Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Modem USB Huawei w "blueconnect"

Modem USB Huawei w "blueconnect"

WitekT 3 Kwietnia 2007 21:28

0 0
4. kwietnia Era wprowadzi do oferty blueconnect nowy modem HSDPA/EDGE - Huawei E220.

W promocji blueconnect 39 kosztuje 608 zł, zaś w blueconnect 99 - 120 zł. Ceny brutto (z VAT).

Zobacz: Szczegóły promocji blueconnect 39.
Zobacz: Szczegóły promocji blueconnect 99.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7.  2007-04-03 21:48:59

    Tak, tak - oczywisty błąd. ;) Dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione! :)

  • 0

    8.  2007-04-03 21:51:45

    @6 wibrator => Niby bajka, juz dawno bym sobie wziął blue gdyby nie ten limes@500MB :(

  • 0

    9. ~marcin  2007-04-03 22:06:53  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    to prawda, moj znajomy ma blueconnecta HSDPA - pieeeeekna sprawa

  • 0

    10. ~szalony  2007-04-03 22:14:40  host: 213.158.194.228

    HMM tak się zastanawiam ale co ciekawe Iplus jest o ponad 10zl tańszy od blue ;) widać ze ERA stawia na 79 i 99pln blue bo fakt ten 39pln z 500mb to w umts nie mówiac o hsdpa to pomylka ...

  • 0

    11. ~xyz  2007-04-04 00:14:52  host: 87-205-53-23.adsl.inetia.pl

    Witku mam krótkie pytanie bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi a szukam już chyba z 2 godz. Czy z Tak Tak można w roamingu odbierać połączenia i dzwonić ze wszystkich krajów jak w abonamencie? Pytam bo na mapce tam gdzie się sprawdza cennik jest tylko kila krajów z kolei w promocji nowej oferty roamingowej wychodzi na to że tak tak w roamingu działa we wszystkich krajach jak w abonamencie ale dalej mam wątpliwości ?

  • 0

    12.  2007-04-04 00:18:50

    xyz: a nie wiem, gdzie można dokładnie - strony operatorów są zawsze zakręcone. ;) Ale z tego, co pamiętam, to nie są identyczne kraje jak w abo. Ale głowy nie dam.

  • 0

    13. ~xyz  2007-04-04 00:25:32  host: 87-205-53-23.adsl.inetia.pl

    Dzięki Witek: chyba daremnie szukałem odpowiedzi bo tam jest napisane , że oferta obowiązuje od 1 czerwca 2006 r. do 31 marca 2007 r. Ale dopiero teraz to zauważyłem a porównywałem mapkę i tą stronę link poniżej: http://www.era.pl/index.php?id=r_cen_tt&section=taktak http://www.era.pl/index.php?id=p_roam_op&section=taktak Ale ciekawe i tak czy można było w tej ofercie dzwonić do Polski np. z Australii. Pozdrawiam, poza tą ofertą już nie można ?

  • 0

    14. ~xyz  2007-04-04 00:26:36  host: 87-205-53-23.adsl.inetia.pl

    Soory trochę źle napisałem na końcu.

  • 0

    15. ~  2007-04-04 07:50:44  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Nie są takie same bo w TT jest roaming Camelowy. Działa tylko w sieciach, które wdrożyły wielbłąda.

  • 0

    16. ~12345  2007-04-04 08:01:32  host: awd66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WITEK: Huawei E220 to modem podłączany przez port USB a nie PCMCIA

  • 0

    17. ~TiSP  2007-04-04 08:27:35  host: ik-out-f136.google.com

    Ale po co kupowac Blueconnect skoro dziala TiSP?

  • 0

    18. ~yagi  2007-04-04 09:20:15  host: 80.85.229.232

    Wlasnie tez mialem pisac ze ten modem to USB... Witek: Cos ostatnio rozkojarzony jestes :(

  • 0

    19.  2007-04-04 09:32:08

    Może Witek się nam zakochał? Wiosna przecież ;)

  • 0

    20.  2007-04-04 09:59:50

    Dzieki Panowie - fixed. Na szczęście zbliżaja się święta, to trochę odpocznę. ;)

  • 0

    21. ~  2007-04-04 10:03:40  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Chyba się domyślam jaki to będzie "odpoczynek". :-D

  • 0

    22.  2007-04-04 11:15:27

    No to ja wam powiem, ze jeszcze lepiej leci w Sferii (szkoda ze tylko w Wawie) mam modem do stacjonarnego podlaczony- nie pamietam jego nazwy- 2.4 mb/s za 70 zeta bezprzewodowy oczywiscie

  • 0

    23. ~an  2007-04-04 13:28:53  host: dql134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    im większy wybór tym lepiej.

  • 0

    24. ~PLANET  2007-04-04 14:48:12  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    WOJTAS: ale z takimi limitami (oczywiscie najtrudniej o tym znalezc info na stronie), ze smiechu warta ta oferta... :)

  • 0

    25.  2007-04-04 15:00:25

    PLANET -fakt, 1gb tygodniowo bo pozniej zwalnia do 512 kb no ale zalezy kto jak korzysta- mnie wystarcza...

  • 0

    26. ~  2007-04-04 18:20:29  host: aayu46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale jak z takimi limitami backupować Internet wypalając płytki?

Dodaj swoją opinię