Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Mocny Prezent" o miesiąc dłużej

"Mocny Prezent" o miesiąc dłużej

sirmark 2 Września 2008 16:46

0 0
Już blisko sto tysięcy klientów MobilKing otrzymało Mocny Prezent - dodatkowe 30 minut na połączenia lub 100 SMS-ów za darmo do wszystkich sieci. Operator postanowił przedłużyć promocję do końca września.

Ekstra doładowanie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami, ani jakimikolwiek innymi zobowiązaniami. Bonus w postaci 15 zł otrzyma każdy nowy, aktywny numer telefonu w sieci operatora.

Każdy, kto kupi zestaw startowy do tego dnia startowego otrzyma do dyspozycji aż 70 minut na połączenia lub 233 SMS-y do wszystkich sieci (20 zł ze startera + 15 zł z prezentu w dzień po aktywacji karty).


Źródło tekstu: MobilKing     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~ziomek13  2008-09-02 17:15:57  host: aclu16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 1: wiesz...to jest operator dla prawdziwych mezczyzn a ta promocja jest w sam raz na jeden raz hehe

  • 0

    3. ~lee  2008-09-02 17:16:21  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    no tak sprzydały by się obniżki :/

  • 0

    4.  2008-09-02 17:18:41

    Nie jest tak źle 35gr na rozmowy do wszystkich sieci sms 11,65gr do wszystkich. We własnej sieci nie jest taniej bo jeszcze za mało aktywnych starterów, jak się ,,dorobią" wiecej swoich to przestaną dawać do wszystkich.Na razie dokładają do interesu tak jak Play.

  • 0

    5. ~ziomek13  2008-09-02 17:21:20  host: aclu16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wiekszosc osób co znam nie bawi sie w pakiety i inne hujstwa i płacą 60-75gr do wszystkich takze nawet 50gr to nie jest tak zle bo inni mają jeszcze gorzej

  • 0

    6.  2008-09-02 17:22:54

    #5 ".Na razie dokładają do interesu tak jak Play. " - czemu sądzisz, że dokładają? ja myślę, że w miarę nieźle wychodzą. MTR kosztuje 33 grosze około więc bardzo nie tracą. A i tak sporo połączeń leci w sieci albo na stacjonarne więc trochę też zarobią. Jak by się nie opłacało, to by nie dawali :P

  • 0

    7.  2008-09-02 17:47:41

    Play przewidywało dokładanie około 2 lat , myślicie że reklama jest za darmo?Niech zarabiają, inne opy muszą myśleć aby aktywne karty sim im nie pouciekały.W orange było do niedzieli doł. 25+25 nasieć i stacjonarne teraz jest do piątku 25+15 .

  • 0

    8. ~Tyler  2008-09-02 17:51:46  host: adbg115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak mobilking oglosil, ze maja 100 tys uzytkownikow to m.in. wtedy wspomniano rowniez o danych finansowych.. Rzeczywiscie, chociaz sa najwiekszym mvno, to sa ciagle na minusie

  • 0

    9. ~  2008-09-02 17:54:26  host: f142-058.opera-mini.net

    post 5 do usuniecia a ten gostek do zbanowania! nie po raz pierwszy przeklina!

  • 0

    10. ~king  2008-09-02 18:21:49  host: admj178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    maja 100 tys ?? a ile zamrozonych ??

  • 0

    11. ~kwistas  2008-09-02 18:50:31  host: w3cache.wignet.pl

    @wiklef stać ich puścić cenę po 49gr na minucie bo zarabiają na MTR do swojej sieci 55gr/min(cena jakoś tam była) do zdzierstwo z trzech naszych operatorów co ma najwięcej ludu.

  • 0

    12. ~lol  2008-09-02 19:12:54  host: 87-205-52-166.adsl.inetia.pl

    heh... ja mam w play co miesiac 200 smsow za free wiec takie "mocne prezenty" to smieszne sa :P oczywiscie fajnie ze robia takie akcje ale nazwa conajmniej nieadekwatna do wartosci

  • 0

    13. ~seba  2008-09-02 19:15:51  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    sorki ale mobilking ma długie okresy ważności po okresie na wychodzące - wiec jeśli skrupulatnie będą wyłączać te nieaktywne to za 3 miesiące możemy oczekiwać danych szacunkowych

  • 0

    14. ~  2008-09-02 20:15:53  host: emt109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już wolałbym jadenorazowy ale jednak "nocny prezent" :)

  • 0

    15.  2008-09-02 21:22:44

    15 - hahahaa:-)

  • 0

    17. ~  2008-09-03 07:53:01  host: 85.11.106.141

    dlaczego nikt nie usuwa postów osoby o tak niskim IQ jak ziomal13 i tak bardzo wulgarnych? czyżby któryś z adminów to był?

  • 0

    16. ~smart  2008-09-03 08:52:29  host: inet20909ni-2.eranet.pl

    14. prezent nocny :-)))))

  • 0

    18.  2008-09-03 10:09:22

    #9, 16. zaraz bede usuwane Twoje komentarze, jako osoby zasmiecajacej serwis od dluzszego czasu.

  • 0

    19. ~  2008-09-03 11:25:32  host: f142-058.opera-mini.net

    a on przeklinac moze? A moze to ty?

  • 0

    20.  2008-09-03 12:15:21

    #19. zajmij sie najpierw soba, to potem moze porozmawiamy o innych.

  • 0

    21. ~nick  2008-09-04 23:25:04  host: bzs25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Mocny Prezent" to bez wątpienia uczciwa oferta ale mało warta jak na MK gdyż nie przedłuża ważności wychodzących a to mnie najbardziej interesuje: jak najdłuższa ważnośc wychodzących przy jaknajmniejszym doładowaniu, nawet jeśli bedzie 1zł/min.

Dodaj swoją opinię