Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola RAZR dociera do Polski [wideo]

Motorola RAZR dociera do Polski [wideo]

LuiN 23 Listopada 2011 09:42

0 0
motorola razrNowe "ostrze" Motoroli wkrótce trafi na polski rynek. Najpierw do oferty sieci Play, a 12. grudnia do sprzedaży detalicznej.

Dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM, aparat 8 Mpix, szkło Gorilla Glass z przodu obudowy i kevlar z tyłu, a między tym tyłem i przodem tylko 7,1 mm grubości. Tak w skrócie opisać można pierwszy smartfon Motoroli, który trafia na rynek po przejęciu firmy przez Google.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: Motorola Polska, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • -1

    1. ~3m  2011-11-23 10:02:52  host: rtr-5-62.interkar.pl

    Wie ktoś czy wejdzie do oferty T-Mobile?

  • 0

    2. ~johnny  2011-11-23 10:13:18  host: 80.50.231.122

    wiem ze kazdy ma swoj gust ale jest to jeden z nielicznych telefonow na rynku jaki mi sie podoba z wygladu, bo wiadomo ze "bebechy" sa porownywalne do innych konkurencyjnych modeli

  • 0

    3.  2011-11-23 10:23:47

    Ehh i napewno bedzie dobrze wykonany. Ale pewno sie powtorze - czy Telepolis wyjasnialo jak bedzie z bootloaderem/blokada? Bo o ile w warstwe sprzetowa wierze, to w oprogramowanie nie :)

  • -1

    4.  2011-11-23 10:24:31

    czemu ta ramka dokoła ekranu jest taka gruba :/ ? zresztą nie mam jakoś przekonania do motoroli... tam update sprowadza się do nowego telefonu.

  • -2

    5. ~Psion  2011-11-23 10:27:19  host: apn-95-41-25-96.dynamic.gprs.plus.pl

    Super telefon i sexy, ale bez LTE to lipa :(

  • 1

    6.  2011-11-23 10:31:41

    @Psion na co Ci LTE w Polsce skoro zaden operator LTE nie oferuje?

  • 0

    7.  2011-11-23 10:33:15

    @Colin bootloader jest zablokowany, bedzie mozliwosc odblokowania ale nie wiadomo kiedy ;) plus Android ICS 4.0 na poczatku 2012

  • 0

    8.  2011-11-23 10:38:19

    w dodatku DROID RAZR obsluguje LTE jezeli mieszkasz w kraju ktory tej technologii uzywa :)

  • 0

    9.  2011-11-23 11:09:34

    @iskra21 Motorolę przejęło Google, więc pewnie wszystko się zmieni :)

  • 0

    10. ~  2011-11-23 11:34:39  host: 91.123.163.204

    a kiedy w końcu premiera samsunga wave 3 ??

  • 0

    11. ~sudione  2011-11-23 15:21:30  host: 87-207-95-123.dynamic.chello.pl

    Zapytajcie Motoroli co z DROID'em 3? Czy MOTOROLA specjalnie "zabiła" ten telefon w Europie? Czy trzeba sprowadzać z USA telefon? .....a może poczekać na LG OPTIMUS Q2, czy SAMSUNG'a Captivate Glyde?

  • 0

    12. ~Octopus  2011-11-23 19:11:34  host: nyj42.internetdsl.tpnet.pl

    Patenty Samsunga mają wzięcie :)

  • 0

    13. ~Orphanguest  2011-11-24 10:31:07  host: 188.146.212.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl