Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola ROKR E8 w promocjach Orange

Motorola ROKR E8 w promocjach Orange

sirmark 1 Października 2008 00:45

0 0

Od 2. października Orange wprowadza do oferty dla klientów prywatnych oraz biznesowych nowy telefon. Będą też obniżki.

W ofertach abonamentowych oraz Mix obniżono ceny telefonów: LG KS360, LG KU990, Motorola RAZR2 V8, Nokia N95, SonyEricsson W380i, SonyEricsson W910i, Sony-Ericsson C902 oraz HTC TyTN II.




Zobacz: cennik Orange Abonament (24)
Zobacz: cennik Orange Abonament (30)
Zobacz: cennik Orange Abonament (30)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (24)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (30)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (36)

W ofercie dla biznesu obniżono ceny telefonów: LG KU990, Motorola RAZR2 V8, Nokia 2630, Nokia 6500 classic, Nokia E65, Samsung SGH-U700, Samsung SGH-U900 Soul, SonyEricsson W910i oraz HTC TyTN II.

Zobacz: cennik telefon w ofercie Nowy Orange dla Firm - 24.
Zobacz: cennik telefon w ofercie Nowy Orange dla Firm - 30.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2008-10-01 07:37:55

    W ofercie Orange nie ma 6500 slide tylko 6500 classic.

  • 0

    2.  2008-10-01 08:59:35

    thx, cos mi sie zle kliklo.

  • 0

    3. ~  2008-10-01 09:12:57  host: aamy51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sony ericson c902 ? nie widze go w ofercie nokia 2630 biznesowa ?

  • 0

    4. ~mika_vera  2008-10-01 09:47:56  host: 213.25.189.50

    ..i tak orange ma najdroższe telefony-ciekawe,ale drogie i plus wychodzi na prowadzenie-zaczyna pod każdym względem mieć lepsze oferty

  • 0

    5. ~cinek  2008-10-01 10:08:54  host: bys103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja tam mam już E8 w Plusie i nie żałuje. Mam już ją grubo ponad miesiąć

  • 0

    6.  2008-10-01 12:18:54

    Viewty ładnie wygląda 550pln w najtańszym abo to fajna sprawa.

  • 0

    7.  2008-10-01 22:06:21

    Obnizka ceny Kajzerki po bagatela 10,5 miesiacach od wprowadzenia do cennika ;) (a 9,5 po realnym wejsciu do magazynow). Lepiej pozno, niz wcale ;)

  • 0

    8. ~bob budowniczy  2008-10-02 08:50:43  host: ip-64-10.mofnet.gov.pl

    na orange.pl nie widać zmian cen telefonów. to jest pewna informacja? bo czeka mnie nowa umowa

  • 0

    9. ~  2008-10-02 13:21:01  host: aaob249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w ogóle ta strona z orange to czysta kicha era ma przynajmniej pokoleji telefony (wszystko czytelne) od złotowki ja byłem usiebie w salonie to tam nic nie mają o wszystko trzeba sie pytac w pażdzierniku mi sie konczy umowa zproponowali mi przedłuzenie umowy na nowym telefonie podajże SE w200i(według nich) za okolo 30 zloty w abonamencie 25zlotych ale chyba wezme nokie 3110 jak mają bo nie pytałem (chyba bedzie lepsza)

  • 0

    10.  2008-10-03 00:29:40

    na orange.pl też jest wszystko czytelnie,jednak strona nie zawsze jest aktualna równo z doniesieniami prasowymi-łatwiej puścić coś w internet,niż coś w nim pozmieniać...

  • 0

    11. ~bob budowniczy  2008-10-03 09:34:01  host: ip-64-10.mofnet.gov.pl

    ceny na orange.pl już zmienione, ale tylko przy opisach telefonów. w cenniku w pdf nadal stare ceny. "łatwiej puścić coś w internet,niż coś w nim pozmieniać..." - całkiem spoko myśl

  • 0

    12. ~  2008-10-03 11:50:25  host: eai160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    może strona orange jest przejzysta jak masz 2 godziny i sprawdzisz kazdy telefon osobno ja do dzisiaj nie wiem gdie sa cenniki orange i chyba niezle kasuja za smsa jak odzyskujesz hasło jakby nie te przechodzenie minut na nastepny miesiac to bym olał tego operatora

  • 0

    13. ~  2008-10-04 13:31:21  host: dly166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hm zacznij moze od czegos prostszego jak google a potem przejdz do powazniejszych stron ;p

  • 0

    14. ~xxxx  2008-10-04 21:11:47  host: aaok68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    google pff monopolista linki sponsorowane jakby była jakas inna wyszukiwarka konkurencyjna tez bym olał google

  • 0

    15. ~loki  2008-10-06 18:48:06  host: 195.94.208.134

    ale nie ma,pisanie że brak przejrzystości stronie Orange jest nie porozumieniem,nawigacja jest prosta...

  • 0

    16. ~  2008-10-06 21:32:39  host: aaoc27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ok ok pisze co mysle nie ma co sie obrazac pozdrawiam

  • 0

    17. ~już niedługo były klient Orange  2008-10-09 08:17:08  host: epc170.internetdsl.tpnet.pl

    to cholera złodzieje, rzekomo obniżają cenę na telefony, ale już następnego dnia telefony są "chwilowo niedostępne", a zamówienie na telefon gdzieś znika ! Paranoja, mają promocje tylko na cenniku, bo np. LG KU990 ani w sklepie internetowym ani w salonach nie ma !!!

  • 0

    18. ~lol  2009-07-17 11:21:42  host: 80.50.127.246

    a ja mam motorole e8 w orange mix i nie zaluje ze ja kupilem

Dodaj swoją opinię