Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola ROKR E8 nagrodzona

Motorola ROKR E8 nagrodzona

sirmark 11 Stycznia 2008 13:56

0 0
motorola rokr e8Najnowszy telefon muzyczny Motoroli - ROKR E8 - zdobył dwie najbardziej prestiżowe nagrody targów elektroniki CES 2008 w Las Vegas.

Pierwsza nagroda to najlepsze urządzenie w kategorii: Show, Cellphones & Smartphones. Druga zaś - co da Motoroli jest szczególnie cenne - to nagroda przyznana przez odwiedzających targi - tzw. People's Voice. Telefon Motoroli ROKR E8 zdobył najwięcej głosów i został wybrany najlepszą nowością spośród wszystkich produktów pokazanych na tegorocznych targach!

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Motorola     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~jojo  2008-01-11 21:49:38  host: egc210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jakiś styl, to pewnie ten model i ma. Co do funkcjonalności Motoroli, to trafiłeś jak kulą w płot. ;-D

  • 0

    12.  2008-01-11 21:49:56

    ~Ticom 2 cale i 320x240 to mały ekran?

  • 0

    13. ~Ticom  2008-01-11 23:56:11  host: nat9.tomkow.pl

    Fakt-rozdzielczość zacna, ale te niby 2 cale?! Pozdrawiam.

  • 0

    14. ~HelloMoto  2008-01-12 02:36:22  host: xdsl-2514.wroclaw.dialog.net.pl

    Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Jesli chodzi o funkcjonalnosc to ja z kolei nie moge sie w nokii polapac bo zawsze uzywalem motorolek. A nokie na symbianie to juz wogole tragedia. Proponuje pouzywac motorolek a potem sie wypowiadac. Szczegolnie polecam V3i. Takie powinny byc wszystkie telefony

  • 0

    15.  2008-01-12 04:02:48

    nie od dzisiaj wiadomo, ze najlepiej sprzedajaca sie marka komorek w stanach jest motorola wiec people's voice nie dziwi, ale best cell i smart? przeciez te 2 cale to chyba powierzchni na tym ekranie jest, bo raczej nie przekatnej... nie mowie juz o tym, ze ostatnio zaprezentowali model RIZR Z10, ktory bije na glowe ROKR E8... no ale... ponoc prawie 3 lata temu w NY patrzyli sie na mojego kuzyna jak na idiote, gdy zobaczyli go w windzie jednego ze sporych biurowcow z Nokia 7610 w rekach... no ale skoro mms'y u nich to zbyt zaawansowana usluga to ja juz nie staram sie szukac logiki na tamtejszym rynku ;p

  • 0

    16. ~quzo  2008-01-12 09:25:44  host: chello087206144014.chello.pl

    ad 14 ja mam n80 i motke v3xx i krotko mowiac motka to zlom i padlina ,a jak wiekszosc ludzi wie to motki maja najgorsze menu i najbardziej zawodne

  • 0

    17. ~brestinder  2008-01-12 09:54:29  host: 80.50.232.202

    Motorole nalezy podzielic na 2 czesci, na te z linuxem i symbianem, oraz na pozostale... co do e8 to zapowiada sie jeden z najlepiej grajacych telefonow, juz e2 dawala wmiare rade, ale jak zobaczylem krzywa reprodukcji dzwieku w e8 ( na pewnym ruskim serwisie ) to zdziklem, idealnie plaska ... polecam tamten test, puki niezobaczylem duzej ilosci real photek to bylem sceptycznie nasttawiony, ale ten fon ihmo jest bardzo dobry, jak tego niewidzicie to idzie sobie kupic se

  • 0

    18. ~rrr  2008-01-12 09:57:18  host: unicorn.laczpol.net.pl

    Kwestia przyzwyczajenia miałem Motke przez dwa lata i bdb ją wspominam, Zero problemów, mogłem używać ją jako pendrive-a bo nie potrzebowała żadnych sterowników do połączenia z kompem, a kopiowanie mp3 trwało 3-4 sek , a nie 2 min. Co do Nokii, to nigdy nie byłem zwolennikiem tych telefonów i nie warte nawet połowy swojej ceny , a menu nie będę nic pisał bo zawsze kończy sie to chęcią rzucenia telefonu o ścianę.

