Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Moda i telefony

Moda i telefony

LuiN 1 Lutego 2008 23:25

0 0

samsung sgh p520W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat kolejnych telefonów produkowanych z szyldem firm więcej mających wspólnego z modą, aniżeli z telefonią komórkową.

Po spektakularnej LG Prada i wciąż bardzo rzadkim telefonie Samsung Armani (SGH-P520), czas na kolejne "modne" firmy. Tym razem współpracy z producentami telefonów szukają Dior i Swarovski.




Analitycy witają kolejne domy mody z otwartymi rękami. Odkąd posiadanie telefonu stało się rzeczą oczywistą, osoby dbające o styl zaczęły tenże traktować jako element ubioru. A kto lepiej dopasuje telefon do ubioru, jeśli nie projektanci mody?

Tradycyjne marki odpychają nabywców, z kolei magnesem staje się każde ekskluzywne logo. Dominacja Nokii i ryzyko jej masowości zniechęcają osoby szukające luksusu, podobnie dzieje się z innymi dużymi producentami. Czyżby w przyszłości, wielcy producenci GSM, mieli być zmuszeni do produkcji produktów "no name", gotowych do przyczepienia "modnej" plakietki?

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~  2008-02-01 23:26:48  host: dnz95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To się fachowo nazywa OEM :)

  • 0

    2.  2008-02-01 23:39:06

    Też nie lubię tego, co jest najbardziej rozpowszechnione, na przykład właśnie Nokia :)

  • 0

    3.  2008-02-01 23:45:30

    @1 - wstępnie było OEM, ale jakoś czasy zakupu płytek CD-R mi się przypomniały. Wtedy kupowałem Verbatimy, a kolega "nołnejmy" ze skutkiem wiadomym. Wg mnie jeśli ktoś sie na telefonii nie zna, to i w biznes profesjonalistów nie powinien się pchać.

  • 0

    4. ~jojo  2008-02-01 23:46:07  host: egu82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja lubię telefony PRAKTYCZNE. A nie oprawione w ramkę i wieszane na ścianie w salonie.

  • 0

    5. ~  2008-02-01 23:46:28  host: dnz95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ależ jesteś w błędzie. To były płyty marki NoName. :)

  • 0

    6.  2008-02-01 23:49:53

    Tak, NoName-y miały najlepsze to, że kosztowały No z połowę ceny. To były czasy:) Przygoda koleżanki w podpisywaniu płyty nie z tej strony co trzeba, zmusiła ją do przyklejania plakietek taśmą bezbarwną. I po nagrywarce ;]

  • 0

    7. ~  2008-02-01 23:59:34  host: dnz95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak, czasy dyskietek 5,25" to były czasy :)

  • 0

    8. ~hehe  2008-02-02 12:08:12  host: 195.94.215.34

    a o Alcatel Mandarina Duck to już nikt nie wspomni :> albo Alcatel Elle też (chociaż elle to nie dom mody ale cóż)

  • 0

    9. ~Sb  2008-02-02 13:55:37  host: bug19.internetdsl.tpnet.pl

    Ja tam kupuję płyty w Vobis'ie, chyba są najtańsze: 0,49cd, 0,79dvd na sztuki albo po 25 paczka.

  • 0

    10. ~neo  2008-02-02 14:44:34  host: enh183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 9. Sb. Dobre ceny za płyty, pytanie tylko jakie to są, nie sądzę żeby w tej firmie w tej cenie były to jakieś godne polecenia. Wczoraj kupiłem w sklepie sieci agd z wyprzedaży płytki dvd sony za 80 gr. / szt. dobra firma dobra cena. Płytki noname były fajne, po nagraniu można było przez nie oglądać świat :) ażurowe to się chyba nazywa.

  • 0

    11.  2008-02-02 15:35:23

    No pamiętam jak płytki cd-R Philipsa się kupowało po 11zł sztuka. Ech to były czasy :-)

  • 0

    12.  2008-02-02 19:00:46

    offtop sie zrobil. do ktorego sie przylacze;) oh tak verbatimy, robilem porzadek w plytach ostatnio i znalazlem na verbatimie jeszcze gierke hokus pokus rozowa pantere;D potem weszly masowe esperanze;)

  • 0

    13. ~lol  2008-02-02 19:26:45  host: bzv50.internetdsl.tpnet.pl

    dupa dupa dupa dupa !! Ja nie kupuje płyt CD bo są DROGIE!! Chyba każdy racjonalny człowiek nie kupi za ponad 50 gr płytę!!(to te lepsze) PARANOJA!! W życiu bym takiej płyty drogiej nie kupił i nie mówcie, że to nie jest dużo bo ta masakrrra!!

  • 0

    14. ~lol  2008-02-02 19:27:38  host: bzv50.internetdsl.tpnet.pl

    !!!!!!!! :0

  • 0

    15. ~lol  2008-02-02 19:29:42  host: bzv50.internetdsl.tpnet.pl

    lol--> znowu tak drogo to nie jest ale DVD to już masakra kiedyś oszczędzałem 2 lata(ponad) żeby kupić sobie 2 płytki i nagrać sobie notatki (z worda z komputera). Płyty mam do dziś a kupiłem je 3,5 roku temu (napisałem sobie datę w dzienniczku)

  • 0

    16. ~lol  2008-02-02 19:30:11  host: bzv50.internetdsl.tpnet.pl

    LEGIA!!!!

  • 0

    17. ~sympatyczny  2008-02-03 17:15:33  host: chello089077151043.chello.pl

    manchester united

  • 0

    18.  2008-02-04 08:25:22

    Dziwne ze takie tuzy jak dior czy swarowski dopiero teraz wpadły na pomysł sprzedawania telefonów ozdobionych wlasnym logo. Ja zdecydowanie wolę w oryginale.

Dodaj swoją opinię