Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Moto X4 jednak nie pojawi się 30 czerwca

Moto X4 jednak nie pojawi się 30 czerwca

Isand 25 Czerwca 2017 19:57

0 0

moto2017

Model Moto X4 miał mieć swoją premierę 30 czerwca. Jak dowiedzieliśmy się z Twittera - tak jednak nie będzie. Tego dnia jest jednak możliwe "wspomnienie" modelu Z2.
Andri Yatim stanowi bardzo wiarygodne źródło w kwestiach związanych z Motorolą. Na swoim profilu na platformie mikroblogowej Twitter oznajmił, że planowana premiera Moto X4 zostanie przesunięta. Winą obarczył Qualcomm. Napisał jednak, że na konferencji tego dnia możliwe jest "wspomnienie" modelu Z2.

Inne źródła (na przykład 2020techblog.com oraz startir.com) sugerują, że ma to związek z problemami z zapewnieniem odpowiedniej ilości procesorów Snapdragon 660. Nie jest wiadome co kryje się za "wspomnieniem" Moto X2, ale 30 czerwca (bez zmian) do sprzedaży na rynku amerykańskim wejdzie Moto E4 Plus - nowy budżetowiec od Motoroli.

Źródło tekstu: 2020techblog.com, startir.com, twitter, wł     

Dodaj do:

Tagi: motorola

w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2017-06-25 20:18:38  host: host-81-190-140-245.dynamic.mm.pl

    Czekałem na tego złamasa a on się nie pojawi?!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-2-123.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet