Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Motorola 3-CHIP - gdy dwie karty SIM to za mało

Motorola 3-CHIP - gdy dwie karty SIM to za mało

Q! 4 Czerwca 2012 17:37

0 0
Motorola zaprezentowała nowy model, 3-CHIP, który współpracować może z trzema kartami SIM.

Trzy gniazda na karty SIM będzie głównym tematem przewodnim kampanii Motoroli związanej z nowym modelem. I zapewne dlatego dane techniczne schodzą na trzeci plan - poza kilkoma parametrami, Motorola nie udostępniła szczegółowych danych na jego temat.

motorola 3 chip motorola 3 chip

Z dostępnych informacji wiadomo, że telefon ma wbudowany 2 Mpix aparat fotograficzny, gniazdo na karty pamięci microSDHC (do 32 GB), odtwarzacz MP3 oraz radio FM.

Sugerowana cena detaliczna telefonu to około 170 dolarów.


Źródło tekstu: Motorola     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2012-06-04 17:40:36

    Póki co, to patrząc na zdjęcia można stwierdzić, że ekran jest tragiczny. I to nawet jak na tani telefon. A trzy karty... Chińczycy już dawno sprzedawali telefony z czterema gniazdami :P . Ale to bardziej jako ciekawostka ;) .

  • 0

    2. ~  2012-06-04 17:48:40  host: z37-09.opera-mini.net

    ciekawe ile trzyma bateria. A 170 dolarow to tanio za telefon z takim ekranem?

  • -1

    4. ~@3  2012-06-04 17:53:22  host: ip-78-30-121-196.free.aero2.net.pl

    Albo dwóch (służbowy i prywatny).

  • 0

    5. ~l  2012-06-04 17:53:47  host: public-gprs396105.centertel.pl

    lepiej abonament za 65zł netto i program na android do filtrowania ruchu praca/rodzina/kochanka/kochanek....

  • -1

    6. ~  2012-06-04 17:54:45  host: public-gprs77001.centertel.pl

    @up Przeciwnie, tylko biedota łączy telefon służbowy z prywatnym

  • 1

    7. ~  2012-06-04 18:17:26  host: async2.r4.wroclaw.pl

    re 3 & 6: sami jesteście biedota i klepiecie z kafejki internetowej bo was nie stać na kompa i internet w domu! tylko burżuje i biznesmeni mają po 3 a nawet 5 kart sim! i wy dziady nie pyskujcie!

  • 0

    8. ~  2012-06-04 18:22:43  host: z33-11.opera-mini.net

    No to teraz wyscig na sim karty rozpoczety. Jeszcze troche i bedzie 120 rdzeni,380 megapixeli aparat , 240 gb ram a pamiec wew 750 tera bajtow. Do tego obsluga 500 kart sim i bateria wielkosci tira. Ekran zas powierzchni stadionu narodowego. Szalenstwo czas zaczac. Pozdrawiam normalnych ludzi. Jeszcze normalnych ;-)

  • 1

    9. ~playowiec  2012-06-04 18:23:15  host: cnv34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja korzystam z około 10 kart sim w 8 urządzeniach. każda karta jest wykorzystywana w innym celu a dwa główne numery mam zawsze przy sobie... ten telefon byłby dla mnie idealny gdyby miał aparat 5 mpx i gpsa. no i po zdjęciu nie widać czy 3 simki obsługiwane są jednocześnie bo wskaźnik zasięgu jest tylko 1. fajnie byłoby jakby jedna była na stałe w sieci a pomiędzy dwoma można byłoby się przełączać i wybierać która będzie działać równolegle do głównej...

  • 1

    10. ~  2012-06-04 18:27:10  host: cnw145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pierwszy jak zwykle narzeka na wszystko, a co do reszty: wez ty sie dziecko z hotelu urwane opanuj(4). zazwyczaj takie dzieci z zabuzeniami jak ty zazdrosza wszystkiego, wszystkim...

  • 2

    11.  2012-06-04 19:06:16

    @3 te bogacz, a nie stać Cię na internet skoro z aero2 jedziesz?

  • 0

    12.  2012-06-04 19:14:19

    @orson_dzi tragiczny, to może nie, ale mały, to na pewno ;)

  • 0

    13. ~  2012-06-04 21:30:29  host: user-164-127-27-172.play-internet.pl

    playowiec jestes nie normalny i tyle, normalni ludzie maja max dwa numery a zazwyczaj jeden, służbowy zostaje wyłączony po pracy ;0

  • 0

    14. ~daniel  2012-06-04 22:13:06  host: gok186.internetdsl.tpnet.pl

    Posiadam Nokie X1-01 ( żaden wypas, ale ładnie widać treść na ekranie w słońcu) z Play i Heyeh oraz Galaxy S2 z Orange Free. Play do krajowych ( 280 zł na koncie dodatkowym, ale przez facebook-a za 5 zł sobie przedłużam co 28 dni), Heyah zagranica (400 zł na koncie, ładuje tylko jak jest podwójne), Orangee Free internet (na allegro 30 zł - 6 GB, zostało mi jeszcze 5). Jak dla mnie idealne rozwiązanie. Ale 3 karty w jednym to chyba nie do wykorzystania.

  • 0

    15. ~playowiec  2012-06-04 22:33:34  host: cnv34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @13 jestem jak najbardziej normalny ;p a tyle kart sim nagromadzilo mi sie przez to ze prawie wszedzie w prepaidach jest roczna waznosc konta. 3 simki mam do neta - glownie uzywam playonline a inne sa do testow zeby przekonac sie chociazby ze w playu jest lepiej niz mowia jego przeciwnicy ;p a reszta simow wykorzystywana jest do sprawdzania nowych uslug/pakietow w roznych sieciach... kazdy ma prawo wyboru - jeden abonament, drugi prepaid ;p

  • 0

    16. ~hens  2012-06-05 10:40:20  host: 46.238.221.17

    Żadna nowość ! W 2001r miałem i mam sprawny do dzisiaj telefon ericsson T39m z możliwością obsługi trzech kart sim. Nokia 6150 opcjonalnie(inna bateria)posiadała też takie możliwości.

  • 0

    17. ~Gravcio  2012-06-05 11:54:04  host: biuro.obrientextiles.pl

    Zaraz wpadnie tu jabłkofan i powie ze ten telefon nie ma sensu bo lepiej nosic przy sobie 3 ajfony. srs... A co do newsa, nie neguje zalet tego telefonu, zrozumcie ludzie, ze jezeli WY korzystacie z 1 karty sim to nie znaczy ze wszyscy tez tak robia. Sa tacy co będą potrzebowali 5 takich telefonów..

  • 0

    18. ~JustMe  2012-06-05 16:56:44  host: cpc4-wolv6-0-0-cust42.wolv.cable.virginmedia.com

    Ale po co komus wiecej niz 3 telefony?No chyba ze jakis zigolak :D Ale jesli ktos lubi miec duzo to niech I 8 nosi ze soba....ja kiedys nosilem Nokie z Centertela,wielkie pudlo ze sluchawka na kabelku :) Ale takie cos wyciagajac w restauracji czynilo z czlowieka przedmiotem pozadania :) To byly czasy :)

Dodaj swoją opinię