Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola RAZR MAXX w Polsce oficjalnie

Motorola RAZR MAXX w Polsce oficjalnie

Q! 29 Maja 2012 13:37

0 0
motorola razr maxxOd 11. czerwca na polskim rynku dostępny będzie najnowszy smartfon Motoroli, model RAZR MAXX.

Telefon zaoferuje m.in. ekran Super AMOLED o przekątnej 4,3 cali i rozdzielczości qHD (540 x 960 pikseli), aparaty 8 i 1,3 Mpix, transmisję danych HSPA, dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz oraz ogniwo o pojemności aż 3300 mAh. Szerzej o tym modelu pisaliśmy w tej wiadomości.

Sugerowana cena detaliczna telefonu na polskim rynku wynosić będzie około 2199 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Motorola, wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15. ~  2012-05-29 14:56:25  host: chj122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Play i w Euro będzie za 2500, w allegro za 1900. Drożyzna. Wolę kupić jakieś akcesorium do laptopa, a jako komórka zostaje P970.

  • 0

    16.  2012-05-29 14:59:57

    @13 jeszcze nigdy nie byłem na całonocnym grillu z bagażem. @11 dokładnie. Sam przez to kiedyś przechodziłem i takie rozwiązanie niema sensu. Tym bardziej, że ładowanie na noc odpada bo trzeba wstawać w nocy i baterie zmieniać.

  • 0

    17.  2012-05-29 15:09:16

    Mam obecnie i SGS2 z powiększoną baterią (2000mAh) i RAZRa (bateria 1780mAh). Patrząc obiektywnie na to ile wytrzymują na baterii, nie spodziewam się u MAXXa żywotności dłuższej niż 2 dni. No chyba, że obiecany niedługo ICS coś znacząco poprawi w tej kwestii. Póki co apetyt RAZRa na prąd jest niezrozumiale wielki...

  • 0

    18. ~underface  2012-05-29 15:32:30  host: host-89-228-187-83.debica.mm.pl

    @16 nikt ci nie każę chodzić na całonocny grill. ja np. lubie często chodzić po górach, niestety nie mogłem zapisywać trasy, gdyż obecny smartfon nie wytrzymywał całego dnia z włączonym gpsem i tym programem. @11 na pewno twoje rozwiązanie jest dobre gdy siedzisz przed biurkiem, ale gdy korzystasz gdzieś indziej z neta + gps + zapis ścieżki to nie bardzo mam ochotę przekładać baterię, a jak wiadomo, android zanim się włączy to prawie minuta z głowy + włącznie po przenich programów stron etc. więc sorry ale twoje rozumowanie jest durne @17 na xda ludzie piszą, że maxx im na icsie trzyma do 3 nawet 4 dni

  • 0

    19. ~BartekGib  2012-05-29 15:34:03  host: 031011207006.warszawa.vectranet.pl

    PORADA DLA WSZYSTKICH : Zakup oryginalnej Nokii 6310i, zakup nowej baterii ori Nokia BPS-2, zakup oryginalnej ładowarki Nokia. Mamy telefon dla wszystkich o aktywności na poziomie dwóch tygodni :)

  • 0

    20.  2012-05-29 15:37:37

    @18 a nie przyszło Ci do głowy, że ja CHCE chodzić na całonocne grillowanie? A sytuacja w której w 2/3 imprezy bateria mi pada wybitnie mi nie leży. Nie mam też zamiaru ograniczać życia towarzyskiego z powodu telefonu bo on jest dla mnie a nie ja dla niego. A best właśnie napisał, że przekładanie baterii niema sensu. Czytaj ze zrozumieniem.

  • 0

    21.  2012-05-29 15:38:52

    @19 a nie lepiej kupić Samsunga E2370 który i 3 tygodnie pociągnąć potrafi?

