Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Moc Prezentów Na Zawsze od Ery

Moc Prezentów Na Zawsze od Ery

Ringu 31 Stycznia 2011 15:19

0 0

era Sieć Era wprowadza od 2. lutego nową elastyczną ofertę, w której klient przy podpisaniu umowy może wybrać jeden z trzech prezentów: zniżkę na telefon, bezpłatną Sieci Rodzinną lub 2 x więcej minut. Wszystkie prezenty przyznawane są na cały okres umowy.

W nowej promocji Ery dostępne taryfy zostały rozszerzone o pakiety danych, po których wykorzystaniu nie są naliczane dodatkowe opłaty za dostęp do Internetu. W ofercie dostępne są abonamenty od 25 złotych do 149 złotych, zawierające nawet 440 minuty oraz 2 GB pakiet danych. Dodatkowo we wszystkich taryfach klient może w zależności od potrzeb wybrać jeden z trzech dodatkowych prezentów:

2 x więcej minut w abonamencie - dodatkowy pakiet minut, który można wykorzystać na połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. Wszystkie minuty w abonamencie są wymienne na SMS, MMS, MB oraz minuty na numery stacjonarne w UE. Dzięki temu rozwiązaniu klient efektywnie wykorzystuje dostępne w abonamencie środki.




Sieć Rodzinna jest dostępna w bezpłatnej opcji od 2 do 6 numerów w zależności od wybranej wysokości abonamentu. Każdy z uczestników Sieci Rodzinnej otrzymuje 2000 minut na rozmowy z jej pozostałymi członkami.

Tańszy telefon, w tej ofercie klient otrzymuje upust nawet do 500 złotych na zakup nowego telefonu.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 112
  • 0

    96.  2011-02-02 21:40:47

    @92 ja się żale ? coś chyba źle odebrałeś mojego posta :))) ja się cieszę że za tyle samo dają jeszcze więcej i to do wszystkich :)))) 190minut za 30zł jeszcze lepiej :))

  • 0

    97. ~  2011-02-02 22:05:27  host: z09-11.opera-mini.net

    aszbi 2 lata temu za podobne pienądze miałes 120 minut do wszystkich 1000 do ery i na stacjonarne plus numer stacjonarny obok komorkowego.

  • 0

    98. ~michuer  2011-02-02 22:17:23  host: 87-205-130-106.adsl.inetia.pl

    Co wy chcecie oferta ok , a jak ktos chce iphona 4 to rewelacja w abonamencie 139 zł iphon kosztuje 399 pln umowa 30 miesiecy :) ,takie rzeczy tylko w t-mobile :)

  • 0

    99. ~QWERTY  2011-02-04 18:09:19  host: eqr134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    84. Ale moja babcia jest i będzie w Erze. Tym bardziej nie wykorzysta 600 minut, ale 100 lub 200 już tak. 85. Do babci dość dużo dzwonią, więc mają rację.

  • 0

    100. ~porażka  2011-02-04 18:56:32  host: afbi245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bez żadnych negocjaji bez abonamentu, przy wydawaniu 30zł/mc no limit w sieci+min300min poza sieć to jest oferta standardowa dla człowieka z ulicy te negocjiacie w erze to jakaś żenada targowanie się ojakies 30 min, naprawse żenadaa

  • 0

    101.  2011-02-04 20:11:50

    Nie wiem co po niektórzy chcą od nowej oferty Ery, naprawdę dają sporo do tego niezły telefon po dobrej cenie też można znaleźć. Jest ok i o to chodzi. Ma być coraz lepiej i tak też jest.

  • 0

    102. ~jeleń  2011-02-05 19:12:11  host: dqt227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mi się tam podoba dla mnie jest to oferta idealna

  • 0

    103. ~Robo  2011-02-06 16:18:27  host: user-46-113-236-204.play-internet.pl

    Nie rozumiem tekstu.Nikt do Ciebie nie bedzie dzwonił bo do playa drogo. A to niech nie dzwoni....Kto ma sprawe zadzwoni,a jak ja mam sprawe to ja dzwonie. Dziwne zebym jeszcze bral np. w orange czy w erze aby kazdy dzwonił,a ja nie miał minut.Wychodzi na to ze mam sponsorowac kogos.Zreszta jakie dzieci musza sie wypowiadac w ten sposob,chyba maja prepiada i ciagle prosza mamusie o doładowanie. Wyobrazcie sobie sytuacje: Nie złoze Ci zyczen,bo jestes w play,nie zadzwonilem jak szlismy bo baru jest w play, czekalem na Ciebie 20 minut,bym zadzwonił wczesniej ,alezal mi 20 gr bo jestes w play. Konkluzja jest prosta: Jak trzeba dzwonic t sie dzwoni.... .

