Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Modem Huawei w ofercie Heyah

Modem Huawei w ofercie Heyah

WitekT 31 Sierpnia 2009 14:57

0 0
W ofercie Heyah pojawił się modem Huawei E160G oraz Heyah Internet Starter. Nie jest to jednak nowa oferta dostępu do Internetu - przynajmniej jeżeli chodzi o ceny.

heyah internetmheyah huaweim

Na nowym starterze aktywna będzie taryfa Nowa Heyah, o której szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Oznacza to stawkę 2 groszy za 100 kB, czyli za 20 zł (cena startera) otrzymuje się 100 MB transmisji danych.

Modem Huawei E160G można kupić za 219 zł wraz ze starterem.


Źródło tekstu: Heyah, wł     

Dodaj do:
w sumie: 91
  • 0

    72. ~  2009-09-02 09:15:02  host: dfn242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oferta może nie najtańsza, ale dla mnie to jakaś opcja - w wynajętym mieszkaniu nie chcę zakładać neta bo długo tam nie pomieszkam, umowami się wiązać nie chcę, bo sytuację mam dość niepewną, a jednak czasami w domu neta potrzebuję, więc jest to opcja którą rozważę...

  • 0

    73.  2009-09-02 20:26:32

    Bardzo fajna opcja, bo daje możliwość szerszego i wygodniejszego korzystania z najtańszego internetu w taryfach głosowych Heyah. Bez comiesięcznych rachunków i konieczności płacenia abonamentu. Semnom, 20 zł za 100mb to jest właśnie stawka 2gr za 100kb w taryfie głosowej Heyah.

  • 0

    74. ~T~ Mobile  2009-09-02 22:03:46  host: 131.v51.interkam.pl

    @72 nie polecam. Zapraszam na www.bez-kabli.pl, bo niestety w Heyah jest dosyć drogo, sprawdź ofertę www.mbankmobile.pl, lub playmobile.pl, Play ma całkiem fajną ofertę prepaid.

  • 0

    75. ~  2009-09-03 14:13:16  host: 192.193.245.14

    Tego nigdzie w Warszawie kupić nie można!

  • 0

    76. ~  2009-09-03 18:42:51  host: v03-02.opera-mini.net

    Pewnie to wirtualna oferta...

  • 0

    77. ~  2009-09-04 09:51:45  host: dgu169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @74 ale play na ten przykład ma słaby zasięg. z mbankiem nie wiem jak jest, ale jakoś nie mam przekonania do tak małej sieci...

  • 0

    78. ~KARLOS90  2009-09-04 18:45:24  host: inet20907ni-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    UWAGA! OD 5 PAZDZIERNIKA HEYAH ZMIENIA SPOSOB NALICZANIA DANYCH ZA NETA! Teraz pobieraja za 3 mb danych 60gr, a jesli tej naliczonej z konta paczki 3mb nie wykorzystamy, HEYAH ZWRACA KOSZT NIEWYKORZYSTANEJ PACZKI Z 3mb - 2gr za kazde niewykorzystane 100kb danych. TELEPOLIS - Prosze o zamieszczenie tej informacji w niusach! Zrodlo: www.heyah.pl - zakladka O HEYAH / NIUSY Z HEYAH

  • 0

    79. ~KARLOS90  2009-09-04 18:58:36  host: inet20907ni-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Oto link o zmianach w naliczaniu danych w taryfie NOWA HEYAH http://www.heyah.pl/object.php/act/dow/oid/340a72be66229a8c00f98 a9151609fe6

  • 0

    80.  2009-09-06 10:05:27

    Rozumiem, że te 3mb to do wykorzystania w jednej sesji?

  • 0

    81. ~KARLOS90  2009-09-06 11:31:33  host: inet20907np-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Dokladnie tak. Po zakonczeniu jednej sesji, kwota pozostala z niewykorzystanego pakietu jest zwracana na konto Heyah - 2gr za kazde 100kb. Nalezy pamietac, iz zmiana naliczania NASTAPI OD 5 PAZDZIERNIKA

  • 0

    82. ~KARLOS90  2009-09-06 11:37:57  host: inet20907np-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Aha... Pamietajmy, ze w Heyah jest specyficzne naliczanie polaczen glosowych, smsow i transmisji data - co drugie polaczenie jest taryfikowane na korzysc klienta - o 1 grosz mniej, czyli w Nowej Heyah w rzeczywistosci za 100 kb danych placimy nie 2gr a 1,5gr! tak wiec za kazde wydane np. 200kb - mamy 100kb extra :)

  • 0

    83. ~T~ Mobile  2009-09-08 17:57:11  host: 92-55-195-22.net.pbthawe.eu

    @77 w każdym razie, warto spróbować mBanku ;] Który z W3 ma pakiet 100 MB za 5 zł na roamingu krajowym Plusa? ^^

  • 0

    84. ~wally  2009-09-10 14:32:27  host: pocztaos.pgi.gov.pl

    Karlos, a po zmianie taryfikacja ciągle będzie na korzyść klienta?

  • 0

    85. ~Karlos90  2009-09-20 21:04:12  host: inet20909nn-0.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Jasne, że tak. Stawka za neta w Nowej Heyah nie zmieni się - wynosi ok. 1,5 grosza za 100kb

  • 0

    86. ~  2009-09-29 09:11:35  host: 199.67.203.141

    I tyle warte te newsy- oferta jest wirtualna i nigdzie w Warszawie kupić tego nie można. Heyah jak zwykle kpi z klientów

  • 0

    87.  2009-10-07 07:12:37

    No i kiedy ten modem będzie dostępny?

  • 0

    88. ~filip  2009-11-07 18:43:47  host: user-89-108-238-135.mobile.playmobile.pl

    Play ma najlepszy i najtańszy internet na kartę !!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    89. ~maro  2009-11-10 08:34:50  host: ayu40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja tez mam o play takie zdanie play kosztuje 45 zlotych miesiecznie i 5 gb danych mozna sciagniac

  • 0

    90. ~  2009-12-31 10:50:18  host: v06-06.opera-mini.net

    Tylko Play nie ma 3G w wielu miejscach i z tym klopot a Heyah ma praktycznie wszedzie

  • 0

    91. ~  2010-12-07 18:16:51  host: acft56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam uruchomiłem i szybko kasę straciłem osobiście zawiodłem się.20zł= 2 dni pszyjemności.

Dodaj swoją opinię