Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola Flipout w ofercie sieci Play

Motorola Flipout w ofercie sieci Play

LuiN 20 Października 2010 13:20

0 0

motorola flipout android motoblur official Ruszyła przedsprzedaż kwadratowej Motoroli Flipout w sklepie internetowym Play. Telefon oferuje pełną klawiaturę QWERTY i system Google Android.

play flipout

Telefon waży 120 gramów, ma 17 mm grubości i boki o długości 67 mm. 2,8-calowy ekran ma rozdzielczość QVGA (240 x 320 pikseli). W telefonie nie zabrakło WiFi, HSPA (HSDPA do 7,2 Mb/s i HSUPA do 2 Mb/s), GPS-u, kompasu, gniazda JACK 3,5 mm, czytnika kart microSDHC (obok 512 MB pamięci wewnętrznej) i aparatu fotograficznego 3 Mpix (niestety bez autofokusa).

Całości dopełnia skuteczny system odszumiania rozmów - CrystalTalk PLUS i oparta o WebKit przeglądarka internetowa z obsługą Adobe Flash. Urządzenie dostępne będzie w aż 7 wariantach kolorystycznych.






Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 1

    2. ~Allan  2010-10-20 13:26:47  host: kameleon.stat.gov.pl

    Ja czekam cały czas z niecierpliwością na Defy... Mam nadzieję że będzie i że cena także będzie atrakcyjna

  • 0

    3. ~xad  2010-10-20 13:36:18  host: ackh125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Taki konkurent dla Wildfire tylko z klawiatura i szybszym procesorem. Cenowo bardzo fajnie wypada, ciekawe jak z dostępnością będzie. Czy szykuje sie kolejny telefon widmo w Play czy może będzie nieco lepiej.

  • 0

    4.  2010-10-20 13:44:01

    Fajna zabaweczka, w dobrym czasie wchodzi do cennika (Mikołajki, święta).

  • 1

    5.  2010-10-20 14:06:53

    fajnie wygląda i się rozkłada, telefon z serii fajne/ładne ale nie zachwyca specyfikacją- 17mm grubości- masakra :D

  • -1

    6. ~gregy  2010-10-20 14:09:47  host: dpp134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zabaweczka fajna, ale dla dzieciaków, którym kupią ją rodzice, bo w mixturze jest po prostu za droga.

  • 0

    7. ~  2010-10-20 14:11:05  host: 212.160.172.70

    Jaka wersja androida, oraz ilość ram i mhz ;> ? Pozdrawiam Banan777666

  • 0

    8.  2010-10-20 14:18:52

    Przynajmniej nie ma pixelozy na wyświetlaczu jak na Wildfire.

  • 0

    9.  2010-10-20 14:57:29

    wydaje mi sie ze kiedys Nokia miala podobna konstrukcje (jeszcze za czasow wyswietlaczy mono). Mechanizm padal po 6 miesiach-ciekawe jak bedzie w przypadku 'motki'?

  • 0

    10. ~jan  2010-10-20 16:40:51  host: chello089072042190.chello.pl

    a moze tak zadbaja o telefony, ktore juz maja w cenniku a sa niedostepne....

  • 0

    11. ~Parcel  2010-10-20 17:26:57  host: 213-238-72-82.adsl.inetia.pl

    Na próżne łudzenie się, nie zrobili nic przez ten czas tak samo jak zauważyli sami fakt słabej obsługi klienta i dalej nic z tym nie robią więc pewnie nie zrobią. Z tymi telefonami to istny śmiech...

  • -2

    12. ~ktoś  2010-10-20 19:32:25  host: ppp142072.ostnet.pl

    w play mają bardzo dobrą obsługę klienta, jak nie umiesz korzystać to się naucz

  • 0

    13. ~domsc  2010-10-21 19:55:34  host: user-109-243-122-32.play-internet.pl

    urządzenie bardzo fajne, miłe w dotyku, procesor szybki ok. 700 MHz, dla mnie wystarczy że ma fajną klawiaturę i nie jest za duży, za ciężki - szkoda że trzeba rozsuwać żeby odebrać połączenie...

  • 0

    14. ~Rimaru  2010-11-02 09:42:22  host: 87-205-231-160.adsl.inetia.pl

    Można dokupić sobie aparat słuchowy ;] Nigdy nie używałem tego typu gadżetu (drogi nie jest ok 79zł). Telefon kupuje w przyszłym tyg. dzisiaj natomiast idę go zamówić. 40 Doładowania w Mix po 50zł i aktywacja komy za 199zł wydaje się być rozsądnym wyborem. Miałem kupić Nokia C6 ale zdecydowałem się na Motorolę ;] Co ciekawe... komórka emuluje gry z PSX'a...

  • 0

    15. ~Raduga  2010-11-03 13:41:59  host: pxgot1.srv.volvo.com

    I jak tam, ma już ktoś? Bo od dziś, jak wieść gminna niesie, Flipout jest już w PLAYU?

  • 0

    16. ~misiek.11  2010-12-04 11:15:40  host: user-46-112-214-151.play-internet.pl

    Ja już mam ten telefon. Kupiłam go w Play za 69 zł w abonamęcie 59 co miesiąc. Telefon jest super i w ogóle taki kobiecy i mały. Jestem z niego zadowlona. ; ))

Dodaj swoją opinię