Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola RAZR w ofercie Play

Motorola RAZR w ofercie Play

LuiN 2 Grudnia 2011 08:39

0 0
motorola razr Motorola RAZR trafiła dziś do oferty na życzenie dostępnej w sklepie internetowym sieci Play. Zmieniły się też ceny wybranych innych modeli.

Oprócz premiery kewlarowej Motoroli RAZR, ofercie RePlay oraz sklepie internetowym obniżone zostały ceny następujących modeli: BlackBerry Curve 8520, HTC Desire HD, HTC Cha Cha, HTC Gratia, HTC Wildfire S, LG P970 Swift Black, Samsung S8500 Wave i HTC HD7.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: zmiany w cennikach telefonów sieci Play (plik .pdf; 72 kB).




Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~  2011-12-02 09:04:38  host: host-89-229-128-78.chelm.mm.pl

    Swift Black za 849 przy abo 59 zł? :D Za tę kasę kupiłem P970 na allegro, przy czym jakąś nędzną Nokię, którą dostałem od Playa sprzedałem za 500 zł :D Oferta fatalna.

  • 0

    3. ~rrr  2011-12-02 09:27:54  host: host-89-230-177-131.gdynia-laczpol.mm.pl

    to co tam atrakcyjnego wg was jest teraz..

  • 0

    4. ~3m  2011-12-02 09:45:48  host: rtr-5-62.interkar.pl

    Ceny z kosmosu, komuś tam kompletnie odbiło:(

  • 0

    5. ~3m  2011-12-02 09:53:24  host: rtr-5-62.interkar.pl

    Jedynym atrakcyjnym elementem oferty play jest duża ilość minut w abo, w aspekcie cen telefonów już przeskoczyli konkurencję

  • 1

    6.  2011-12-02 09:55:20

    Ja od jakiegoś czasu korzystam z prepaida, a że mój telefon dąży do śmierci klinicznej pomyślałem sobie, że podpiszę w końcu umowę, żeby jakiś telefon wyrwać. Problem w tym, że w abonamentach poniżej 100zł nic ciekawego nie ma, niezależnie od operatora. Tak jak @1 stwiedził sytuacja, w której przy podpisaniu umowy cena telefonu jest taka sama, wyższa lub niewiele niższa od ceny na wolnym rynku, jest chora i ludzie którzy to kupują to debile (a sądzę że takich jest wieeeeeelu). W końcu zamiast takiego przykładowego Blacka kupić w Playu można kupić aparat luzem, a umowę podpisać w wersji bez telefonu, dodatkowo dostając kupę bonusowych minut/usług, umowę podpisać na krótszy okres i/lub dostać na abo rabat.

  • -2

    7. ~  2011-12-02 09:55:26  host: 85.219.163.66

    @4 rozumiem że chciałbyś ten tel za złotówkę w ofercie za 29 zł...

  • -1

    8. ~Sopocianin  2011-12-02 10:04:46  host: 89-69-240-27.dynamic.chello.pl

    Ja czekam na iPhona4s lub nawet zwykla 4. Udalo mi sie 1,5roku temu wyrwać z playa 3gs ale kończy mi sie umowa i przydała by się 4:) kiedy iPhone w play? wiadomo coś?

  • 0

    9. ~rrr  2011-12-02 10:32:54  host: host-89-230-177-131.gdynia-laczpol.mm.pl

    co polecacie? ok 400 min/mc tel. android najlepiej z wizją upgade-u do 4.0 i nagrywaniem HD (720p), mniejszy niż większy. Abo bez tel i kupić na allegro. Abo z tel. wyżej wymienionym , Abo z innym tel sprzedać i kupic właściwy jaki ?

  • 0

    11. ~irek793  2011-12-02 11:53:02  host: dynamic-78-8-93-51.ssp.dialog.net.pl

    Zgodze sie tu z opinia nie ktorych osob ze ceny telefonow z abonamentem sa zbyt wysokie. Konkurencja posiada tansze telefony ale tez nie zawsze. Jezeli chodzi o minuty wliczone do abonamentu to play wypada najlepiej (glownie chodzi mi o minuty do wszystkich).Ciekawa opcja jest oferta bez telefonu, okres umowy to 12 m-cy, mniejszy abonament lub rowny ale 2 razy wiecej minut.

  • 0

    12.  2011-12-02 13:06:39

    10: nie mowie o prepaid, tylko o abo bez sluchawki, np. wspomniany przez @11 (krótsza umowa, a 2x wiecej minut lub 2x taniej).

  • 0

    13. ~Shadow_82  2011-12-02 13:55:50  host: 195.136.20.133

    Hehe! Na pewno "wchodzi" do oferty Playa? http://www.play.pl/pl/telefony/motorolarazr/index.html xD Balaganiarze w Playu pracuja :D

  • -1

    14. ~r  2011-12-02 17:31:51  host: 89-78-84-232.dynamic.chello.pl

    słaba seksistowska reklama :-P

  • 0

    15. ~P  2011-12-02 20:34:07  host: z34-04.opera-mini.net

    Dla mnie ceny telefonów w Play to nieporozumienie Przecież takiego wawe kupię taniej na allego

  • 0

    16. ~abo słuchawka abo nic  2011-12-03 08:52:49  host: user-31-174-136-165.play-internet.pl

    @12 Ja wolę albo telefon ze słuchawką albo prepaid z własnym telefonam ale zawsze ze słuchawką musi być, ze względu na ochronę przed szkodliwym promieniowaniem radiowym.

  • 0

    17. ~luk  2011-12-03 10:41:05  host: 078088054049.bialystok.vectranet.pl

    iphone juz jest tyle ze tylko 4 na 4s tzreba poczekac

Dodaj swoją opinię