Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola KRZR K1 już na polskim rynku

Motorola KRZR K1 już na polskim rynku

sirmark 3 Listopada 2006 16:01

0 0

Na specjalnym pokazie w warszawskim klubie Platinium Motorola przedstawiła nowy model telefonu komórkowego - MOTOKRZR K1. Premiera urządzenia w Polsce jest także początkiem jego sprzedaży w Europie Zachodniej. Zgromadzeni goście mieli okazję poznać nowy model i przekonać się, że nazwa KRZR (od słowa “crazy") nie została nadana mu przypadkiem. Wieczór swoim energetycznym i pełnym hitów występem uświetniła Reni Jusis.

motorola krzr k1 motorola krzr k1 konf motorola krzr k1 konf motorola krzr k1 konf




Wprowadzenie MOTOKRZR K1 to także początek jego kampanii reklamowej w Polsce. Eleganckie, tajemnicze wizerunki modelek i modeli prezentujących KRZR oraz ich lustrzane odbicia to efekt pracy najlepszych fotografików branży reklamowej. Kampania K1 podkreśla wyjątkowy design nowej słuchawki - piękną, niebieską barwę oraz unikalną, wykonaną z utwardzanego szkła pokrywę przedniej klapki. Przy promocji telefonu będą wykorzystane internet, prasa i outdoor. Wszystkie reklamy będą miały niestandardowe formaty.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Motorola     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~szalony  2006-11-03 16:44:23  host: 213.158.194.228

    Ja tam wolę raz3x :-) bardzo fajny telefon z umts dziwię się że operatorzy nie dają jej w promocjach.

  • 0

    2. ~  2006-11-03 16:51:40  host: dui44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A gdzie zdjęcia lasek? Co to za pokazy bez półnagich modelek?

  • 0

    3. ~issa  2006-11-03 16:56:55  host: abpq23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Edge klasy 12???

  • 0

    4. ~szalony  2006-11-03 17:18:17  host: 213.158.194.228

    ISSA- niestety wygląda na to że w naszych pl sieciach jeśli nie zmienią poważnie software max to klasa 10 :/ tak są obecnie sieci ustawione. Np taka nokia n93 ma edge-gprs klasy 32 jeśli się nie mylę :) ale co z tego jak sieci klasy powyżej 10 nie obsługują. :(

  • 0

    5. ~poznaniak  2006-11-03 17:22:16  host: 213-238-98-161.adsl.inetia.pl

    Lepsza nazwa by była: KPZR ;)

  • 0

    6. ~MiKO  2006-11-03 17:31:16  host: 82.139.59.155

    Już teraz można wypatrywać wytworów innych producentów telefonów stylizowanych na "krejzi" Motorola potrafi ciągle wprowadzać produkty typu "ach" // mobiKAR.net - mobile KARAOKE

  • 0

    7. ~m@Ti+)  2006-11-03 19:51:43  host: ip-107-97.ib.tcz.pl

    Dostępna w ofercie biznesowej w Plusie ;]

  • 0

    8.  2006-11-03 20:16:09

    szalony: no właśnie Nokia podaje jakieś własne standardy z kosmosu - przy najbliższej prezentacji jakiegoś ich telefony podpytam skąd im takie klasy powychodziły, bo max to 12.

  • 0

    9. ~Szalony  2006-11-03 20:45:47  host: 213.158.194.228

    Właśnie Panie Witku ;) może by tak artykuł napisać :) bo albo nokia robi sobie trochę nie czystą reklamę albo my w PL mamy takie mało elastyczne i stare sieci gsm :-) bo nokia już w kilku modelach telefonów daje modemy klasy 11 sam taki nabyłem z myślą że w końcu upload będzie na poziomie w edge do 22kB/s - a tu zoonkk - nasze sieci nie oferują 3 kanałów do uploadu tylko max 2 !!! I rozmawiając z działem technicznym powiedzieli mi wprost sieci nasze tego nie obsługują :/ kilka lat wstecz nie było modemów zaawansowanych i nikt sieci nie ustawial na wyższe klasy niż 10 - zastanawia mnie czy są jakieś sieci zagraniczne co obsługują gprs wyżej niż w klasie 10 ? W plusie mi powiedzieli bym dał sobie spokój bo nikt nie będzie sieci przerabiał dlatego że nokia wydaje modemy z wysoką klasą gprs !!! WNIOSEK z tego taki że te klasy powyżej 10 są całkowicie i prawdopodobnie z pewnością 100% w przyszłości całkiem bezużyteczne (.

  • 0

    10.  2006-11-03 20:47:52

    Szalony: ale z tego, co się orientuję, to nie ma klasy EDGE powyżej 12. Nurtuje mnie to i jedyne, co mi przyszlo na myśl to to, że być może jest to jakaś sztucznie stworzona przez Nokię klasa, która i tak nie pozwala zestawić więcej szczelin jak 4+1, ale np. nie obsługuje niektórych kodeków. Podpytam w Nokii napewno.

  • 0

    11. ~~Szalony  2006-11-03 20:53:38  host: 213.158.194.228

    NOKIA także dała np w n73 i n93 i da pewnie też w nowszych modelach technologie DTM - pozwala ona w sieci gsm w czasie transmisji gprs normalnie jednocześnie mieć sesję danych i inne usługi np połączenie głosowe identycznie jak w sieci umts :-) bez zawieszania sesji gprs ale co z tego jak znów żadna sieć w PL tego nie obsługuje ! Czyżby znów zbędny gadżet reklamowy ? Witku podpytaj nokie i naszych operatorów czy zamierzają wprowadzić do której sieci wyższe klasy gprs niż 10 i obsługę DTM ? Hmm...

  • 0

    12.  2006-11-03 20:57:36

    Szalony: a co to za technologia DTM? GPRS / EDGE oprócz klas od 1 do 12 odpowiedzialnych za prędkość, ma jeszcze trzy inne klasy - A, B oraz C. A pozwala na jednoczesne przeprowadzanie rozmów i transmisji danych. B - na czas rozmowy sesja jest zawieszana, a po rozmowie wznawiana. C - albo sesja, albo rozmowa. Jak rozpoczynasz sesję, to nikt się do Ciebie nie dodzwoni.

  • 0

    13. ~SZALONY  2006-11-03 21:23:20  host: 213.158.194.228

    Witek z tymi klasami a,b,c to wiem :) ale fakty są takie że wszystkie modemy na rynku praktycznie mają klasę B i nie ma modemów klasy A niestety. Nawet klasa B ma wady bo np w czasie down/up loadu pomimo że masz komórkę włączona nikt do CIEBIE się nie dodzwoni , nokia podobno to rozwiązała tym standardem DTM-dual transfer mode .

  • 0

    14.  2006-11-03 21:55:46

    Szalony: no to mnie zagiąłeś - rzeczywiście jest to DTM, w guglownicy znalazłem. ;) Będę musiał się temu bliżej przyjrzeć i popytać o to ludzi z Nokii... :)

  • 0

    15. ~ojciecdyrektor  2006-11-06 15:04:18  host: chello087206024168.chello.pl

    Co to za nazwa pojebało już ich tymi nazwami i rozszerzeniami KRZR , PZPR , KPZR , ZSRR , SDRP , SLD , LSD , SDPL komuna normalnie :)

  • 0

    16. ~  2006-11-06 23:23:31  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    A co Ty byś chciał - LPR?

Dodaj swoją opinię