Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola "Firmą w Twoim Stylu"

Motorola "Firmą w Twoim Stylu"

sirmark 9 Czerwca 2006 15:36

0 0

Redakcja miesięcznika "Twój Styl" nagrodziła Motorolę tytułem "Firma w Twoim Stylu". Przyznano go w ramach akcji promowania polityki równych szans na rynku pracy. Wyróżnienie otrzymują przedsiębiorcy, którzy doceniają i wspierają karierę zawodową kobiet w swoich firmach.
Organizatorzy konkursu docenili autorski program edukacyjny Motoroli “Diversity", który ma zachęcić uczniów liceów i techników, w tym dziewczęta, do wyboru studiów związanych z informatyką. Jego celem jest również zmiana stereotypowego postrzegania inżyniera jako zawodu wyłącznie dla mężczyzn. “Diversity" nawiązuje do realizowanej w Motoroli idei różnorodności, polegającej na tworzeniu zespołów składających się z pracowników o różnym wieku, płci, doświadczeniu oraz umiejętnościach, co prowadzi do lepszych wyników pracy, a więc zwiększenia konkurencyjności firmy na rynku.

Źródło tekstu: Motorola     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-227-104-40.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.