  • 0

    7. ~Lu  2009-03-05 17:00:27  host: 212.160.172.70

    nie dziwie sie, że moto wypuszcza telefony na rynkach pozaeuropejskich, bo za oceanem jest szanowaną i uznawaną marką. U nas jak ktoś słyszy motorola to robi "głupi uśmiech".

  • 0

    8.  2009-03-05 18:48:08

    Nawet fajna. Ale czy ta wysuwana klawa wytrzyma tysiące maili i esów miesięcznie to mam poważne wątpliwości.

  • 0

    9. ~marker5@wp.pl  2009-03-05 20:36:38  host: apn-77-112-133-141.gprs.plus.pl

    Odpowiedz na LG KS360 i tyle...Moze jednak Motorola cos tam po cichu kombinuje i wypusci jakis sensowny model...ale osobiscie watpie:)

  • 0

    10.  2009-03-05 20:36:55

    Nie dziwię się, że chcą tego sprzedawać w Europie. Kto by to kupił.

  • 0

    11. ~  2009-03-06 15:14:35  host: 78.133.210.185

    oj sporo ludzi... a motka robi wbrew pozorom dobre telefony.. dla przykladu.. zwatpilem gdy dzisiaj udalo mi sie na mojej starej e6 odpalic youtube'a ;p

Dodaj swoją opinię