Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola oficjalnie o MILESTONE 2

Motorola oficjalnie o MILESTONE 2

LuiN 9 Września 2010 16:25

0 0

motorola milestone 2 Motorola ogłosiła premierę nowego modelu telefonu MILESTONE 2. Działające w oparciu o platformę Android 2.2 urządzenie jest szybsze, posiada bardziej pojemną pamięć oraz posiada jeszcze większe możliwości personalizacji w porównaniu do modelu MILESTONE.



  MILESTONE 2 wyposażony został w procesor 1GHz, dzięki któremu smartfon działa jeszcze szybciej i bardziej płynnie, nawet podczas korzystania z wielu aplikacji jednocześnie, czy oglądaniu wielu stron WWW w tym samym czasie.

Dzięki ulepszonej, większej klawiaturze QWERTY pisanie e-maili i wiadomości SMS stało się o wiele prostsze. MILESTONE 2 może posłużyć jako bezprzewodowy punkt dostępowy do sieci 3G, do którego można podłączyć do pięciu urządzeń komunikujących się za pomocą sieci Wi-Fi.

Dzięki rozwiązaniu MOTOBLUR, MILESTONE 2 jest jeszcze łatwiejszy w obsłudze i zarządzaniu aplikacjami, pocztą e-mail czy serwisami społecznościowymi. Innowacją w MILESTONE 2 jest możliwość nagrywania i odtwarzania filmów wideo w jakości 720p.

Adobe Flash Player 10.1 zapewnia mobilnym użytkownikom wysoką jakość obrazu podczas oglądania multimedialnych dodatków stron, włączając w to: filmy oraz gry. Wszystkie pliki można udostępniać w urządzeniach zgodnych ze standardem DLNA.




Użytkownicy mają do swojej dyspozycji 8 GB pamięci wewnętrznej i 8 GB kartę microSD, którą można wymienić na kartę o pojemności nawet do 32 GB.

Motorola MILESTONE dostępna będzie w Europie w czwartym kwartale 2010 roku.





Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Motorola     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~  2010-09-09 16:40:51  host: v02-15.opera-mini.net

    TEGRY 2 NIE MA.

  • 1

    2.  2010-09-09 16:48:42

    Rewelacja , ciekawe jak w takich okolicznościac kiedy konkurencja sypie super smartfonami jak z rękawa , odnajdzie się Nokia. Przyznaję , że wizja Milestone na przedłużenie była bardzo kusząca , ostatecznie zadecydowała odczuwalna lekkość Desire i nakładka Sense mimo bardzo dobrego i solidnego na pierwszy przynajmniej rzut oka wykonania Milestone. Tak na marginesie Desire dostała dziś kolejną aktualizację Froyo na 2.10.405.2 Jak jest z dodatkowym oprogramowaniem na PC do androidowyc Motoroli? Bo uczciwie trzeba przyznać , że Kies Samsunga jest po prostu totalnie tragiczny , absolutne przeciwieństwo wszystkiego tego jak powinien się instalować , szukać sterowników , ściągać dodatkowe aktualizacje i działać przyjazny dla użytkownika program.

  • 1

    3.  2010-09-09 17:24:07

    Milestone 2 już jest o wiele ciekawsze od poprzedniczki 1ghz i 720p :] ale tak poza tym chciałem zapytać czy Android 2.2 ciągle łączy się z internetem ?

  • 0

    4. ~  2010-09-09 17:30:37  host: 81.219.162.149

    @3 jakie "ciągle się łączy"? Instalujesz np. APN Droid i telefon Ci się z niczym nie łączy (poza np. WiFi, jak masz włączone).