  • 0

    19. ~Aule  2008-01-23 04:01:09  host: 87-205-207-195.adsl.inetia.pl

    Co do menu w motkach, to nie miałes chyba tej z Linuksem(taką też będzie e8), bo w nich jest możliwość (prawie) dowolnej zmiany menu, coś jak w Symbianach. Można też pisać swoje wlasne skrypty do shella, ostatnio do e2 wyszedł nawet python. Co do samego telefonu, to szykuje mi się następca mojego e2. Szkoda tylko, że nie ma wifi.

  • 0

    20. ~cwikla  2008-12-01 22:26:48  host: abtk248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam ten fonik i na pierwszy zut oka prezentuje sie switnie ludzie dzwiek w tym telefonie to potęga czysciutki dzwięk menu tez schlude a te przyćiski to cudo polecam za tą cene niekupisz lepszego fona no i jeszcze 2GB pamieci wewnętrznej za 400 zł kupicie taką nową motke ja polecam ten telefonik

  • 0

    21. ~tomek  2009-01-14 18:07:35  host: chello089074151189.chello.pl

    a ja go dzisiaj kupiłem w orange , jednym slowem ...szajs , duzy jak pudło po butach , jakies reklamy rebooka ponabijane na obudowie ... wiocha gra dosc ładnie ale do mojej noki 6500 slider to sie nie umywa ... w niczym jest pod kazdym katem gorsza , no cóż 1 zet poszedł sie ... ale i tak zaraz do zagonki nie bede ztym chodził

  • 0

    22. ~normandia  2009-02-04 10:04:41  host: s184pc87.mmj.pl

    tomek jak bys chcial wiedziec to ta motorola e8 gra najlepiej >wedlog testow to wyprzedzila wszystkie inne fony pod wzgledem muzyki jakosci i glosnosci na swiecie. Polecam mialem w reku i zadentelefon sie nie umywa dzwiekiem na sluchawkach . A co do glosnika wbudowanego to jesst wystarczajacy. Nic nie przebije motki e1 na tune gain table wyszystkie porownywane telefony moga isc do smietnika . to tyle pozdro

  • 0

    23. ~  2009-02-04 15:36:07  host: host8925242122.microchip.3s.pl

    fajny telefon

  • 0

    24. ~swa  2009-02-23 21:17:07  host: enz214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nc specjalnego w nim nie ma....wlasnie mam zamiar go sprzedac

  • 0

    25. ~Marcin  2009-07-15 00:33:40  host: dyt133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam ten telefon i jestem bardzo zadowolony.

  • 0

    26. ~Stasi  2009-07-29 00:09:03  host: host-89-228-24-70.zamosc.mm.pl

    mam ją od dzis i jz sie zakochalam, same pozytywy nie ma zadnej wady.jestsuuuper!!! dużo ładniejsza ta motorolka w rzeczywistosci niz na zdjeciach i taka damska:D

  • 0

    27. ~  2009-10-13 16:59:40  host: adgl146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lol ale z was niektorzy pierdziela bajery.... nie miałes e8 to nie pisz.

  • 0

    28. ~  2009-10-13 17:00:24  host: adgl146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a telefon jest jak dla mnie swietny

  • 0

    29. ~GRYF  2009-11-07 22:13:09  host: 89.161.16.31

    użytkuje ten model od 1,5 roku. jest strasznie wolna, chetnie zmienił bym soft. wiadomości SMS dochodzą niepełne (zwłaszcza dluższe) interfejs chodzi strasznie zawile. wielki plus mimo powolnosci za czystość dźwieku ale głośność odtwazania z telefonu pozostawia wiele do życzenia

  • 0

    30. ~Redi  2009-12-07 09:25:14  host: evl4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telefonik bomba,jak ktos jest kumaty to wie o softach skinach i programach na niego:) jak ktos jest tempy i kupuje bo sie swieci to sory! Dzwiek nie porównywalny do innych telefonów i to nie na słuch,od tego są specjalne testy!Motka to kult zwłaszcza wersje ROKR

Dodaj swoją opinię