Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola Gleam - wspomnienie V3-ki

Motorola Gleam - wspomnienie V3-ki

LuiN 15 Lutego 2011 09:53

0 0

motorola gleamJeśli myślicie, że Android zupełnie już pochłonął Motorolę, to jesteście w błędzie. Najlepszym tego potwierdzeniem jest Motorola GLEAM, czyli legendarna V3-ka w nowych szatach.



13,9 mm grubości - czyli dokładnie tyle samo co w pierwszej Motoroli V3, a do tego pakiet nieco bardziej nowoczesnych multimediów. GLEAM oferuje aparat 2 Mpix, odtwarzacz MP3, radio, ledowy ekran zewnętrzny i wewnętrzny, 2,4-calowy ekran LCD o rozdzielczości QVGA.

Nie zabrakło gniazda microSD obsługującego karty pamięci do 16 GB, Bluetooth, klienta email czy obsługi MMS-ów. Wysoką wydajność zapewnić mają 32 MB pamięci Flash i 16 MB pamięci RAM - dla użytkownika zostają: ponad 5 MB pamięci wewnętrznej, książka telefoniczna zdolna pomieścić 800 kontaktów i pamięć na 500 SMS-ów.




Kiedyś V3-ki były drogimi telefonami, GLEAM do takich zdecydowanie należeć nie będzie. Telefon w trzech wariantach kolorystycznych trafi na rynek jeszcze w pierwszym półroczu tego roku.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Motorola, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 2

    3. ~Xavi  2011-02-15 10:24:29  host: 77-223-207-232.lublin.hypnet.pl

    Super, myślę że to bardziej następca V8 którą posiadałem i żałuje że sprzedałem. Chętnie kuoię tylko nic nie pisze o baterii.

  • 0

    4. ~  2011-02-15 10:40:41  host: adso5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nice ;)

  • 0

    5. ~frhsman  2011-02-15 10:42:19  host: 195.216.254.16

    dobry tel. dla kobiety, wysyła smsy, mmsy, robi zdjęcia i dzwoni i wygląda. nic więcej nie potrzeba.

  • 1

    6. ~ricco  2011-02-15 10:46:27  host: host-81-190-236-157.wroclaw.mm.pl

    łał to jest coś fajnego! w końcu jakaś odmiana od dotykowych ekranów które lubie ale klapek na rynku badzo brakuje :D

  • 3

    7. ~seba  2011-02-15 11:01:00  host: host-89-229-151-194.plock.mm.pl

    nono juz chyba nikt nie robi klasykow :) wszyscy wpadli w szal androidow i ekranow dotykowych :/

  • 2

    8.  2011-02-15 11:13:45

    #7. ja tez czekam na fajne klasyki. Szczegolnie nie moge zrozumiec, czemu samsung, ktory kiedys masowo robil "klapki" juz praktycznie tego nie robi. Marzy mi sie taka V3, ale w nowoczesnym wykonaniu Samsunga.

  • 1

    9.  2011-02-15 11:45:15

    @8 Już nawet i sliderów Samsung nie robi. Ale mają niezła klapkę w postaci G400 ale od tamtej pory zastój niestety. Co do Motoroli, to wszystko zależy od tego, jaką reklamę dostanie ten model. Jak będzie tak, jak w przypadku V3, to ludzie to wezmą i sukces może się powtórzyć. Jak nie, to będzie jak z masą modeli, które zrobili, zaprezentowali i wycofali.

  • 2

    10.  2011-02-15 11:58:57

    *8, SirmarK, jest moda na smartphony... Nawet Alcatel, znany z produkcji klasycznych klapek na 2011 rok przedstawił tylko 4 nowe klapki i masę dotykowców i smartphonów. Dobrze jednak, że Alcatel nadal docenia ten rodzaj telefonu bardziej niż pozostali.