  • 2

    5.  2010-09-09 17:52:38

    4 - no właśnie nie byłbym taki pewny i byłbym się założył , że na G1 potrafił przepuścić mi sesje , nie było to raczej moje imaginacje. Poza tym w opisie aplikacji w Android Market jest "Nexus One random reconnect problem (...)" , ale może źle zrozumiałem. Generalnie trzeba przyznać , że program jest bardzo przydatny i chyba niezbędny w katalogu programów telefonu z Androidem. Chciałbym przy okazji nawiązać tu do tego co niedawno przy dyskusji iOS vs Android pisał Luin o procesach w tle. Sam to widziałem po sobie przy G1 czy Samsungu i7500 , że pewnie jak i Ty Luin cierpieliśmy na takskilero nerwicę natręctw czyli zachowanie objawiające się okresowym , nachalnym , mimowolnym:) zabijaniem procesów takim czy innym Killerem. Luin , zapewniam Cię , że w przypadku Desire nic takiego nie jest potrzebne , zainstalowałem to na chwilę mając nadzieję , że wydłuży to czas pracy baterii , ponieważ nic takiego nie miało miejsca dałem sobie spokój i jest dokładnie tak jak pisał Rcicho , Froyo to zupełnie inna bajka , przynajmniej na Desire.

  • 1

    6. ~ewqaewqa  2010-09-09 17:53:18  host: apn-95-40-163-212.dynamic.gprs.plus.pl

    No trzeba przyznać, że Motorola w M2 poprawia, przynajmniej na papierku, wszystko to, co w pierwszym modelu było słabsze. Jakość wykonania też pewnie będzie wysoka. Szkoda, że nie lubię Motoroli:)

  • 2

    7.  2010-09-09 18:41:13

    Ciekawe czy znowu zablokują bootloader. Gdyby dali gwarancję np. 2 następnych update'ów ROMu (2.2 -> 2.3 -> 2.4 - coś w tym rodzaju) to można by się skusić, a tak to bardzo ryzykowny wybór. Może komuś to nie robi różnicy, ale ja gdybym miał wydać 1.5k na telefon to zależałoby mi, żeby ten nie odchodził na emeryturę po roku, ale wytrzymał sprzętowo jak i software'owo te 2-3 lata.

  • -1

    8.  2010-09-09 19:30:38

    Świetny fon, lepszy od szajsunga odpustowego ;D, kupię go za 2 lata, szybko zleci. Mam pytanie lampa do zdjęć to ledy? Jeśli ledy to już go nie chcę, musi być xenon.

  • 0

    9. ~Tommy-Ka  2010-09-09 20:03:38  host: host-89-228-214-253.kalisz.mm.pl

    LED'y LED'y... Ksenona ma tylko XT720 z tego co wiem... Mimo wszystko cały czas zastanawiam się czy Moto Milestone 2 (to by była moja czwarta Moto) czy Samsung Wave...

  • -1

    10. ~aabcd  2010-09-09 20:15:07  host: user-188-33-103-79.play-internet.pl

    Przynajmniej Milestone 1 stanieje.

  • 0

    11. ~Krzysiek  2010-09-09 21:14:56  host: caq77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @9. Samsung Wave? to jest zabawka a nie telefon, ostatnio wyczytałem, że Skype, ani Fring na Bada OS nie wyjdzie nigdy; do tej pory myślałem, ze po prostu tak wolno te programy się pokazuję, teraz już wiem, że nigdy nie będzie użytecznych programów na ten telefon. Podobnie przeglądarka się nie pokaże jakaś konkretna, bo ta co jest mocno ustępuje tej z Androida. Motorola Milestone 2 jest fajna, ale chyba bym wolał Defy, cieńsza, lżejsza, a klawiatura mi nie jest potrzebna ;)

  • 0

    12.  2010-09-09 21:53:23

    @11: gdzie to wyczytałeś i jakie są tego powody.

  • 0

    13.  2010-09-09 22:05:34

    Dobrze, znalazłem już samemu: Samsung za porozumieniem ze światowymi operatorami GSM postanowił, że nie będzie akceptował aplikacji wykorzystujących VOIP dla platformy Bada. Jednakże Krzysiek, piszesz że nigdy nie będzie użytecznych programów na ten system - czy wiesz może o jeszcze jakiś innych ograniczeniach poza prohibicją voip'u, czy się trochę zagalopowałeś?

Dodaj swoją opinię