Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola RAZR2 V8 Luxury Edition

Motorola RAZR2 V8 Luxury Edition

LuiN 18 Października 2007 04:46

0 0

Luksusowej wersji Motoroli RAZR2 V8 nie sposób się oprzeć. Głęboka czerń wykończona 18 i 24-karatowym złotem, imitująca skórę węża pokrywa baterii i te "ostre" gabaryty.

moto lux moto lux moto lux moto lux




Specyfikacja telefonu pozostaje bez zmian względem "zwykłej" Motoroli RAZR2 V8. W skrócie: aparat 2Mpix, dwa ekrany QVGA (240x320 pikseli; 2 i 2,2cala), 2GB pamięci, czterozakresowy moduł GSM, brak 3G. W zestawie z telefonem dostarczana ma być słuchawka Bluetooth pokryta 18-karatowym złotem i gustowny skórzany futerał. Jak zwykle w limitowanych edycjach telefonów, równie "limitowana" okaże się zapewne cena. Telefon ma trafić na rynek jeszcze w tym kwartale.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Motorola RAZR2 V8 w katalogu.

Źródło tekstu: Motorola, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1.  2007-10-18 06:41:31

    czekamy na wersję RIZR z Symbianem.

  • 0

    2. ~YX  2007-10-18 07:07:41  host: 212.160.172.70

    Z reguły te luxusowe wersje są wyjątkowo kiczowate a ta motka nawet trzyma fason :)

  • 0

    3.  2007-10-18 08:16:07

    Cena nie moze byc 'limitowana'... cena moze byc po prostu wysoka :)

  • 0

    4.  2007-10-18 10:48:05

    Jest po poprostu zabojczy. Mona czesciowo zakup tego telefonu potraktowac jako inwestycje w zloto ;-)

  • 0

    5.  2007-10-18 12:57:58

    Prześliczna jest. Kiedyś sobie kupie :P

  • 0

    6.  2007-10-18 13:58:25

    wlasciwie zmieniaja sie oznaczenia modeli a mam wrazenie jakby to byl wciaz ten sam telefon V3 ktora troszke ulepszaja ... jak tylko pojawil sie na rynku bardzo mi sie podobal ale non stop to samo?

  • 0

    7.  2007-10-18 16:09:18

    szacuje,ze cena wyniesie koło 3.500zł. ( podobnie jak Nokia 8800 Sirocco )

  • 0

    8.  2007-10-18 18:18:34

    #4: raczej nie można. Bo złota tam tyle co kot napłakał ;-)

  • 0

    9. ~lassie-r  2007-11-13 22:38:40  host: nat-tor2.aster.pl

    @1: dlaczego cofać się do Symbiana? ten model ma OS Linuxa! :)

  • 0

    10. ~MARTYŚ  2007-11-20 11:42:39  host: wlan1-107.srem.net

    no cena jaK NA "NIBY 24KARATOWE ZŁOTO TO PRZYSTĘPNA...;P 2550zł...;) moze sobie kiedyś kupie;D...

  • 0

    11. ~boss spec od tel.  2007-12-13 00:04:50  host: host86-129-87-119.range86-129.btcentralplus.com

    ten tel jest zajebisty ale slabe funkcie bo mam go w londynie

Dodaj swoją opinię