Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Moje Orange na iPhone'a

Moje Orange na iPhone'a

LuiN 14 Stycznia 2013 17:02

0 1

moje orange iosPo udostępnieniu aplikacji Moje Orange w wersji na urządzenia z Androidem, przyszła pora na premierę programu dedykowanego produktom Apple'a. Aplikacja zawiera szereg poprawek dokonanych zgodnie z sugestiami jej użytkowników.

Moje Orange działa w oparciu o dane pobierane z Orange on-line i umożliwia sprawdzanie stanu konta i pakietów dodatkowych, udostępnia dane o ostatnich 12 fakturach i płatnościach, pozwala zarządzanie usługami i pakietami (włączanie, wyłączanie), daje podgląd połączeń (głosowych, SMS, MMS, data) i ich kosztów oraz możliwość instalacji dedykowanych aplikacji Orange.

Korzystanie w Polsce oraz przez Wi-Fi jest bezpłatne i nie obciąża pakietów data. Aby korzystać z aplikacji należy się do niej zalogować używając loginu i hasła przypisanych do konta na portalu www.orange.pl.
Aplikacji należy szukać w App Store.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 3

    1. ~gosciu  2013-01-14 19:41:49  host: 176-92-4-85.adsl.cyta.gr

    Jak marketing pracuje na koncie kowalskiego którego rachunek wynosi 1300 zł to nie ma się co dziwić dlaczego oferta tej sieci jest tak oderwana od rzeczywistości (ekskluzywna)-patrz dołączone zdjęcie

  • 0

    2. ~MÓJ ORANGE  2013-01-15 09:25:49  host: 212.160.172.70

    @LuiN - Aplikacja nazywa się MÓJ ORANGE, nie MOJE ORANGE.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-98-96.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet