Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola "Firmą w Twoim Stylu"

Motorola "Firmą w Twoim Stylu"

sirmark 9 Czerwca 2006 15:36

0 0

Redakcja miesięcznika "Twój Styl" nagrodziła Motorolę tytułem "Firma w Twoim Stylu". Przyznano go w ramach akcji promowania polityki równych szans na rynku pracy. Wyróżnienie otrzymują przedsiębiorcy, którzy doceniają i wspierają karierę zawodową kobiet w swoich firmach.
Organizatorzy konkursu docenili autorski program edukacyjny Motoroli “Diversity", który ma zachęcić uczniów liceów i techników, w tym dziewczęta, do wyboru studiów związanych z informatyką. Jego celem jest również zmiana stereotypowego postrzegania inżyniera jako zawodu wyłącznie dla mężczyzn. “Diversity" nawiązuje do realizowanej w Motoroli idei różnorodności, polegającej na tworzeniu zespołów składających się z pracowników o różnym wieku, płci, doświadczeniu oraz umiejętnościach, co prowadzi do lepszych wyników pracy, a więc zwiększenia konkurencyjności firmy na rynku.

Źródło tekstu: Motorola     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-85-115.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet