Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola Mobility oficjalnie przejęta przez Google

Motorola Mobility oficjalnie przejęta przez Google

Q! 23 Maja 2012 09:04

0 0
Google poinformował, że mobilny dział Motoroli, Motorola Mobility, jest już w jego rękach. Wartość transakcji to 12,5 mld dolarów.

W połowie sierpnia 2011 roku Google nabył Motorola Mobility. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości. Aby transakcja doszła do skutku, potrzebna była zgoda kilku urzędów, m.in. antymonopolowych.

Google poinformował właśnie, że takie zgody zostały już wydane i jest już właścicielem Motorola Mobility. Ostatnią zgodę na przejęcie wydał chiński rząd, który wymagał m.in. otwartości systemu Android przez kolejne 5 lat. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Motorola, wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    17. ~  2012-05-23 10:56:17  host: z30-09.opera-mini.net

    15 Niech se spamuje, ale do równego sobie, a nie , ciągle go zazdrość zżera i smoli do Mańka. Niech aplefanola się uczepi itp.

  • 0

    19. ~  2012-05-23 11:02:57  host: v06-15.opera-mini.net

    @17, ale czemu sie dziwisz? debil spod 13, 18 to ograniczona umysłowo jednostka. Cały dzień siedzi na Telepolis i smaruje swoje wypociny i myśli, że kogoś to śmieszy. @18 idź na line, ulżysz rodzicom, czy kto tam cie utrzymuje darmozjadzie.

  • 0

    21. ~  2012-05-23 11:08:14  host: 66.154.119.179.static.quadranet.com

    trolle z opery mini warci siebie jesteście,jeden nie lepszy od drugiego

  • 0

    22. ~  2012-05-23 11:09:25  host: z30-09.opera-mini.net

    21 Wypraszam sobie!!!

  • 0

    23. ~Sky  2012-05-23 12:10:16  host: mail3.ingbank.pl

    googlrolla wkracza :)

  • 0

    24. ~  2012-05-23 12:12:53  host: aaig7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie wyzywajcie się bo to nie ma sensu,nic si nie dowiedziałem z waszych komentarzy;/

  • 0

    25. ~  2012-05-23 12:18:40  host: z30-09.opera-mini.net

    24 No jak to nic się nie dowiedziałeś? Numer 21 nie cierpi osób z opery mini, a numer 13 i 18 to największa zakała Telepolis :-)

  • 0

    26.  2012-05-23 12:34:00

    Czyli co cała Motorola przejęta przez google?

  • 0

    27. ~RobertX  2012-05-23 13:01:08  host: 83.1.243.180

    Nie. Tylko czesc zajmująca sie telefonami komorkowymi.

  • 0

    28. ~  2012-05-23 13:05:55  host: aaig7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no i dobrze motorola nie robiła dobrych fonów;d jeszcze jakby tego samsunga przejęli to bym się bardzo cieszył, ale i tak wszyscy wiemy że to nie nastąpi. A co myślicie na temat Nokii microsoftu i ich przyszłością

  • 0

    29.  2012-05-23 13:14:22

    @28 Nokia jest niezbędna do popularyzacji WP. Każdy inny producent będzie go traktował jak system drugiej kategorii. Dlatego M$ będzie wspierać Nokię.

  • 0

    30. ~RobertX  2012-05-23 13:25:48  host: 83.1.243.180

    Samsunga? To obecnie jedna z najwiekszych firm na swiecie. W dodatku ten dzial ma sie bardzo dobrze...

  • 0

    31. ~Lolek  2012-05-23 13:56:47  host: 212.160.172.70

    A zdajesz sobie sprawe ile osób mieszka w korei? A ile w chinach? A gdzie sa fabryki samsunga?Ile pracuje tam osób?Apple tez sie ma dobrze bo żółtki zapier...lają za psie pieniadze i podpisuja na umowie o prace iż nie popełnią samobójstwa-to twoim zdaniem jest najwieksza firma? Zsrr tez kiedys tak miał i spójrz co maja tam dzisiaj;) Juz wole finlandzkie wypociny niz chinczyki robione na ilosc;)

  • 0

    32. ~RobertX  2012-05-23 15:15:28  host: 83.1.243.180

    Lolek ten post byl do mnie?? bo naprawde nie mam pojecia o czym piszesz i o co Ci chodzi? ;)

  • 0

    33. ~  2012-05-23 15:20:35  host: aaig7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    :Dale czy nokia jest potrzebna tylko do popularyzacji MS, był taki czas że co drugi polak miał nokię. a teraz zamieniają to na samsungi i iphone'y. Gdzie samsungi robią słabe wykonanie telefonów i phone też nie jest jakiś super jeśli chodzi o wykonanie a kosztuje krocie

  • 0

    34.  2012-05-23 18:16:49

    @33 tylko, dla Samsunga WP to będzie system pierwszej albo i nawet trzeciej kategorii. Gdyby M$ poszedł w Samsunga to pewnie zdobył by szybko większą popularność ale Androida za cholerę by nie wyprzedził. Natomiast dla Noki WP jest priorytetem. Widocznie postawili na ciężki start, le to może im się opłacić po pewnym czasie.

  • 0

    35.  2012-05-23 18:17:19

    No i nokia ma masę patentów co również jest bardzo ważne.

  • 0

    36. ~  2012-05-23 19:35:49  host: t14-14.opera-mini.net

    Ale tu trolli. Ten @19 jest najgorszy bo zarzuca innym że siedzą tu cały dzień więc sam tu musi siedzieć od rana do wieczora skoro to wie. Idiota.

  • 0

    37. ~  2012-05-23 19:41:25  host: t14-14.opera-mini.net

    Maniiiek najgorszy troll,udziela się pod każdym newsem przemądrzały dzieciak

  • 0