Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola Atrix za 1099 zł

Motorola Atrix za 1099 zł

WitekT 6 Stycznia 2012 11:16

0 0
motorola atrix
Serwis zakupów iBOOD zaoferował w swojej aktualnej ofercie dnia smartfon Motorola Atrix - w cenie 1099,95 zł.

W promocji, którą znaleźć można pod tym adresem, dostępna jest wersja telefonu z pamięcią 16 GB. Ciekawym dodatkiem - niedostępnym, niestety, w tej promocji - jest stacja dokująca z dużym ekranem i dodatkową baterią, o czym szerzej pisaliśmy w naszej relacji z targów MWC w Barcelonie w 2011 roku.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    20. ~  2012-01-06 14:09:08  host: z50-07.opera-mini.net

    Poprawka: od wysokiego SAR-a głowa się roz...wala ;)

  • 1

    21. ~  2012-01-06 14:09:11  host: z25-15.opera-mini.net

    18, 19. Niektóre telefony samsunga musieli nawet wycofac ze sprzedaży.

  • -1

    22. ~  2012-01-06 14:10:41  host: user-164-127-67-247.play-internet.pl

    Ja mam telefon z SAR 2 W/kg i żyje przesadzacie

  • 0

    23. ~  2012-01-06 14:13:38  host: z25-15.opera-mini.net

    20. Jaki SAR by nie był - należy krótko gadać, a jak nie to zestaw słuchawkowy niezbędny.

  • 0

    25. ~x  2012-01-06 14:18:15  host: apn-77-115-88-225.dynamic.gprs.plus.pl

    Mój SE k770i ma 1.7 mam go ponad 2 lata, mam nadzieję że nie zmienię się w HULKA :)

  • -1

    26. ~  2012-01-06 14:18:49  host: user-164-127-67-247.play-internet.pl

    24, większy SAR = lepszy zasięg i jakość rozmów wielu o tym nie pamięta.

  • 0

    28. ~  2012-01-06 14:29:46  host: z25-15.opera-mini.net

    25x. Chodziło Ci o jego kolor, wielkość, siłę czy ataki szału? ;-p PS. Twoje dzieci mogą się nie narodzić /zdrowe, jeśli zbyt blisko w kieszeniach nosisz.

  • 0

    29. ~  2012-01-06 14:39:01  host: user-46-113-122-183.play-internet.pl

    słyszałem ze jak sie nosi komórkę z wysokim SAR w kieszeni u spodni to jajca sa nie sprawne po latach

  • 0

    30.  2012-01-06 14:55:35

    A ja słyszałem, że dzięki promieniowaniu, które wydzielają telefony z wysokim SAR można ogrzać małe mieszkanie oraz może on również służyć jako mała przydomowa elektrownia.

  • 0

    31. ~  2012-01-06 14:56:02  host: public7014.cdma.centertel.pl

    Nikt jeszcze nie udowodnił szkodliwości tego promieniowania. Obecne normy są na dzień dzisiejszy takim "dmuchaniem na zimne". Myślę, że palenie papierosów i chlanie wódy jest 1000x bardziej szkodliwe.

  • -2

    32.  2012-01-06 15:04:28

    @31 od wódy to wara ...

  • 1

    33.  2012-01-06 15:05:06

    31). Ja Ci mogę udowodnić. I co z tego? Myślisz, że jak wynajdziesz silnik na wodę, to go wprowadzą na rynek? PS. Sam dałeś też przykład, że pety i wódka szkodzą. I co? Nie ma ich w sklepach? Ktoś zabronił? Itd..itd..

  • 0

    34.  2012-01-06 15:13:00

    SAR - kolejny parametr ktory faktycznie o niczym nie swiadczy. Wszedzie nas strasza jedzieniem tluszczow, cukrow, kawa, alkoholem, konserwantami, dwutlenkiem wegla itp.. Pytanie czy sa na ten temat jakies wiarygodne badania? tzn. badania pod ktorymi ktos sie podpisal i jest ich tak pewien, ze jest gotow stanac przed sadem i obronic swoich teori widzac o grozacych mu odszkodowaniach w przypadku kiedy teorie byly by falszywe? Nie twierdze, ze dawki o ktorech sie pisze moga byc prawdziwe - ale brakuje na to dowodow wiec bardziej to przypomina szmanstwo. Strasza, wiec ludzie sie boja i na wszelki wypadek sluchaja

  • 0

    35.  2012-01-06 15:15:02

    I po ptokach, wyprzedane...

  • 1

    36.  2012-01-06 15:19:43

    34). Myślisz, że ludzie słuchają..? ..że się boją? Pętam się tyle lat po tej planecie i tego nie zauważyłem... * Najważniejszy, to jest zdrowy rozsądek i kojarzenie w mig, co jest dla nas dobre.

  • 1

    37. ~  2012-01-06 15:46:03  host: user-164-126-80-34.play-internet.pl

    mi wypaliła spodnie komórka

  • 1

    43.  2012-01-06 17:27:57

    42, tylko na balkonie im łapie ale słabo

  • 0

    44. ~  2012-01-06 17:45:14  host: t14-11.opera-mini.net

    Calm7, oczywiście że się boją, ale tylko ci którzy tego nie potrzebują, mało tego jak byś się spytał takich czy zakazać tego wszystkiego to by powiedzieli że tak. Inni się trują z kolei bo nadużywają. Normalnych ludzi jest promil.

  • 0

    47. ~spoznilem sie  2012-01-06 17:54:30  host: 89-77-142-55.dynamic.chello.pl

    juz wyprzedane

  • 0

    48. ~poldi85  2012-01-06 18:36:42  host: eow23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dla wszystkich zainteresowanych SAR: http://www.sarshield.com/english/radiationchart.htm :)

Dodaj swoją opinię