Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola FlipOut dostępna już w czerwcu

Motorola FlipOut dostępna już w czerwcu

LuiN 2 Czerwca 2010 13:19

0 0

motorola flipout android motoblur officialJuż w tym miesiącu na europejski rynek trafi nowy androidowy smartfon Motoroli - model FlipOut. Urządzenie ma nietypowo wysuwaną klawiaturę QWERTY i zaskakującą, kwadratową obudowę.

Telefon waży 120 gramów, ma 17 mm grubości i boki o długości 67 mm. 2,8-calowy ekran ma rozdzielczość QVGA (240 x 320 pikseli). W telefonie nie zabrakło WiFi, HSPA (HSDPA do 7,2 Mb/s i HSUPA do 2 Mb/s), GPS-u, kompasu, gniazda JACK 3,5 mm, czytnika kart microSDHC (obok 512 MB pamięci wewnętrznej) i aparatu fotograficznego 3 Mpix (niestety bez autofokusa).

Całości dopełnia skuteczny system odszumiania rozmów - CrystalTalk PLUS i oparta o WebKit przeglądarka internetowa z obsługą Adobe Flash. Urządzenie dostępne będzie w aż 7 wariantach kolorystycznych.






Źródło tekstu: Motorola, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2010-06-02 13:36:49

    Tablet jak nic. :P

  • 0

    2.  2010-06-02 14:40:59

    @1 to znaczy, że co? Że nie istnieje :D?

  • -1

    3.  2010-06-02 14:42:30

    2. Nie taki trik ;P

  • 0

    4.  2010-06-02 15:17:27

    Yyyyyyyy. OK :D

  • -1

    5. ~wroc  2010-06-02 15:35:45  host: user-109-243-107-38.play-internet.pl

    Ciekawy smartfonik, szkoda tylko, że z androidem. Nie podoba mi się ten system, bo on ciągle "używa netu". Z tego co słyszałem to Androida ciężko odciąć od neta i chmury Google. A telefon to nie chmurofon, żeby był ciągle online.

  • 1

    6. ~me  2010-06-02 15:44:01  host: chello084010131091.chello.pl

    @wroc - odciecie Androida on internetu jest bardzo proste. Tylko po co...

  • 1

    7. ~gre  2010-06-02 15:55:03  host: charlie-masq.media4.pl

    wroc, widzę że wielki znawca z ciebie androida, może to lepiej że ci się nie podoba bo nie dałbyś sobie z nim rady

  • 1

    8. ~Magnolia  2010-06-02 17:24:46  host: apn-95-41-122-102.dynamic.gprs.plus.pl

    To ty masz kontrolę na telefonem, a nie telefon nad tobą. Jak nie chcesz żeby miał neta, to zmieniasz apny i już. Albo ściągasz Apn android i on zmienia ci ustawienia apn, i nawet jak by telefon się zesrał, to z neta nie skorzysta. Źródło www.google.pl

  • -1

    9. ~  2010-06-02 18:17:23  host: p08-11.opera-mini.net

    #8 żenada

  • 0

    10. ~DYNAMIC  2010-11-05 13:27:35  host: apn-95-40-95-59.dynamic.gprs.plus.pl

    No się nie dowiedziałem - warto kupić ten sprzecik czy nie?

  • 0

    11. ~paco  2010-11-09 11:24:02  host: 81.219.41.181

    Ma ktoś ten telefon.Chce taki kupić, tylko zastanawia mnie jakość wykonania ?? Czy od tego obracania przypadkiem zaraz coś nie odpadnie.

  • 0

    12. ~Radek  2012-04-13 19:31:39  host: 62.152.136.39.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Kupiłem go zaraz po premierze i do tej pory nie mogę wyjść z zachwytu... Naprawdę polecam. Przydało by mu się troszkę więcej pamięci wewnętrznej, ale nie ma rzeczy idealnych. Jakość wykonania wprost perfekcyjna.

  • 0

    13. ~  2012-04-13 20:30:45  host: z44-01.opera-mini.net

    Paco troche dlugo czekales na odpowiedz Radka ale teraz mozesz juz smialo kupowac. :)

Dodaj swoją opinię