Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola Backflip już na rynku

Motorola Backflip już na rynku

Q! 2 Lutego 2010 16:20

0 0

motorola backflipOficjalna premiera Motoroli Backflip w jej ojczyźnie jeszcze nie nastąpiła, jednak już teraz mieszkańcy Państwa Środka mogą nabyć ją za pośrednictwem regionalnej strony producenta. Taka możliwość ma jednak swoją cenę - prawie dwukrotnie wyższą, niż jej amerykańska wersja.

Na chińskojęzycznej stronie Motoroli można już nabyć telefon Motorola Backflip. Jej zakup to wydatek około 630 dolarów czyli prawie dwa razy więcej, niż sugerowana cena w ojczyźnie producenta, która została ustalona na 324,99 dolarów.

Nie wiadomo skąd taka różnica, jednak nie zmienia to faktu, że Motorola Backflip to kolejny ciekawy telefon, który pojawi się w ofercie tego producenta. Oprócz sprzętowej klawiatury QWERTY, znajdziemy tu również ekran o przekątnej 3,1 cala i rozdzielczości HVGA (320 x 480 pikseli). Szerzej o tym modelu pisaliśmy w tej wiadomości.
Dla osób, które chciałyby nabyć Motorolę Backflip mamy jednak dobrą informację. Premiera jej wersji w tej bardziej przystępnej cenie ma nastąpić 7. marca, kiedy to telefon ten trafi do oferty amerykańskiej sieci AT&T.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: engadget, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~bodo  2010-02-03 16:37:54  host: 194.246.124.200

    muszę ją mieć !!!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-150-98.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet