Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola przejęła Symbol Technologies

Motorola przejęła Symbol Technologies

sirmark 17 Stycznia 2007 12:44

0 0

Motorola poinformowała o zakończenie procesu przejmowania firmy Symbol Technologies. Wartość transakcji wyniosła w przybliżeniu 3,9 miliarda dolarów. Dotychczasowa oferta Symbol Technologies wzmocni pozycję Motoroli w branży mobilnych urządzeń i aplikacji.

Dzięki przejęciu Motorola będzie mogła zaoferować szeroką gamę rozwiązań niezbędnych w biznesie - od zaawansowanych urządzeń z klawiaturą QWERT, po przenośne komputery Symbol Technologies. Stanie się liderem w dziedzinie infrastruktury bezprzewodowej (WLAN), czytników kodów kreskowych, technologii identyfikacji radiowej (RFID) i rozwiązań sieciowych związanych z bezpieczeństwem. Ponadto Motorola wykorzysta doświadczenia przejętej niedawno firmy Good Technology, która zajmowała się m.in. tworzeniem programów, platform oraz usług telefonii komórkowej. Jej rozwiązania poprawią bezpieczeństwo zarządzania mobilnymi urządzeniami w przedsiębiorstwie.
Firma Symbol Tchnologies stała się częścią działu Networks&Enterprise w Motoroli. Nowym przedsięwzięciem Motoroli będzie kierował Sal Lannuzzi, poprzedni prezes i dyrektor zarządzający Symbol Technologies.

Źródło tekstu: Motorola     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~carnil  2007-01-17 14:17:04  host: 135.245.72.33

  Do autora tekstu: "mobilnych mobilnych urządzeń i aplikacji." Motorola staje się jeszcze bardziej mobilna :-)

 • 0

  2.  2007-01-17 14:27:59

  Tam czystek kadrowych jak unas nie robią. Widocznie cenią fachowców

 • 0

  3. ~ja  2007-01-17 14:30:16  host: chello080109167200.static.tirol.surfer.at

  mobilną staje się mobilna mobilna ta Motorola ;) Jak zapowiadali tak też robią, czyli stawiają na soft, bo hardware już mają, którego i tak mnóstwo ludzi nie jest w stanie wykorzystać. // internet.w.telefonie.pl

 • 0

  4.  2007-01-17 14:59:24

  #1. dzieki :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet