Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola Motoluxe dostępna w Polsce [wideo]

Motorola Motoluxe dostępna w Polsce [wideo]

LuiN 4 Kwietnia 2012 12:30

0 0

motorola motoluxeMotorola Mobility wprowadza na polski rynek model Motoluxe. Sugerowana cena detaliczna androidowego smartfonu to 1199 zł.

Motorola Motoluxe w zamyśle producenta ma być telefonem modnym i nowoczesnym. Dostajemy nie do końca nowoczesnego Androida 2.3, 4-calowy ekran (480 x 854, TFT), łączność HSPA oraz 8-megapikselowy aparat z autofokusem i lampą błyskową.

Sercem "nowoczesnego" smartfonu jest jednordzeniowy procesor Qualcomm MSM7227A-0, taktowany zegarem 800 MHz, który współpracuje z chipem graficznym Adreno 200 i 512 MB pamięci RAM.




Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Motorola, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~>  2012-04-04 12:50:52  host: d12-58.static.icpnet.pl

    Motorola sobie chyba kpi z ludzi. Galaxy Si9000 można kupić polowe taniej a będzie telefonem lepszym...

  • 0

    2.  2012-04-04 12:51:00

    Po zbóju nowoczesny. Nowoczesny to on był ale 2-3 lata temu. Galaxy S pierwszej generacji ma lepsza specyfikację.

  • 0

    3.  2012-04-04 12:51:51

    @1 Jak widać pomyśleliśmy o tym samym w tym samym czasie.

  • 0

    4. ~>  2012-04-04 12:53:51  host: d12-58.static.icpnet.pl

    @3 ;).

  • 0

    5.  2012-04-04 13:00:58

    Wideorozmowa,tak,drugi aparat-nie.

  • 0

    6.  2012-04-04 13:04:24

    @5 Drugi aparat nie jest potrzebny do wideorozmowy. Patrz np. E51. A telefon zły by nie był, gdyby nowy kosztował z 800zł.

  • 0

    7.  2012-04-04 14:15:47

    Armv6 za 1200zl? haha

  • 0

    8.  2012-04-04 15:01:03

    no to motorola pojechała po całości - gdyby był tańszy mógłby stanowić konkurencję dla Nokii 500. Jednakże przy takiej cenie jest poza polem zainteresowania kogokolwiek

  • 0

    9. ~asd  2012-04-04 15:19:08  host: 178-36-187-74.adsl.inetia.pl

    lg p500 z lepszym ekranem.. dziekuje, nie skorzystam

  • 0

    10. ~Lolek  2012-04-04 15:23:40  host: 212.160.172.70

    A różnica pomiędzy armv6 800mhz a quad core z huawei ascend jest jaka? Testowałem hłałejka przez 3dni i powiem tak...TAK SAMO JAK GALAXY SII potrafi zamulic więc dajcie sobie spokój z patrzeniem na cyferki albo kupcie sobie nokie z aparatem 41Mpx i udawajcie ze macie cos najlepszego. Bardzo fajny wygląd i zaskakująco inne menu moze to nowa nakładka motki?;o Pi.es Do kolegi który pisał o SGS 1 >>Miałes go w ręce? W czym jest lepszy? Chyba lżejszy i w dodatku plastikowy jak kubek od herbaty z automatu...Badziew mający przyciągnąc takich jak ty! A i jeszcze jedno rain86 konkurencje dla nokii500? a la tego telefonu przypadkiem każdy nie jest konkurencja? Następny do kolekcjii zobaczył napis 1ghz i prosze jaki ekspert.Samsung zrobił to samo kilkanaście razy juz zaczynając od modelu "spica" Procesor lepszy niż w gt540 swift a gry zamulały jak na kompie z archaicznym ramem dimm ddr1...kolejny przykład NOTE wielki mega mocny badziew,który miał niby być w czymś lepszy a strone internetową po wi-fi 100MB/s ładuje 3 razy dłużej niż lumia 710 Wiem bop testowałem "Wy" wiecie Bo któś wam powiedział...hehe Pozdrawiam

  • 0

    11. ~  2012-04-04 16:22:49  host: cyberfox.pl

    @10 jak lubisz przepłacać to wydaj 1200zl za stary model w nowej obudowie bo to defy w innej obudowie

  • 0

    12. ~>  2012-04-04 16:39:17  host: d12-58.static.icpnet.pl

    #10 Jak nick wskazuje taka wiedza o telefonach... Mialem kazdy telefon i probowalem kazdego z ktorych opisales, i to co piszesz to czysty kretynizm. Jak u ciebie sie wszystko "MULI" i "Laduje 3 razy dluzej" to moze sie czas nauczyc uzywania smartfona?

  • 0

    13. ~a  2012-04-04 19:58:57  host: 90-156-119-11.internetia.net.pl

    Podkręcony ZTE Blade + cena x2. Az dziw, ze google pozwala wydac taki badziew. Na tym ledwo co Android chodzi. Bez cortexa dobrze to chodzic nie bedzie.

  • 0

    14.  2012-04-04 21:30:57

    Ech, figlarze w tej Motoroli, figlarze

  • 0