Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Moto Z Force oferował akumulator 3500 mAh, Moto Z2 Force będzie miał 2730 mAh

Moto Z Force oferował akumulator 3500 mAh, Moto Z2 Force będzie miał 2730 mAh

Isand 22 Lipca 2017 23:40

1 0

z2force

Już tylko kilka dni pozostało do oficjalnej prezentacji smartfonu Moto Z2 Force. Nadal jednak docierają do nas nowe informacje na temat specyfikacji urządzenia. Dzisiejszą jest drastyczne zmniejszenie pojemności akumulatora.
Źródłem (ponownie) jest znany z podawania sprawdzonych informacji Evan Blass. To jemu zawdzięczamy większość informacji dotyczących tego modelu. Wiemy już o zupełnie różnych wersjach na rynki europejskie oraz USA (Amerykanie będą mieli do dyspozycji model z 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci wbudowanej, Europejczycy natomiast z 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci wbudowanej).

Dojdzie jednak do znacznych zmian w stosunku do modelu Moto Z Force. Podwójny obiektyw 2 x 12 MP (w miejsce pojedynczego 21 MP) to pierwsza z nich. Druga to zmniejszenie pojemności akumulatora (z 3500 na 2730), by uzyskać cieńsze urządzenie. To przyczyna oficjalna. Podejrzewam jeszcze jedną - uczynienie atrakcyjniejszym swoich Moto Mods. Jeden z modułów oferuje dodatkowy akumulator.

Źródło tekstu: venturebeat.com, wł     

Dodaj do:

Tagi: motorola moto z2 force

w sumie: 1
  • -1

    1. ~???  2017-07-23 09:21:28  host: a25-06-12.opera-mini.net

    Zablokowaliście możliwość komentowania pod tekstem o zmianach w Orange Free?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-96-198.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet