Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola Bionic - konkurencja dla SGS2 i Sensation

Motorola Bionic - konkurencja dla SGS2 i Sensation

LuiN 3 Sierpnia 2011 20:25

0 0

Do sieci wyciekły szczegóły dotyczące specyfikacji nowego smartfonu Motoroli o nazwie Bionic. Urządzenie zaoferuje duży ekran qHD, dwurdzeniowy procesor, aparat 8 Mpix i łączność LTE.

Bionic ma 4,3-calowy ekran o rozdzielczości 540 x 960 pikseli, pokryty pojemnościowym panelem dotykowym, dwurdzeniowy procesor 1GHz ARM Cortex A9 i kartę graficzną PowerVR SGX540. 8-megapikselowy aparat fotograficzny zdolny jest nagrywać filmy jakości FullHD, które następnie z łatwością obejrzymy na ekranie telewizora dzięki wbudowanemu wyjściu HDMI zgodnemu ze standardem 1.4.




Całością zarządza Android w wersji 2.3.4 Gingerbread i podobnie jak w przypadku Motoroli Atrix mamy możliwość podpięcia smartfonu do specjalnej stacji dokującej zamieniającej telefon w netbooka / Webtop. Z racji obsługi łączności LTE, smartfonem zainteresuje się prawdopodobnie amerykańska sieć Verizon.

Źródło tekstu: droidlife, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~  2011-08-03 20:33:28  host: v25-05.opera-mini.net

    predko nie trafi na rynek europejski napewno ;)

  • 0

    2. ~sank7  2011-08-03 20:51:27  host: 217.153.242.188

    News znany od dawna, a poza tym na pewno Verizon będzie go mieć w ofercie - sami ten model zapowiedzieli na CES-ie. Tylko, że cały czas przekładają premierę...

  • -5

    3.  2011-08-03 21:02:05

    Aparat powinien mieć minimum 12 mpx tak to nie można to nazwać smartphonem.

  • 1

    4.  2011-08-03 21:17:50

    Mnie wystarcza nieszumiące 5 Mpx, za to przyzwoitych rozmiarów matryca...

  • 0

    5. ~Tommy-Ka  2011-08-03 21:24:54  host: host-89-228-192-55.kalisz.mm.pl

    Czy chodzi wam o ten? http://www.youtube.com/watch?v=eU5wyYas3Q0 http://www.youtube.com/watch?v=-6szkDakwGM&feature=related On już był zaprezentowany w styczniu... jako Droid Bionic. Może chodzi wam o europejską wersję?

  • 0

    6. ~qrde  2011-08-03 21:26:53  host: 77-254-210-81.adsl.inetia.pl

    @3 Wystarczy przeczytać twój komentarz, żeby nie traktować Cię poważnie... To zupełnie inne cechy predysponują telefon do bycia smartphonem, a wiadomo, że aparat, czy to jest 5 mpx, czy 12 mpx to i tak różnica w jakości jest niewielka.

  • -2

    7. ~PatrykOS  2011-08-03 22:12:10  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    Kolejny, wielki telefon pod względem specyfikacji, i po raz kolejny zapewne nie osiągnie wiele, skończywszy jak Xoom.

  • 0

    9.  2011-08-03 22:17:32

    nie ma co, lepszy od SGSII

  • -1

    10. ~trr  2011-08-03 22:23:41  host: 77-255-34-214.adsl.inetia.pl

    Ciekawe czy też będzie miał wadę fabryczną głośnika rozmów, tak jak Defy i inne motki.

  • 0

    11.  2011-08-03 22:38:26

    Suche dane teraz niewiele mówią o telefonie. Ten aparat 8mpx równie dobrze będzie można porównywać z innymi o tej rozdzielczości, jak i z poczciwym K800i, który może okazać się mocniejszy. Reszta jest przyzwoita, jeszcze wartość RAM-u by nie zaszkodziła.

  • 0

    12. ~xad  2011-08-03 23:39:59  host: 213-195-182-20.ip.netia.com.pl

    RAM-u ma mieć 1 GB

  • 0

    13. ~  2011-08-04 07:26:37  host: acvq192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dlaczego ta Motka nie pojawiła się jeszcze w katalogu telefonów na Telepolis?

  • 0

    14. ~AstralPicasso  2011-08-04 12:40:18  host: v29-06.opera-mini.net

    Za bootloader to ja podziękuje motoroli. Wolę samsunga po wielu doświadczeniach z tym sprzętem jako były pracownik ery i sklepów rtv. Telefony motoroli na androidzie już miałem i wiem jak olewa swoich klientów. Nie wejdę drugi raz w te bagno bo musiałbym sam sobie napluc w twarz... Teraz posiadam sgs II. Rewelacja!

  • 0

    15. ~siekieer  2011-08-04 14:58:27  host: 213-241-62-120.ip.netia.com.pl

    Z tego co wiem motorola sięgnęła po rozum do głowy i bootloader ma być w przyszłych telefonach tej marki odblokowany.

  • 0

    16. ~Ktuś  2011-08-04 17:37:15  host: 212.160.172.70

    Ale człowiek mając np. Defy, jak ja, jest w czarnej... jamie.

  • 0

    17. ~Avangard  2011-08-07 13:36:07  host: 77-253-242-1.adsl.inetia.pl

    Ubiparip 2011-08-03 22:17:32 0 nie ma co, lepszy od SGSII Jakbys obejrzał specyfikacje SII to bys wiedzał wiedzął żę jest taka sama ;]mototola nie bedzie mu do pient dorstac tak samo mowili o Iphone 5 że przebije SGS2 i co juz na stracie ma Iphone 5 a jeszcze nie wyszedł

Dodaj swoją opinię