Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola Gleam w Polsce

Motorola Gleam w Polsce

Ringu 25 Marca 2011 18:07

0 0

motorola gleam Już wkrótce w Polsce pojawi się nowy telefon Motoroli - Gleam. Jest to następca popularnego modelu V3.

Urządzenie posiada dwa ekrany, główny LCD o rozdzielczości 320 x 240 pikseli i zewnętrzny LED. Wbudowany aparat fotograficzny ma rozdzielczość 2 megapikseli i potrafi nagrywać także filmy wideo.

Motorola Gleam będzie dostępna w Polsce od kwietnia 2011 roku w sieci Era i Plus oraz w sprzedaży detalicznej. Oferowane kolory to: grafitowy i czerwony. W zestawie z telefonem dostępne są również słuchawki stereo.




Cena urządzenia w Polsce nie jest jeszcze znana, w Niemczech za Glam trzeba zapłacić około 99 euro.

Więcej o telefonie pislismy w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Motorola, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • -1

    1.  2011-03-25 18:25:59

    Dla czego oficjalnie trafia do nas takie truchło, a jeszcze nie ma Motoroli Milestone 2, gdy tuż tuż już 3 się szykuje? Jako nisko budżetówka nie jest zła... no ale... Motorola mogłaby się postarać.

  • 1

    2.  2011-03-25 18:30:25

    @1 - bo tanie "ficzerfony" nadal w Polsce sie swietnie sprzedają?

  • -1

    3.  2011-03-25 18:34:27

    Tak, ekran 2,4 cala i brak hociażby UMTS... :-S

  • 2

    4.  2011-03-25 18:44:19

    @3 - dzwoni? SMSy wysyla? mobilnego FB wyswietli? i wielu to wystarczy :)

  • 2

    5. ~  2011-03-25 18:53:27  host: ip-89-174-121-94.multimo.pl

    4. Dokladnie. Poza tym sliczna.

  • 1

    6.  2011-03-25 18:55:54

    Co do zastosowań telefonu to ja bym się raczej nie spierał. Nie wszystkim potrzebne są smartfony. Bardziej zastanawia mnie cena. Przy takiej specyfikacji 100 euro (czyli koło 400zł) to trochę sporo.

  • 1

    7. ~Tommy-Ka  2011-03-25 19:31:41  host: host-89-228-192-55.kalisz.mm.pl

    Uszczypnijcie mnie bo nie wierzę... Plus będzie miał w ofercie telefon mojej ulubionej marki? Nareszcie coś!

  • 0

    8.  2011-03-25 21:16:59

    seidehe (4), widzisz w dzisiejszych czasach 3G nie jest już ani żadnym prestiżem, ani też nie jest to rozwiązanie kosztujące majątek (wystarczy wyposażyć terminal w odpowiedni moduł obsługujący tę technologię). Nie tylko smartfony "potrzebują" 3G. A możliwość zastosowania tej klapki jako modem do laptopa? I właśnie w kontekście ceny piszę o UMTS. Za taką kwotę można by już o nim pomyśleć. Poza tym, wyposażanie, każdego, nawet najtańszego terminala w moduły 3G powinno stać się normą, jeśli chcemy płynnie przejść z technologi GSM, na UMTS.

  • 0

    9.  2011-03-26 10:42:42

    Darkeners - wiesz co to truchło, a nie wiesz że się pisze dlaczego, a nie dla czego ?

  • -1

    10.  2011-03-26 11:09:58

    @8 : modul 3G to mimo wszystko dodatkowy koszt, wieksze zuzycie energii - lepsza bateria to kolejny koszt... i cena rosnie. a 400-450 czy nawet 500 (cena sklepowa!) to nie wiele biorac pod uwage wyglad, zewnetrzny wyswietlacz led i to, ze to motka jest :]... no i ile osob kozysta z telefonu jako modemu? tak realnie? ja nie znam zbyt wielu :]

  • 0

    11.  2011-03-26 14:46:01

    na moje: Klapka, następca V3 do tego gniazdo 3,5mm. Będzie się sprzedawać jak świeże bułeczki, 90% kobiet będzie chciało taką :)

  • 0

    12. ~artug  2011-03-26 17:44:39  host: system8589175106.mtvk.pl

    Jak przeczytałem specyfikację (potrafi nagrywać filmy, słuchawki stereo) to mam skojarzenia z samochodami z lat 80. Można było mieć auto które seryjnie miało - prawe lusterko, zagłówki i pasy na tylnych siedzeniach itp.

  • 0

    13.  2011-03-26 19:44:16

    seidhe (10), nikt nikogo nie zmusza do korzystania z 3G, a ktoś kto jest świadomy istnienia tej technologi, godzi się na większe zużycie energii, dy korzysta z jej niezaprzeczalnych dobrodziejstw - coś, za coś. Jeżeli dla Ciebie argumentami są sama marka, wygląd i zewnętrzny wyświetlacz LED... Dla mnie, to dziś jednak zbyt mało. Ile osób korzysta w ten sposób z telefonu... Nie wiem ile i zbytnio mnie to nie interesuje. Dla mnie istotne jest to, że ta funkcja jest przynajmniej równie przydatna (jeśli nie bardziej), jak zewnętrzny wyświetlacz LED.

  • 0

    14. ~  2011-03-27 01:25:48  host: z16-05.opera-mini.net

    Te telefony kupuje się dla wyglądu, ja fan wyglądu SE z czasów k550i czy C901, uważam że wygląd V3 i jego następcy jest naprawdę piękny ;) /Kwistas

  • 0

    15.  2011-03-28 20:13:31

    Wyglądem podobna bardziej do K1 niż do V3 - z powodu braku na rynku ciekawego modelu ala klapka będzie miał wzięcie....

  • 0

    16. ~lr  2011-04-28 23:28:40  host: 178.181.104.120.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    kupiłem ten telefon, i jest super, wygląd ekstra, wyświetlacz led, telefon napewno wart swojej ceny a 350zl to chyba nie az taki majątek :) Motorola tylko tak trzymac :)

  • 0

    17. ~Kisiel  2011-05-05 21:11:43  host: dynamic-78-8-10-151.ssp.dialog.net.pl

    Totalna porażka! Na zewnętrznym wyświetlaczu nie pojawia się nazwa dzwoniącego, tylko sama beznadziejna animacja! To dyskwalifikuje klapkę. Telefon do sprzedania. :-(

Dodaj swoją opinię