Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Modyfikacja promocji mobilnego internetu w Orange

Modyfikacja promocji mobilnego internetu w Orange

sirmark 30 Stycznia 2009 19:58

0 0

Od 30. stycznia Orange wprowadza nowe odsłony promocji usługi dostępu do sieci dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

W ofercie "Orange Free" oraz "4 miesiace taniej w Business Everywhere" obniżono ceny niektórych modemów.




Orange wprowadził także promocję "Punkty Profit za zakup oferty Orange Free", w ramach której osoba, która zakupi aktywację Orange Free i utrzyma ją przez 3 miesiące otrzyma pakiet punktów Profit:
za opcję Standard = 2000 punktów Profit
za opcję Premium = 3000 punktów Premium
za opcję Platinum = 5000 punktów Premium

Zobacz: regulamin oferty Orange Free.
Zobacz: regulamin promocji "4 miesiace taniej w Business Everywhere".
Zobacz: regulamin promocji "Punkty Profit za zakup oferty Orange Free".

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~  2009-01-30 22:55:53  host: user-89-108-239-9.mobile.playmobile.pl

    Zamiast zwiekszac ten ich nędzny limi 1GB daja jakies durne punkciki... no coz - zenada.

  • 0

    9.  2009-01-31 02:41:49

    Punkty konkretne bo w końcu te 25pkt=1zł. Jednak też sądzę, że zamiast mamić głupimi punktami powinni coś zrobić z ofertą. Oni jak zwykle zrobią tylko jak coś muszą, a zawalczyć o klienta zaskakująco dobrą propozycją nie chce im się. Cóż, chyba niedługo przekonają się jak to nie być pierwszym w klasyfikacji.

  • 0

    10. ~  2009-01-31 08:22:40  host: 217.116.102.70

    Plan taryfowy VAR1 zakupiony w Ideii, opłata miesięczna 59,78. Żadnych limitów, żadnych ograniczeń, internet działa bardzo stabilnie, nie zrywa połączeń. Szkoda tylko, że w miejscowości w której mieszkam jest tylko EDGE. Przedstawiam test szybkości łącza: Serwer: http://www.speedtest.pl Twój adres IP: 217.116.102.70 Download: 215 kbps (26.9 KB/s) Upload: 73 kbps (9.1 KB/s) Data: 31.1.2009, 8:18:3

  • 0

    11. ~jeż  2009-01-31 08:27:45  host: 217.116.102.70

    dotyczy punktu 10. Umowę zawarłem z Ideą w marcu 2004 roku i zgodnie z umową nie mam żadnych ograniczeń.

  • 0

    12. ~  2009-01-31 08:30:37  host: f96-034.opera-mini.net

    @10 ja jak testowalem 3g orange mialem podobne przeplywnosci.jak masz takie na edge to sukces.mirekb

  • 0

    13. ~  2009-01-31 08:34:27  host: 217.116.102.70

    Na potwierdzenie, że mam stabilny w internet zrobiłem ponowny test, mieszkam w Ligocie Pięknej 200 metrów od masztu, zawsze pełny zasięg 5 kresek Serwer: http://www.speedtest.pl Twój adres IP: 217.116.102.70 Download: 230 kbps (28.8 KB/s) Upload: 73 kbps (9.1 KB/s) Data: 31.1.2009, 8:32:31

  • 0

    14. ~  2009-01-31 09:48:13  host: f142-133.opera-mini.net

    Cóż, dziwne. Ja w najbliższym miasteczku mam hsdpa, przy ściąganiu chodzi około 3 Mbit/s, przy wysyłaniu 350 kb/s (nie mam modemu hsupa), u mnie na wsi mam edge orange, około 160-200 kb/s mam pobieranie, wysyłanie prawie na maxa, około 90-100 kb/s. Pingi trochę gorsze niestety, około 700ms. Na hsdpa za to mam około 120ms. Tymczasem plus ma u mnie gprs tylko, a w miasteczku edge (mieszkam tam na stancji). Co ciekawe orange tak dało hsdpa, że trochę dalej od mojego domu jest zasięg hsdpa, mimo że miejscowość oddalona około 8km w linii prostej. Muszę pokombinować z antena. Dla mnie orange to najlepszy operator.