  • 0

    22. ~piyoter  2012-05-29 16:20:22  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    @Maniiiek, a nie lepiej po prostu odłozyc telefon i zając się grillem, znajomymi, napojami, jedzeniem, zabawą? Kiepska jest zabawa z takim nawiedzonym telefonistą nie potrafiacym o niczym innym poza swoim cacuszkiem rozmawiać

  • 0

    23.  2012-05-29 16:36:35

    @22 nie mierz ludzi swoją miarą. Wystarczy słaby zasięg, kilka minut rozmów w ramach uzgodnienia uzupełniana zapasów, cyknięcie kilkunastu zdjęć, włączona synchronizacja i telefon zdycha około 2-3. A nawet jak nie to uwierz na słowo, po powrocie nie myślę o szukaniu ładowarki. To i tak nieźle bo taka X10 mini PRO padała już koło 19 jak jej prawie nie używałem a przy kilku minutach rozmów, kilku SMS-ach i sprawdzeniu czegoś w sieci i o 16 potrafił paść. Tak trudno zrozumieć, że ktoś chce, żeby jego telefon działał chociaż te kilka dni? Trzeba na siłę z takich osób robić wariatów?

  • 0

    24. ~BartekGib  2012-05-29 16:48:22  host: 031011207006.warszawa.vectranet.pl

    @21. Jest wiele alternatywnych opcji i zgadzam się - Samsung E2370 jest jedną z nich :)

  • 0

    25. ~Aaaaa  2012-05-29 16:58:23  host: efu254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Maniiiek: no tak...szpan przy grillu musi być bo być może jakąś laskę się wyrwie :D :D Śmiech na sali - iść na grilla i siedzieć w sieci - biedne te dzieci neo...:)

  • 0

    26.  2012-05-29 17:05:38

    @25 ale gdzie ja napisałem, że siedzę w sieci? Chyba jasno określiłem co robię a czego nie? Biedny niedorozwój od obsługi klienta biznesowego w Orange...

  • 0

    27. ~marcus  2012-05-29 17:11:31  host: 77-242-227-37.net.pbthawe.eu

    18. ~underface 2012-05-29 15:32:30 jeszcze takie coś jest http://allegro.pl/power-bank-5000mah-usb-samsung-htc-ipad-iphone -gw-i2365515845.html

  • 0

    28.  2012-05-29 17:22:59

    27). I ile działa? Przez 2 godziny? ;-D

  • 0

    29. ~marcus  2012-05-29 17:58:50  host: 77-242-227-37.net.pbthawe.eu

    nie mam pojęcia pewnie realana pojemnośc znacznie niższa ale są jeszcze takie po 10'000 i 11'000 mAh

  • 0

    30.  2012-05-29 18:06:38

    29). Hahaha PS. Zapewne to jest mikro, a nie mili amper :-D

  • 0

    31. ~xtomix  2012-05-29 18:30:08  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    Z chęcią zamienieł bym moją Milestone 2 i Defy za 1 Razr max.

  • 0

    32. ~maciekmouse  2012-05-29 20:48:18  host: host9.plastcom.pl

    19. A gdzie takie można jeszcze dostać?

  • 0

    33. ~  2012-05-30 17:17:25  host: public-gprs598645.centertel.pl

    a ja się zastanawiam nad razrem czy zamienić lg 3D na niego... czas żywota bateryjnego razra konfuduje mnie lekko

  • 0

    34. ~nosbos  2012-10-03 17:42:15  host: 093105060093.siedlce.vectranet.pl

    Telefonik naprawde dobrze sie sprawoje, musze przyznać ze bateria to wielki plus. 2 dni intensywnego urzytkowania. W jeden dzień to tylko jak jeździłem na GPS i Gooogle maps gdzie byłem 8 godzin w trasie i wytrzymała okolo 6 godzin nawigacji + kilkanaście rozmów. Gdzie DEFY siadała już w południe. Mega zadowolony jestem z baterii. Co do softu to czasami sie zawiesza, ale nie jest to nokia 3310. Cholera tylko nie moge dostać osłony z siliconu na razr maxx . Bo jest grubsza o 2 mm. A tak gra gitara. Jak sie uprzeć da sie baterie i w 1 dzień położyć, ale sprawa w Razr Maxx jest trudniesza. Pozdro

Dodaj swoją opinię