Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola dla motocyklistów

Motorola dla motocyklistów

WitekT 15 Września 2004 16:08

0 0

3331Włoska firma Momodesign we współpracy z Motorolą zbudowała kask motocyklowy z dołączonym zestawem słuchawkowym Bluetooth. Dzięki temu kierowcy jednośladów będą mogli bez przeszkód rozmawiać przez telefon komórkowy podczas jazdy.

Nowy produkt to otwarty kask Momo Fighter z zamocowanym na zewnątrz zestawem Bluetooth Motorola HS810, posiadającym mikrofon z redukcją szumów tła. Zdejmując kask można zsunąć zestaw na szyję i kontynuować konwersację. Bateria starcza na 5 godzin rozmowy i 100 godzin czuwania. Przystawka współpracuje ze wszystkimi modelami telefonów posiadających moduł Bluetooth – nie tylko produktami Motoroli.
Sprzedaż rozpocznie się na początku przyszłego roku. Cena kasku nie została jak dotąd ujawniona, jednak z pewnością nie będzie niska – produkty włoskiej firmy nie należą do tanich. Jednak Motorola ma dobrą wiadomość dla wszystkich tych, którzy nie chcą zmieniać kasku, a chcieliby korzystać z możliwości jakie oferuje nowy produkt - na rynek trafi też specjalny zestaw bez kasku.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-254-212.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet