Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola MPx już dostępna

Motorola MPx już dostępna

sirmark 28 Stycznia 2005 02:10

0 0

motorola mpx Długo oczekiwany telefon Motorola MPx jest już dostępny. Model wyposażony jest m.in. w dwufunkcyjny mechanizm otwierający, z wbudowaną klawiatura QWERTY, Wi-Fi, 1.3 Mpix aparat cyfrowy oraz Bluetooth. Choć jest to bardzo ciekawa konstrukcja i zainteresowanie od początku było dość duże, to producent miał spore problemy z wydaniem stabilnej wersji oprogramowania. W wersji, która mieliśmy okazję oglądać nie działało, bądź miało problem z działaniem część funkcji.

Choć jest to już model finalny (a nie próbka inżynieryjna), to telefonu nie można jeszcze kupić ani w USA ani w Europie, natomiast dostępny jest w sklepie internetowym w Hong Kongu. Wstępna cena wynosi 870 USD.
Dane techniczne i zdjęcia telefonu Motorola MPx

Źródło tekstu: msmobiles.com     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet