Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola Moto G i Nokia X w ofercie Play

Motorola Moto G i Nokia X w ofercie Play

LuiN 31 Marca 2014 11:22

6 4

moto g nokia x Sieć Play rozszerzyła portfolio swoich smartfonów o dwa modele, o których dużo ostatnio się mówi: Nokię X i Motorolę Moto G.






Nokia X to pierwszy smartfon Nokii bazujący na Androidzie, jednak z autorskim interfejsem Nokii i usługami Google'a podmienionymi na pakiet usług Nokii i Microsoftu. Z kolei Motorola Moto G to jeden z pokazowych smartfonów Google'a, w przypadku którego za niewygórowaną cenę otrzymujemy 4,5-calowy ekran HD chroniony szkłem Gorilla Glass 3, aparat 5 Mpix, 1 GB pamięci RAM, czterordzeniowego Snapdragona 400 i akumulator 2070 mAh.

Zobacz: Ceny Motoroli Moto G w ofercie Play
Zobacz: Ceny Nokii X w ofercie Play

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: moto g | motorola | nokia x | play

w sumie: 25
  • 0

    7.  2014-03-31 12:02:31

    5, 6 - dziękuję! Już poprawione.

  • 1

    8. ~  2014-03-31 12:17:01  host: 89-69-232-21.dynamic.chello.pl

    ten telefon to król segmentu średniego

  • 0

    9. ~ziutasek  2014-03-31 12:17:27  host: afay173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak czy siak dobra oferta, szkoda że tak późno ale lepiej późno niż wcale ...

  • 0

    10. ~K  2014-03-31 12:30:24  host: host31-42-29-169.tvkdiana.pl

    A dlaczego Motoroli Moto G nie ma w zestawieniu telefonów? Na rynku jest przecież chyba od listopada tamtego roku.

  • 0

    11. ~tata  2014-03-31 12:52:18  host: 89-74-89-29.dynamic.chello.pl

    kupie.

  • 0

    12. ~jaca  2014-03-31 13:12:35  host: 193.26.131.46

    Brakuje jeszcze informacji czy to będzie wersja z 8 GB czy 16 GB pamięci wewnętrznej

  • 1

    13.  2014-03-31 13:21:55

    Jako Ciekawostka... MOTO G nie ma w komplecie ładowarki:) Jest tylko kabel MicroUSB :)

  • 0

    14. ~Trolololo  2014-03-31 13:43:57  host: 81.219.84.18

    @13
    Jeśli dzięki brakowi ładowarki cena jest taka a nie inna, to bardzo chętnie przyjmę taki trend. Podobnie chyba w GB wprowadzała "3" jeśli dobrze pamiętam. Ceny telefonów też były dzięki temu niższe.

  • 0

    16.  2014-03-31 14:10:15

    to jest super telefon za te kasę a bateria wymiata. 2 dni z wifi i 3G, 3 godziny włączony ekran i zostaje 40% baterii! Na alledrogo 650zł!

  • 1

    18.  2014-03-31 14:35:30

    tylko kupując motkę na amazonie masz normalną gwarancję, telefon jest dedykowany na rynek europejski i nie ma problemów z softem (chińskie znaczki, brak j. polskiego itp). Jest też super ekran 1280x720 z gorilla glass III i dodatkowo Android 4.4.2. W którym chińczyku za tą cenę masz firmowego Kitkata? Kupiłem ostatnio żonie ten fonik i zrobił na mnie naprawdę dobre wrażenie.

  • 0

    19. ~Trolololo  2014-03-31 14:41:40  host: 81.219.84.18

    @Calm7
    Jakaś angielska sieć (nie jestem pewien jaka) wprowadzała opcję zakupu telefonu bez ładowarki i dzięki temu cena była niższa. Ofc środowiska ekologów temu przyklasnęły, ale chyba odpuścili sobie temat bo nic o tym teraz nie słychać.

  • 0

    20. ~Calm7  2014-03-31 15:28:19  host: n10-01-02.opera-mini.net

    19). Ee.. To ja już wolę dopłacić te 5zł do nowego fona z oryginalną ładowarką, a nie sźturchać się później z jakimiś no name i ceną 15zł...

  • 1

    21.  2014-03-31 16:20:02

    problem w tym, że za tą cenę motka nie ma konkurencji - nawet jak doliczyć 50zł na super odjazdową ładowarkę (jak kupiłem motkę to miałem w domu już 4 różne ładowarki i w sumie nie zmartwił mnie brak piątej)

  • 0

    22. ~h3k  2014-03-31 16:54:07  host: host-86-63-157-69.nplay.net.pl

    nie wiem czemu, mój adobe nie wyświetla cen. musiałem odpalać w google viewer

  • 0

    23. ~chris  2014-03-31 16:55:41  host: 81.168.172.27

    brak cen w tych załącznikach, są puste pola

  • 0

    24. ~pabloki  2014-03-31 17:34:46  host: 46.205.90.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Szkoda że otorola została ud.piona na polsce bo to były fajne telefony. Pewnie będzie mocno brandowana w play i niedostępna w wolnej sprzedazy.

  • 0

    25.  2014-03-31 18:43:20

    Wg. strony Play będzie to wersja 8GB z czytnikiem kard sd choć tu się pewnie pomylili ;) ogólnie ciekawa opcja, ciekawe czy szybko telefon "zaleje" allegro z dystrybucji Play, bo cena w abonamentach jest korzystna! Porównując ten telefon do Nokii X/XL w mniej więcej podobnej kwocie - chyba nie ma wątpliwości co bardziej warto kupić.

  • 0

    27.  2014-03-31 21:26:42

    @johnq: i ciekawe w jakich cenach? w Tesco UK był ostatnio za 110F plus 2F za simlocka na ebayu

  • 0

    28.  2014-03-31 21:31:55

    Wystarczyłoby znormalizować złącze do wszystkich fonów i ładowarkę w zestawie można by sobie darować. Dopiero coś w tym kierunku zaczyna się dziać od niedawna. Wolę tańszy fon, niż ładowarkę w zestawie, jak mam już ich w domu 3 sztuki. To samo ze słuchawkami. Bez sensu te gratisy, jak co 2-3 lata zmienia się telefon na nowy.

  • 0

    29. ~do 28  2014-04-01 08:27:11  host: host31-42-29-169.tvkdiana.pl

    Złącze jest już znormalizowane od jakiegoś czasu tylko że są wyjątki które nie chcą się do niego zastosować. Co do Moto G to jest trochę wybredna i nie każda ładowarka ze złączem microUSB ją naładuje. Można odnaleźć wątki na forach gdzie są wymieniane ładowarki prawidłowo działające z Moto G.

Dodaj swoją opinię