Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Moico przyspiesza, ceny nie zmieniają się

Moico przyspiesza, ceny nie zmieniają się

LuiN 3 Stycznia 2013 10:32

0 0

Od 1. stycznia operator telekomunikacyjny Moico podnosi prędkość Internetu, nawet do 100 Mb/s. Zmianę odczują nowi jak i wszyscy aktualni klienci. Tym bardziej, że nie wiążą się one z dodatkowymi opłatami i formalnościami.

Zmiany obowiązują w dwóch, najpopularniejszych w ofercie pakietach. Dotychczasowy Kiss z 12 Mb/s przyśpieszy do 22 Mb/s, a Hug z 55 Mb/s do 100 Mb/s. Niezmienne pozostają okres obowiązywania umowy (na czas nieokreślony), łącze symetryczne (prędkość pobierania = prędkość wysyłania) oraz statyczny adres IP.




Oprócz wspomnianych pakietów Kiss i Hug, Moico oferuje swoim klientom również pakiet Greet z internetem o prędkości 1 Gb/s. Sieć Moico dostępna jest na terenie Wrocławia.

Źródło tekstu: Moico     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 2

    1.  2013-01-03 10:38:40

    Nic tylko brać przykład z takiego operatora ;)

  • 0

    2.  2013-01-03 10:53:31

    Ciekawe kto i do czego to wykorzysta w praktyce zwłaszcza w wifi b/g.

  • 2

    3. ~gosc  2013-01-03 11:00:11  host: v43-03.opera-mini.net

    Ja chciałbym aby inni operatorzy brali z niego przykład jeśli chodzi o okres obowiązywania umowy. (na czas nieokreślony). Ja wiem że operatorzy oferują takie umowy, ale cena jest wyższa niż na umowach terminowych.

  • 0

    4.  2013-01-03 11:06:11

    Niech się nie ośmieszają, z tą dostępnością na Dolnym Śląsku , może w dwóch lokalizacjach we Wrocławiu są. Taki operator to jak dla mnie sztuka dla sztuki.

  • 2

    5.  2013-01-03 11:20:58

    Przydałoby się żeby Orange coś zrobiło ze swoimi cenami. Orange ma najdroższy internet stacjonarny na rynku i to licząc bez opłaty za utrzymanie łącza. Jak policzyć jeszcze opłatę to naprawdę kosmos cenowy wychodzi w porównaniu do cen internetu na rynku polskim. Ta telewizja z Orange też jakieś ma masakryczne ceny za swoją słabą ofertę.

  • 0

    6.  2013-01-03 11:48:08

    "Zmianę odczują nowi jak i wszyscy nasi aktualni klienci" - chyba coś za dużo z tego komunikatu prasowego się przepisało...

  • 0

    7. ~master  2013-01-03 11:49:00  host: master.zse.wroc.pl

    Jest jedno "ale" - okres wypowiedzenia: 3 miesiące!

  • 0

    9. ~andyIno  2013-01-04 14:26:22  host: 78-131-235-38.tktelekom.pl

    ale dzialaja tylko we Wroclawiu

  • 0

    10. ~VADER  2013-01-05 22:38:30  host: 217.8.190.190