Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola Milestone w ofercie Play

Motorola Milestone w ofercie Play

LuiN 24 Marca 2010 00:16

0 0
motorola milestoneOd 23. marca Play proponuje swoim klientom możliwość zakupu nowego smartfonu z Androidem na pokładzie - Motoroli Milestone. Telefon dostępny jest obecnie na zasadzie przedsprzedaży w ofercie eShopu.

Za urządzenie wyposażone w panoramiczny ekran o przekątnej 3,7 cala i wysuwaną klawiaturę QWERTY trzeba zapłacić poza promocją 1449 zł. W Play Premium 200 cena telefonu wynosi 399 zł, a w taryfie Firmowa 250 - 364,73 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 2

    26. ~rappy  2010-03-24 11:55:02  host: acx122.internetdsl.tpnet.pl

    Ciekawe, preorder to dobry krok, po wielkich problemach ze sprzedażą telefonów, o których P4 "nagle" się dowiaduje, że popyt jest dużo większy. W ten sposób będą mogli dostarczyć tych słuchawek tyle, ile ludzi chce je kupić.

  • 0

    27.  2010-03-24 17:11:00

    @7 szokuje to cena Iphona 3GS 32GB w mixie 10zł/30 doładowań za 1399zł :O http://www.playmobile.pl/pl/telefony/iphone32/index.html

  • 0

    28. ~Arturro  2010-03-24 18:02:57  host: fgy74.internetdsl.tpnet.pl

    Jak się nie da ? Skoro niby cena jest 1499 zl na kartę ?

  • 0

    29.  2010-03-24 23:30:56

    No właśnie jedynym miejscem, gdzie ta kwota jest podana w kontekście zakupu bez abo to jest telepolis (i pewnie regulamin). W e-shopie nie ma opcji zakupu z freshem/samego telefonu.

  • 0

    30.  2010-03-25 02:41:12

    Duża prośba do osób które już użytkują ten telefon, o relację z użytkowania. Proszę o to, gdyż spotkałem się z opinią że cytuję: "W mojej opinii i znajomych (fani smartphonów) sprzęt niewarty uwagi." oraz co nieco bardziej istotne "Macałem, jest sporo wolniejszy niż Era G1, na dłuższą metę doprowadzi właściciela do ciężkiej *cenzura cytującego* :)". Chętnie bym się z pierwszej ręki dowiedział jak realnie ten telefon odbierają, np. w porównaniu choćby do smartphonów Nokii, przykładowo E51

  • 0

    31.  2010-03-25 10:49:54

    Ja planuję zakup i relację na youtube, ale najpierw to go muszę dostać :) A abo w Play nie kupię na razie.

  • 0

    32. ~Arturro  2010-03-25 19:17:02  host: fgy74.internetdsl.tpnet.pl

    Jakubie czytałem dokładnie stronę Play Mobile i jest tam również ta cena podana. Kliknij w zakładkę Telefony i znajdź sobie Motorolkę i tam będą podane ceny w taryfach abo i mix oraz na kartę :) gdzie dokładnie jest napisane 1499zl :P

  • 0

    33.  2010-03-26 11:54:34

    Cena jest podana, ale zakupić (ani zamówić) nie można. Eshop nie ma Milestone bez abo. Trzeba czekać na wejście do sklepów.

  • 0

    34.  2010-03-27 00:16:05

    jakubd: będę bardzo wdzięczny, bo co rusz, to spotykam się z sprzecznymi opiniami, od sporego zadowolenia, do równie sporego narzekania na Milestone/Droid..

  • 0

    35. ~Arturro  2010-03-27 08:37:30  host: fgy74.internetdsl.tpnet.pl

    No właśnie, sporo osób jest nie zadowolonych np z aparatu, bo zdjęcia są nie za ostre itp. Chętnie bym tą motke przetestował :) No nic może za jakiś czas jak cena nieco spadnie.

  • 0

    36.  2010-03-27 14:42:08

    Ja jestem ciekawy kiedy do sprzedaży wejdzie DEXT?

