Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Modyfikacja promocji dla indywidualnych w Erze

Modyfikacja promocji dla indywidualnych w Erze

WitekT 19 Maja 2006 14:13

0 0

22. maja pojawią się nowe wersje dotychczasowych promocji dla klientów indywidualnych w Erze.

Główne zmiany to możliwość wzięcia w promocji pakietu blue connect w telefonie. Bliżej o ofercie pisaliśmy w tej wiadomości.

Niektóre telefony z aktualnej oferty mają lekko zmienione ceny. Dodatkowo, w ofercie pojawią się nowe: BenQ-Siemens EF81, LG KG225, Motorola C168, Nokia 6280, Nokia E61 oraz SonyEricsson K510i.




Zmiany obejmują następujące promocje:
Mistrzowskie Powitanie,
Mistrzowska Promocja,
Era Nowy Komfort i Era Nowy Komfort VIP,
Taryfa Era Fun,
Taryfa Era Fun 30/36.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2006-05-19 15:13:32

    A dla biznesu czy tez beda modyfikacje z telefonami ?

  • 0

    2.  2006-05-19 15:17:05

    Szalony: jestem prawie pewien, że tak, ale jeszcze nie mamy informacji na ten tamat. Jak tylko coś zdobędziemy, to news będzie powieszony od razu. :)

  • 0

    3.  2006-05-19 15:19:41

    Dziekuje choc ostatnio wziolem w erze nokie 1600 :] dla baterii :D i bardzo mnie sie podoba :) Zaplacilem 1zl w biznes 10 :) aktywacja 1zl :]

  • 0

    4. ~Nvs  2006-05-19 16:21:55  host: dpk151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a orange dalej spij zadnych zmian i oni chca byc oreratorem numer 1 w polsce smiechu warte

  • 0

    5. ~D  2006-05-19 16:53:28  host: abz82.internetdsl.tpnet.pl

    co do ery to zamiast słowa 'lekko' powinno pojawić się 'drastycznie' obniżone ceny telefonów, Plus jest lepszy pa

  • 0

    6.  2006-05-19 17:23:27

    Może głupie pytanie ale nie umie znaleźć na nie odpowiedzi a konkretnie czym różnią się od siebie promocje "Mistrzowskie Powitanie" i "Mistrzowska Promocja" pomijając że w tej drugiej mamy do wyboru więcej zestawów abonamentowych to pierwsza ma upust na abonament przez pierwsze 3 miesiące czy może ona jest skierowana tylko do przychodzących z numerem z innej sieci?

  • 0

    7. ~hummas  2006-05-19 17:32:17  host: dqs250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Powitanie pewnie sla tych co sie chcę przenieść. Zresztą nie wiem, tak strzelam. Generalnie fajnie, że oferta abo ery ciągle sie rozwija, mimo że jest chyba najlepsza

  • 0

    8. ~slonio  2006-05-19 17:59:57  host: proxy-I-B.bsk.vectranet.pl

    WitekT, mam pytanie. Wiesz może czy jest takie coś jeżeli jest napisane w cenniku telefonów ery, że np. nokia 6600 jest o ograniczonej dosteponośći to jeżeli by jej nie było w salonie a chciałbym ją kupic to czy mogli by mi ją jakoś zamówic i przywieść, czy to jest tak, że jek nie ma to nie ma?

  • 0

    9.  2006-05-19 18:27:09

    słonio - idz do salonu ERY i zapytaj o ten telefon i ewentualne warunki jego nabycia.

  • 0

    10.  2006-05-19 19:38:40

    slonio: raczej jak niema to nie ma. Chyba, że sprzedawca ma sam dobrą wolę i się zainteresuje. Ale wymóc tego na nim nie możesz.

  • 0

    11. ~evad  2006-05-19 19:48:17  host: czj146.internetdsl.tpnet.pl

    EF81, N6280 i E61... nonono, jestem pod wrażeniem.

  • 0

    12. ~  2006-05-19 20:21:47  host: dzi213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    slonio - o ograniczonej ilosc to w zasadzie oznacza brak. najczesciej trafiaja tam telefony które ktoś błednie zdjął w salonie ze stanu (błędny IMEI) i w PTC figuruje że jeszcze jest w stokach magazynowych

  • 0

    13.  2006-05-20 03:15:17

    ogolnie w Era nowy komfort niema zadnych zmian procz to ze dodali nowe telefony i nowe ich ceny...

  • 0

    14. ~luk  2006-05-20 22:44:38  host: nat-tar.aster.pl

    Niech obniżą ceny za rozmowy bo nawet ruscy mają taniej , a nie tylko mydla oczy telefonami ! przecież telefon służy do rozmawiania a nie do patrzenia na niego !

  • 0

    15.  2006-05-21 02:57:34

    no i smsy tansze a nie po 20gr...mogly by aby byc juz po te 18gr jak w plusie...

  • 0

    16. ~wlo  2006-05-22 12:13:56  host: atg193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    slonio - teoretycznie to możliwe, ale tylko w sieci konkretnego sprzedawcy. Mój kolega tak sobie załatwił telefon z takiej właśnie oferty "co są ale nie wszędzie" ;-)Jednak trwało to trochę. Oczywiście liczy się też podejście sprzedawców. Bo oni też mają te swoje współzawodnictwa itd. Nie wszystkim zależy na tym, żeby klient byż ponad standard obsłużony ;-)

Dodaj swoją opinię