Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola MILESTONE XT720 oficjalnie w Polsce

Motorola MILESTONE XT720 oficjalnie w Polsce

sirmark 4 Sierpnia 2010 18:39

0 0

motorola milestone xt720Motorola wprowadza na polski rynek telefon Milestone XT720, jeden z najcieńszych na świecie smartfonów z Androidem i aparatem o rozdzielczości 8-megapixeli i lampą ksenonową.

Telefon został wyposażony w dotykowy ekran pojemnościowy o przekątnej 3,7 cala i rozdzielczości WVGA (480 x 854 pikseli), który obsługuje funkcję multitouch.

Za pomocą wbudowanego aparatu fotograficznego wykonamy zdjęcia w rozdzielczości 8 Mpix oraz zarejestrujemy materiał wideo w jakości HD (1280 x 720 pikseli). "Skuteczne" zdjęcia nocne zagwarantuje ksenonowa lampa błyskowa. Publikację multimediów w sieci ułatwią technologie HSDPA oraz WiFi.

Na pokładzie nie zabraknie również modułu GPS, kompasu cyfrowego, interfejsu Bluetooth, gniazda JACK 3,5 mm oraz wejścia na karty pamięci microSD. Zupełną nowością jest wyjście HDMI. W wolnych chwilach czas umili nam wbudowane radio FM.




Telefon pracować będzie pod kontrolą systemu Google Android w wersji 2.1 (Eclair). Za jego wydajność odpowiadać będą procesor ARM Cortex A8 taktowany zegarem o częstotliwości 600 MHz, 256 MB pamięci operacyjnej oraz 512 MB pamięci wewnętrznej.

Motorola MIELSTONE XT720 będzie dostępna w Polsce od sierpnia 2010 roku w cenie detalicznej ok. 2200 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Motorola, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 1

    3.  2010-08-04 19:00:55

    Myślałem, że tylko Nokia ma odwagę oferować telefony za ponad 2000zł. :/ Choć trzeba przyznać, że telefon jest rewelacyjny.

  • 0

    4. ~  2010-08-04 19:09:55  host: 212.160.172.70

    @2 spójrz na milestone'a i zobacz jaką ma obudowę. Motorola dając telefony high-endowe nie daje na pewno obudowy plastkiowej jak to słynna już nokia potrafi. A co do wielkości wyświetlacza to po prostu : jeden woli córkę , drugi matkę.

  • 0

    5. ~laston  2010-08-04 19:31:35  host: 212-106-16-53.adsl.inetia.pl

    Ale paskudny interfejs, pierwsza rzecz jaką trzeba zrobić w tym telefonie po włączeniu to ściągnięcie LuncheraPRO

  • 0

    6. ~?  2010-08-04 19:48:57  host: bsn40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nic specjalnego. motorola to kiedyś była marka ale dziś już nie jest. Zatrzymała się w czasie.

  • 0

    7.  2010-08-04 19:50:21

    W życiu za Motke takich pieniędzy bym nie dał... Zdecydowanie wolałbym któryś z modeli HTC ze świetną nakładką Sense... Ale najgorsza jest dla mnie ta nazwa, - XT720, jak z dawnych, tandetnych czasów Motoroli...

  • 0

    8. ~  2010-08-04 20:21:05  host: p10-03.opera-mini.net

    Pewnie znowu tylko w play sie pojawi a w takiej era ani mileston ani x720

  • 0

    9. ~Shiryu  2010-08-04 20:49:44  host: ip-57-148.zax.pl

    No, nareszcie godny konkurent Galaxy S :)

  • 0

    10.  2010-08-04 21:21:16

    Jaki godny? Niestety bootloader w motoroli jest zablokowany w przeciwienstwie do samsunga. Samsung bedzie dlugo zyl, motorola po kilku miesiacach zostanie porzucona jak to z milestone bylo.

  • 0

    11.  2010-08-04 21:39:29

    Porzucona? Wkrótce Milestone dostanie 2.2 więc nie wiem czy akurat określenie "porzucona" jest trafna.

  • 0

    12. ~boo  2010-08-04 21:51:20  host: 62.233.160.39

    Panowie zrozumiec musicie jedno, nie kazdy a nawet stwierdze ze ledwo nie 1/5 byc moze z posiadaczy telefonu z androidem szpera w bebechach telefonow tak jak wiekszosc piszacych tutaj i co wiecej takie telefony sprzedaja sie dobrze - koniec kropka.

  • 0

    13. ~Euro  2010-08-04 22:27:34  host: h132-133.grefnet.pl

    W Euro RTV AGD jest dostępna w przedsprzedaży za 1999 zł. Ilość limitowana.

  • 0

    14.  2010-08-04 23:44:48

    Absolon: Pokaz mi prosze stanowisko Motoroli na temat aktualizacji do 2.2. Ostatnie jakie opublikowali mowilo, ze nie podjeli decyzji czy wogole to zrobia nie wspominajac juz o jakimkolwiek terminie. Wole deko dolozyc i miec Samsunga, ktorego kod zrodlowy bedzie dostepny i nawet jak Samsung go oleje, to zawsze sie znajda ludzie ktorzy cos fajnego wymysla. Tymsamym mam bardzo stabilny 2.2 na Magicu ze starym radiem i az zal mi sie go pozbywac.

  • 0

    15. ~Shiryu  2010-08-05 07:55:03  host: 83-238-175-160.ip.netia.com.pl

    @Colin: już zapomniałeś o tej wiadomości? http://telepolis.pl/news.php?id=18960

  • 0

    16.  2010-08-05 08:57:31

    Nie zapomnialem, tylko sprawdzilem dokladnie. O2 samo nie zrobi update a Motorola tego nie robi. I biorac pod uwage, ze Droid chyba juz update ma gotowe, to przygotowanie tego pod Milestone nie wymaga duzo pracy. Ale za to zmniejsza dystans do nowych modeli, wiec lepiej nie aktualizowac aby nowe sie dobrze sprzedaly.

  • 0

    17. ~  2010-08-05 21:51:11  host: 77-254-219-54.adsl.inetia.pl

    @Colin Barbazync - Jaki masz ROM w Magicu?

  • 0

    18.  2010-08-07 09:28:02

    FroyoRedux by Alan90. Tylko wazne, zeby byl na stare radio (3.22) bo wtedy wszystko dziala.

  • 0

    19. ~deLorean  2010-08-08 14:56:51  host: 77-255-41-201.adsl.inetia.pl

    2200zł - to już bardzo dobry Laptop - z kamerą, wifi, nagrywarką, wyjściem HDMI, 4 GB ram, 1 GB grafiki, conajmniej 300GB miejsca na dysku... albo lepiej - kupujemy za 1600 zł Laptop z tym samym ale bez hdmi i z 500MB grafiki i za resztę kupujemy aparat 12 MPx i jescze nam stówka lub dwie zostaje - a to już jest telefon z kolorowym wyświetlaczem i aparatem VGA.... Zgrzało ich z tymi cenami!!!!!

  • 0

    20. ~ablam  2010-08-11 12:23:07  host: 20.142.116.36

    Taka promocja w Euro, że obniżyli cenę z 2299 na 1999, ale usunęli z pakietu nawigacje Sygic, za którą wołają teraz 249.

  • 0

    21. ~Milestone  2010-08-14 11:57:47  host: dpn211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ deLorean Ale z laptopa nie zadzwonisz i nie włożysz go do kieszeni Ta Motorola To nie jest Milestone tylko Milestone XT720 zwykła niema radia mniejsza matryce aparatu i niema QWERTY !

  • 0

    22. ~Milestoneowiec  2010-12-05 13:07:22  host: host-79.173.3.134.tesatnet.pl

    Jak to nie ma qwerty jak ma? A zdarzyło Ci "rozsunąć" swoją motkę?

Dodaj swoją opinię