  • 0

    15. ~brunet_ka  2009-01-31 10:42:56  host: dynamic-78-8-90-158.ssp.dialog.net.pl

    To jest kolejna odsłona? Chyba raczej zasłona. Dymna.

  • 0

    16.  2009-01-31 12:00:40

    A ja tylko czekam jeszcze kilka miesiecy do konca umowy z Orange i już nigdy nie chce ich internetu. Mieszkam w Krakowie i powinno być wszystko w porzadku, ale to tylko w reklamach tak pieknie wyglada. Wieczorem transfer spada i nie warto płacić tak duzych pieniedzy za ten ich internet. Orange zatrzymał sie w miejscu. Lepiej kupic internet od jakiegos innego operatora po kablu.

  • 0

    17. ~  2009-01-31 13:36:51  host: cpc2-cove4-0-0-cust995.sol2.cable.ntl.com

    a kiedy cos sie bedzie dzialo w abonamentach normalnych?

  • 0

    18.  2009-01-31 13:47:44

    No właśnie, a kiedy w końcu coś w ofercie na kartę? Ceny poza sieć stoją, a w sieci tylko coraz więcej przekombinowanych bonusów zamiast proste stawki w cenniku.

  • 0

    19. ~fabisiak  2009-01-31 14:08:16  host: gpftor3.privacyfoundation.de

    orange jakoś lubi robić wszystko na około, może im się wydaje że jak obniża trochę ceny modemów które u nich i tak nie są najtańsze to już wszyscy będą ich wychwalać i zbiegną się do salonów żeby je kupić.

  • 0

    20. ~gr  2009-01-31 16:04:32  host: 94.254.148.23

    Do bts-a plusa,orange i playa mam równo po 200 metrów.Plus chodzi dobrze,ale w godzinach szczytu mocno zwalnia.Na orange się zawiodłem bo tylko marne edge złapałem.A playem jestem zachwycony.Cały dzień mam 1Mbit,a upland 250-300 kb/s.

  • 0

    21.  2009-01-31 17:00:40

    He he, kolejny raz w ciągu kilku miesięcy dostałem na swój numer w Orange reklamę z PTC. Tym razem reklamują ofertę Heyah Równa Taryfa i podwójne doładowanie :)

  • 0

    22.  2009-01-31 19:13:21

    Ciekawe kiedy orange zmieni oferte mobilnego internetu i podnisie limity transferów.

  • 0

    23.  2009-02-01 09:41:24

    Niech w końcu zrobią coś z tą prehistoryczną ofertą pakietów internetowych w pre-paidzie!!! Mają takie ceny, że już nawet płakać się nie chce, bo szkoda łez.

  • 0

    24.  2009-02-01 11:16:43

    Fajnie by było jakby coś ruszyli w prepaidzie. Nie chodzi mi już dokładnie o jakieś konkretne obniżki, ale ruchy w celu uproszczenia oferty bo to się staje tragiczne, że sieć, która promuje połączenia wewnątrz sieci ma pod tym względem najbardziej przekombinowaną ofertę.

  • 0

    25. ~  2009-02-01 11:56:09  host: f142-045.opera-mini.net

    10: hehe, o 8 rano 200m od stacji to zawsze EDGE ładnie chodzi. Zrób cwaniaczku test o 20. 14: nie żartuj kolego - na pewno orange ustępuje plusowi w każdym względzie, a że na jakiejś wiosce ma 3G wczesniej to co z tego? Plus odpali wkrótce i będzie miał lepszy :-) 23: zmien operatora :-) Po co wiązałeś się z najgorszym?

  • 0

    26. ~ziomek13  2009-02-13 18:20:44  host: acnq236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    biotyt ładujesz ładujesz podwojne,potrojne doladowania,premie a płacisz w najlepszym przypadku 2 razy wiecej niz simplusowcy;orange mówie stop a dla bezwzglednych recydywistów powinna byc kary smierci a nie wiezienia na koszt panstwa;recydywistów i orange nie da sie zresocjalizowac!

  • 0

    27. ~ziomek13  2009-02-13 18:22:43  host: acnq236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    miałem na mysli same sieciówki(w plusie 5gr)z ktorymi nie mam i NIGDY nie bede miał nic wspolnego

Dodaj swoją opinię