Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mógł zginąć, gdy eksplodował jego telefon

Mógł zginąć, gdy eksplodował jego telefon

sirmark 29 Listopada 2007 20:47

0 0

Mieszkaniec Korei Płd. został znaleziony martwy w pracy ze stopionym telefonem komórkowym. Aparat znaleziono w kieszeni koszuli, na klatce piersiowej mężczyzny. Bateria eksplodowała - mówią śledczy, którzy badają sprawę śmierci Koreańczyka.

Do wypadku doszło w Cheongwon, 135 km na południe od Seulu. To pierwszy taki przypadek w Korei i wywołał tam duże poruszenie.




phone exploded phone exploded

Policja poinformowała, że telefon został wyprodukowany przez koreańską firmę LG, piątego największego producenta komórek na świecie. LG potwierdziła to, jednak zdaniem przedstawicieli firmy, niemożliwe, by to eksplozja baterii mogła spowodować śmierć mężczyzny.

Źródło tekstu: gazeta.pl     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13.  2007-11-30 01:08:48

    heh a niedawno dałem ten temat na hP

  • 0

    14. ~hmm  2007-11-30 01:27:21  host: 212.122.214.227

    jeśli chcecie zobaczyć co i w jakich telefonach się psuje to sobie popatrzcie czego najwięcej sprzedają na allegro, rekordowe obroty to bez wątpienia wyświetlacz do B2050 ale to już na wymarciu aparat na szczęście.

  • 0

    15. ~lui  2007-11-30 08:18:37  host: 212.160.152.132

    ja chyba czegos nie rozumiem... znaleziono czlowieka, martwego, ze spalona koszula na klatce piersiowej, w ktorej byl telefon, w ktorym wybuchla bateria. Ciekawe jak zginal? To nie mogla byc bateria... pewnie zmarl, a potem jak juz lezal to ta bateria sobie od tak wybuchla...

  • 0

    16. ~ob  2007-11-30 08:31:35  host: amanda.radom.net

    To nic nowego, koreańczycy testują nową broń do eliminowania niewygodnych obywateli. Do tego prowadzi totalna globalizacja.

  • 0

    17. ~Uszy  2007-11-30 09:52:16  host: 212.160.172.70

    Niestety to już nieprawda, że ta komórka wybuchła, w TV podali iż to ktoś go zabił i potwierdzili to koreańscy policjanci. Ale motyw był niezły...

  • 0

    18. ~olala  2007-11-30 09:55:47  host: chello089079201152.chello.pl

    ... teraz nie wiem .. czy niedługo wyginiemy ?? ja muszę jeszcze żyć ok. 10.lat !! koniecznie !! więc wyrzucę komórki - i tyle !

  • 0

    19. ~olala  2007-11-30 09:58:49  host: chello089079201152.chello.pl

    nieprawda? to czemu ta komórka wygląda tak, a nie inaczej ?

  • 0

    20. ~olala  2007-11-30 10:00:48  host: chello089079201152.chello.pl

    nikt się przecież do niczego nie będzie przyznawał ! a "Uszy" wierzą we wszystko co podadzą media...

  • 0

    21. ~Uszy  2007-11-30 10:01:21  host: 212.160.172.70

    Nie mam pojęcia...tylko mignęła mi ta wiadomość w TV, ale postaram się coś znalesc na ten temat...

  • 0

    22. ~zokko  2007-11-30 10:13:52  host: edh218.internetdsl.tpnet.pl

    http://nt.interia.pl/telekomunikacja/gsm/news/komorka-lg-nie-zab ila-koreanczyka,1019020 Tu jest sprostowanie. Tak to jest, jak sie wyciaga od razu wnioski, nie znajac prawdziwej przyczyny zajscia... Brawo dla gazety :P Swoja droga, to nokia chyba z miesiac temu wycofywala cala partie komow z wybuchajacymi przy ladowaniu bateriami. Widac zdarza sie najlepszym.

  • 0

    23. ~1  2007-11-30 10:42:58  host: 87-205-175-239.adsl.inetia.pl

    Rozumiem LG, świetne telewizory, monitory itd... Ale telefony? Shit jakich wiele...

  • 0

    24. ~pablo  2007-11-30 12:02:51  host: abav145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale mi nowosc o tym to ja juz słyszałem 8 miesiecy temu

  • 0

    25. ~znawca  2007-11-30 12:06:09  host: atropos.tpi.pl

    LG = Lucky GoldStar, a okazuje się że marka firmy przyniosła nieszczęście biednemu koreańczykowi :(

  • 0

    26. ~fif  2007-11-30 12:17:08  host: eip3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja mam lg... AA xDD

  • 0

    27. ~RadkoR  2007-11-30 12:17:26  host: host-80-238-106-38.jmdi.pl

    To nie telefon był przyczyną śmierci! CZas zaktualizować newsa... http://di.com.pl/news/18303,1.html

  • 0

    28. ~mikoangelo  2007-11-30 12:48:17  host: adbo67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja o tym słyszałem dobre pół roku temu czy się tu ktoś spóźnił ?? czy znów się coś takiego wydarzyło ??

  • 0

    29. ~erni  2007-11-30 12:49:58  host: edh218.internetdsl.tpnet.pl

    Tak cos czulem :D No i LG oczyszczone z zarzutow. A koreanczykowi wspolczujemy kolegow z pracy :P Znow mozna spokojnie nosic komy w kieszeniach :D

  • 0

    30. ~Monia  2007-11-30 13:56:57  host: host8925159178.3s.pl

    Czy tak spokojnie to ja nie wiem-w końcu wypadki chodzą po ludziach-w komentarzach było przytoczone kilka przykładów- jak również w artykule podanym w linkach o mężczyźnie, który zginął od wybuchu baterii motoroli.Na pocieszenie można dodać- mamy o wieleeee większe szanse wpaść pod pociąg niż zginać od wybuchu telefonu:P

  • 0

    31. ~noname  2007-11-30 17:35:25  host: enh27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A łyżka na to... niemożliwe! Swoją drogą to trzeba było raczej nosić piersiówkę niż komórkę tamże.

  • 0

    32. ~  2007-12-01 22:35:15  host: 80.54.27.53

    tak czy inaczej koreance sa porabane

Dodaj swoją opinię