  • 1

    11. ~What  2011-02-15 12:12:51  host: apn-95-41-215-219.dynamic.gprs.plus.pl

    To że klapek jakiegoś producenta nie ma u nas na rynku to nie znaczy że ich nie robi. Zobaczcie jakie fony są w usa, japoni, chinach, korei, meksyku. Tak jak auta różnią się na rynku amerykańskim i europejskim tak i różne są inne produkty dedykowane na konkretny rynek.

  • 1

    12.  2011-02-15 12:15:49

    *11, to by znaczyło, że dużą rolę w kreowaniu popytu na inne telefony niż klapki, mają sami operatorzy, a dokładnie kilka osób, które jest odpowiedzialne za zamówienia.

  • 1

    13. ~sebek  2011-02-15 12:23:08  host: 77-253-164-118.adsl.inetia.pl

    motorola dawno nie wydała żadnego telefonu z klapką, dla pań jak znalazł ;)

  • 1

    14. ~sebek  2011-02-15 12:24:55  host: 77-253-164-118.adsl.inetia.pl

    #8 ostatnia klapka samsunga jaką kojarzę to S3600

  • 1

    15. ~sebek  2011-02-15 12:25:51  host: 77-253-164-118.adsl.inetia.pl

    #8 no i jeszcze DIVA :P

  • 0

    16.  2011-02-15 12:43:03

    To jaki w końcu to urządzenie ma ekran? LCD czy ledowy?

  • 0

    17.  2011-02-15 17:55:30

    @16 zewnetrzny bedzie zapewne w technologii OLED, wewnetrzny bedzie klasycznym LCD. wszystko jest jasno w tekscie napisane.

  • 1

    18. ~e  2011-02-15 19:33:05  host: host117.opteris.pl

    Mnie by sie marzyla Motorola V13 RAZR 3 (VE1, Motoklassic, Ruby), ale zamiast Symbiana, zeby byl tam Android, albo nawet stare WM, lub P2K. Od biedy niechby tam i byl Symbian, ale dopracowany... Ta GLEAM tez nie jest zla, aczkolwiek chodzi o zewnetrzny wyswietlacz - nie jest dotykowy jak w V13, w ktorej mozna bylo praktycznie w wiekszosci czynnosci tej klapki nie otwierac. Mimo wszystko wroze temu telefonowi spory sukces, bo nie kazdy chce dotykowca - szczegolnie, gdy nosi sie rekawiczki ;-) PS.Obecnie mam V8 i sobie chwale.

  • 0

    19.  2011-02-15 21:57:42

    Klapki są super - tylko tradycyjnie u Motoroli prawie nie ma pamięci (5 MB)i skąpa też pamięć na kontakty (800) i SMSy (500)- jak w taniutkiej (i ślicznej) klapce Samsung c520.

  • 0

    20. ~Pikl  2011-02-16 00:43:00  host: 89-74-7-170.dynamic.chello.pl

    Czemu nie dali tutaj Androida i większy ekran? Byłaby fajna słuchawka.

  • 0

    21. ~Kisiel  2011-04-26 10:32:32  host: addj201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam! Mam pytanie do użytkowników Gleam. Jak wygląda konfiguracja tego zewnętrznego ekranu? Można wyłączyć te animacje? Żeby tylko pokazywał godzinę? I co pokazuje ekran zewnętrzny jak ktoś dzwoni? Czy nazwa dzwoniącego się przewija bez żadnej animacji? Niech ktoś opisze ten wyświetlacz i jego konfiguracje bo boje się, że jest to jakieś kiepskie rozwiązanie. Te animacje mnie odstraszają po co mi to! ;-P

  • 0

    22. ~KISIEL  2011-05-15 15:54:08  host: dynamic-78-8-133-99.ssp.dialog.net.pl

    Totalna porażka! Na zewnętrznym wyświetlaczu nie pojawia się nazwa dzwoniącego, tylko sama beznadziejna animacja! To dyskwalifikuje klapkę. Telefon do sprzedania. :-(

Dodaj swoją opinię