Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Moja GSM - sieć komórkowa do wynajęcia

Moja GSM - sieć komórkowa do wynajęcia

LuiN 24 Października 2016 16:27

2 12

Spółka Nowa Telefonia ruszyła z projektem Moja GSM. Jest to sieć MVNO działająca na infrastrukturze Polkomtelu, którą do swojej oferty wprowadzić mogą lokalni dostawcy Internetu.



Klienci końcowi mają do wyboru cztery plany taryfowe w cenie od 9,99 zł do 39,99 zł. Od kwoty 29,99 zł miesięcznie liczyć można na nielimitowane połączenia na krajowe numery komórkowe i 1 GB transferu, a przy zobowiązaniu w kwocie 39,99 zł dochodzą do tego nielimitowane połączenia na krajowe numery stacjonarne. Niezależnie od wybranej taryfy, wiadomości SMS/MMS są płatne (ceny od 19 do 25 groszy).




Uzupełnieniem powyższej oferty jest Internet mobilny, oferowany w opcjach od 2 GB (19,99 zł) po 50 GB (49,99 zł miesięcznie). Nie zabrakło przy tym znanego z oferty Plusa i Cyfrowego Polsatu Pakietu Nocnego (za 7 zł), oferującego dodatkowe 100 GB do wykorzystania w godzinach 1:00 do 8:00. Zarówno w przypadku oferty Internetu mobilnego, jak i telefonii komórkowej, możliwy jest dodatkowo zakup urządzenia końcowego (smartfon, modem czy router).

W ofercie znalazły się proste telefony Max Comu czy Kruger&Matz, ale też urządzenia z górnej półki. Samsung Galaxy S6 przy abonamencie za 99,99 zł kosztuje 199 zł, a za Apple iPhone 6S 16 GB zapłacimy 599 zł wraz z abonamentem za 159,99 zł miesięcznie.

Zobacz: Nowa Telefonia - cennik
Zobacz: promocja "Moja GSM"

Źródło tekstu: Moja GSM, wł     

Dodaj do:

Tagi: moja gsm | nowa telefonia

w sumie: 18
  • 4

    1. ~Calm7  2016-10-24 16:59:40  host: n06-01-07.opera-mini.net

    Nie żebym hejtował, a jedynie wyrażam swoją opinię. Nic nadzwyczajnego niestety nie mają do zaoferowania.

  • 0

    2. ~  2016-10-24 17:00:57  host: 8.37.225.45

    Trzymać się z daleka od wszelkich ,,nowa telefonia" itp itd

  • 0

    3. ~35mm  2016-10-24 17:02:11  host: 78-10-217-59.static.ip.netia.com.pl

    Brać, kupowaćc i niczego nie żałować ;-)

  • 2

    4. ~~  2016-10-24 17:07:01  host: acrl167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Drogo

  • 0

    5. ~pabloki  2016-10-24 17:09:24  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    czy to ta sama którą interesował sie uokik?

  • 2

    6.  2016-10-24 17:21:22

    A w regulaminie pewno zapis o niegenerowaniu sztucznego ruchu bo cię zablokują a kiedy cię zablokują nikt nie wie tylko operator według swojego widzi misie. A jak będzie w praktyce?

  • 2

    7. ~locomoco  2016-10-24 17:37:29  host: public-gprs386853.centertel.pl

    Kolejny BADZIEW!!!

  • 3

    8.  2016-10-24 17:43:24

    Za 40 zł nielimitowane połączenia i 1GB netu, w dodatku bez smsów? Nie no, biere dowód i lece, bo deal życia.
    *chyba kogoś poj...bało.

  • 2

    9. ~  2016-10-24 18:22:29  host: user-94-254-179-30.play-internet.pl

    Czy to pralnia brudnych pieniedzy? Przecież w tej postaci oferta jest zupełnie niekonkurencyjna .
    Premium Mobile ma pełny no limit i 5GB za 24,70zł a bez mms i stacjonarnych za 19,90zł.

  • 1

    10.  2016-10-24 18:29:16

    Tylko po co taki dodatkowy pośrednik? Lokalny operator nie może zgłosić się bezpośrednio do operatora GSM? Oferty dla klientów indywidualnych też bez szału. Po co ta Nowa Telefonia, czy Voice Net?

  • 1

    11. ~  2016-10-24 18:56:26  host: 8.37.225.48

    10 patrz punkt 9, odpowiedział pytaniem - PBP.

  • -2

    12.  2016-10-24 19:16:24

    WiTek w telewizji! !!
    huraaaa
    :-D

  • 0

    13. ~Boss  2016-10-24 19:53:01  host: d88-51.icpnet.pl

    Słaba oferta, konkurencja oferuje więcej za mniejsze pieniądze.

  • -2

    14. ~  2016-10-24 19:58:36  host: PC-109-125-210-200.siedlce.domtel.com.pl

    Kiepsko, ale dobrze, że pojawia się możliwość telefonii komórkowej u lokalnego dostawcy. Może będą jakieś zniżki, pakietyzacja i końcowemu użytkownikowi się to opłaci. Ważne, że się dzieje, a dla nas klientów takie ruchy są tylko na plus bo większa możliwość wyboru.

  • 1

    15. ~mm  2016-10-24 20:49:06  host: user-94-254-145-1.play-internet.pl

    Po co startować z czymś takim jak jest wiele ofert na rynku zarówno od infrastrukturalnych operatorów czy MVNO bardziej konkurencyjnych? Jakieś dofinansowanie dostali, że muszą wystartować ale że każdy klient to kłopot to właściwie nie chcą klientów? Bo jak za własne pieniądze to oferta bardzo kiepska. Czy szukają osób niezorientowanych zupełnie w temacie?

  • 0

    16. ~Punk  2016-10-25 00:05:57  host: apn-31-1-191-129.dynamic.gprs.plus.pl

    Patrząc na nazwę to kojarzy mi się z naciągaczami co staruszków naciągali na zminę z TP?Orange by do nich przeszli.
    Czyżby teraz poszli w kierunku telefonów komórkowych.

  • 0

    17. ~  2016-10-25 00:14:31  host: 8.37.225.64

    16 kombinator zawsze będzie kombinował, tylko będzie nazwe zmieniał

  • 0

    18. ~Feeeeee Plussssssss;  2016-10-25 10:11:19  host: agby107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trzeba mieć najpierw choć podstawowy zasięg tego Polkomtelaaa i Plusaaaaaaaaaaa,
    bo tak to w tyłek to se można wsadzić...............

Dodaj swoją opinię