  • 0

    37. ~Arturro  2010-04-01 09:00:45  host: fgy74.internetdsl.tpnet.pl

    O to też dobre pytanie. Miejmy nadzieje, że będzie o wiele tańszy względem Milestone :)

  • 0

    38. ~kris nysa  2010-04-17 11:59:42  host: chello089072125065.chello.pl

    Mam go tydzień. Zalety ....moc zalet. Czyli android i aplikacje które wgrałem i mi sie podobały lub były niezbędne . APNdroid-najważniejsza jesli nie chcemy popłynąc z kasa za net wyłaczamy zmieniajac nr APN lub gdy inernet jest nam niepotrzebny AndroZip-wiadomo bubble ; )-poziomica Barcode scanner-zabawka do odczytywania kodów kreskowych Budzik appSaver-do zachowania aplikacji Blink-do diody kolorki i zachowanie ES File explorer Metal Detector-wykrywacz metalu Pinball-girka Quick Uninstaller Shazam-wykrywanie po dźwięku kto i co spiewa lub gra Stoper Solitare Talking Clock Speed Test wszystkie darmowe no i Asphalt- super grafika analogCom-kompas flashLight-latareczka TaskKiller-wiadomo za duzo procesów to je ubic Ale was jak i mnie interesują wady: aparat foto w porównaniu do N73 słaby może coś zmienia w sofcie to się poprawi ale w ciemnościach zdjęcia nie zrobicie nawet przy niewielkiej odległości lampa tak jasno oświetla że wszystko jest prześwietlone lub czarne. Więc jest to foto do zdjęć dziennych o nie wyszukanej jakości.

  • 0

    39. ~kris-cd  2010-04-17 12:08:19  host: chello089072125065.chello.pl

    Przy graniu telefonik trzyma jeden dzień lub krócej więc nie leży na stole tylko w stacji dokującej /się ładując/ lub podłączony do gniazda w pojeździe czyli uchwyt samochodowy tez niezbędny.No chyba że tylko jako tel to dłużej ale nie testowałem takie sytuacji.

  • 0

    40. ~ala  2010-05-04 14:32:36  host: apn-77-113-172-202.dynamic.gprs.plus.pl

    mi sie bardzo podoba akurat ten ale mi sie też podoba htc g1 lub lg prada lub unimate 9502

  • 0

    41. ~kross. :)  2010-05-09 11:46:25  host: public73930.xdsl.centertel.pl

    :) a mi sie podoba i jestem z niej zadowolony :)

  • 0

    42. ~Natka  2010-05-17 15:04:37  host: chello084010053214.chello.pl

    Witajcie :) Posiadam ten telefonik od tygodnia. Szczerze polecam! Początkowo myślałam nad zakupem HD2 ale w sumie oprócz wideokonferencji ta Motorola bije HD2 na głowe. Jest mniejsza, wygodniejsza, a system chodzi bardzo dobrze. Jedynym problemem jest bateria, ale ten telefon można ładować przy podłączeniu go USB do komputera. Także nie ma żadnego problemu. Co do aparatu - moim zdaniem jakość zdjęć jest lepsza niż w HD2. Co do zdjęć w ciemności - wychodzą bardzo dobrze! Nie zgadzam się z poprzednikiem. Jeśli zastanawiasz się jaki telefon wybrać - polecam Motorole. Firma musiała się wybić i jej się to udało. Wspaniały telefon, który nie bez powodu znajduje się obecnie w pierwszej 3 najlepszych telefonów 2010.

  • 0

    43. ~swawolny  2010-09-20 11:46:41  host: dsi211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie nie zapominajcie, że motorola jest była i będzie. Ma zbyt duże udziały (nie tylko) sprzętowe nawet w naszej telekomunikacji, nie wspominając już o amerykańskim rynku. Tam za oceanem motorolce nawet dobrze się wiedzie, sami zobaczcie ich oryginalną ofertę telefonów, sam fakt że nawet ładują kasę w filmy - takie jak seria f2f - gdzie nikt nie ma innej słuchawy :] Gdyby mieli mało floty to raczej skończyłoby się na zwykłych reklamach telewizyjnych. Bardzo spodobała mi się ta matka, tym bardziej, że można nie źle pobawić się prockiem, lecz w moim wypadku zastosowałbym ograniczenie mHz na rzecz żywotności baterii. Nie rozumiem po co się cieszyć prockiem 1gHz skoro (podobno) świetnie chodzi na 550mHz, więc ja wolałbym zmniejszyć częstotliwość. Niestety w ofercie ERY jej nie widzę, więc lipton i trzeba będzie wybrać g1

  • 0

    44. ~Siema  2010-10-31 12:29:07  host: rybka100.fucio.net

    Siema mam ten telefon, nie podniecajcie się parametrami HTC HD2, bo w Motoroli gry chodzą szybciej i jest to lepiej złożony telefon, nie słuchajcie ludzi komentujących aparaty(przykład: Milestone ma najlepszy wyświetlacz na rynku, jeden z komentujących stwierdził, że pod tym względem Milestone znacząco odstaje, a nie wymienił innych wad tego telefonu). Ja jestem bardzo zadowolony z zakupu, rzeczywiście ma bardzo dobry wyświetlacz, BARDZO mocne głośniki, procesor bezproblemowo wyrabia, więc nie należy ślepo kierować się parametrami...

  • 0