  • 0

    104.  2011-02-07 09:07:52

    W erze na zawsze = do końca kontraktu. Przekonałem się o tym jak korzystałem kilka lat temu z oferty, gdzie chyba każdy moduł 40min do wszystkich kosztował 20zł zamiast cennikowych 30zł. Oczywiście reklamowane to było jako "na zawsze". Po skończonej umowie nastąpiło naliczenie opłat po te 30zł. Moim zdaniem powinien się za to wziąć UOKiK.

  • 0

    105. ~db  2011-02-07 10:56:04  host: 78.133.244.110

    do104 Przeczytaj ze zrozumieniem regulamin. "Moc prezentów na zawsze" to nie to samo, co moc prezentów na zawsze. W cudzysłowiu jest zawarta nazwa własna oferty, a nie cecha języka potocznego, że coś jest na zawsze (trwa bez końca).

  • 0

    106. ~GOSCIU  2011-02-07 11:10:09  host: 78.133.205.201

    Odnośnie oferty Ery dotyczacej 2 razy wiecej minut to do play'a dzwonimy niestety po wykorzystaniu pakietu podstawowego, dla mnie ta oferta to smiech na sali.

  • 0

    107. ~...  2011-02-07 16:15:13  host: static-78-8-79-189.ssp.dialog.net.pl

    @106 pewnie jesteś klientem P4, skoro takie bzdury piszesz... czytanie regulaminu > ty ...

  • 0

    108. ~GOSCIU  2011-02-07 17:49:46  host: host-85-202-144-157.sta.tvknaszapraca.pl

    @107 swoja opinie wyrazilem w oparciu o info z salonu ery mądralo.

  • 0

    109. ~...  2011-02-08 17:04:52  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    do wszystkoch krajowych sieci to znaczy do wszystkich krajowych sieci...

  • 0

    110.  2011-02-09 11:00:35

    Wystarczy najechać myszką na "info" żeby się dowiedzieć że podstawowe minuty są do wszystkich sieci (era, orange, plus i stacjonarne) a dodatkowe minuty do wszystkich sieci (era, orange, plus, PLAY i stacjonarne). Era to są DZIADY i tyle w temacie.

  • 0

    111.  2011-02-09 11:05:21

    @107: Minuty do sieci krajowych (z wyłączeniem PLAY, Cyfrowego Polsatu oraz Centernetu) w ramach abonamentu. Minuty wymienialne na SMS-y, MMS-y, dane oraz połączenia międzynarodowe na numery stacjonarne do krajów Unii Europejskiej* w stosunku 1:1..,.,.,., Najpierw dobrze przeczytaj regulamin.

  • 0

    112. ~Alek  2011-02-09 12:58:00  host: doz199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zawsze to jakieś odświeżenie oferty Ery. Podobnie zresztą jak zrobiła to niedawno konkurencyjna Orange, w segmencie klientów biznesowych (oferta dopasowana, z określeniem co do 1PNL stawki abonamentu). Lepsze to, niż operatorzy mieliby nic nie robić. Przynajmniej tak mi się wydaje.

  • 0

    113. ~cadi  2011-02-09 23:33:14  host: staticline22441.toya.net.pl

    nie wiem po co taka napinka, komuś się podoba, ok, podpisuje ofertę, komuś nie- nie bierze nr w erze. oferta dla stałych abonentów jest super, zwłaszcza jeśli chodzi o telefon i ab. 69 pln - 360 min. (o ile dobrze kojarzę:P). 100 mb i sieć rodzinna. i mi to w zupełności wystarcza. zwłaszcza że telefony są w rozsądnych cenach. a za 10 pln mam jeszcze pewną formę zabezpieczenia telefonu. jak ktoś kiedyś napisał "pokaż mi sieć a znajdę statystyki żeby pokazać że jest najlepsza". Ci mają lepsze to ale nie mają tamtego itd. pewne jest to że w nowej ofercie Play mam ofertę zbliżoną, jeśli nie gorszą (ale podkreślam że chodzi o mnie, stan darmowy nie jest mi potrzebny bo nie mam nikogo w play, zresztą tam patrząc na ich stronę w ab. za 65 pln mam 240 pln a stan darmowy na 10 m-cy jako nowy ab. - ze strony play)

  • 0

    114. ~MichałM  2011-02-10 22:37:58  host: 94-40-18-81.tktelekom.pl

    Witam. Miałem Erę, gdzie po dwóch latach abo za 90 złotych zostałem przez nich "wy ...", potem Plus, miałem umowe minutową, "każda minuta przybliża Cię do końca umowy, nowy telefon" itp. wydzwoniłem 4000 minut w 16 miesięcy i co? i d..., oferta się skończyła i mogą dać mi inną :O Chciałem fajny telefon, to taki jaki sobie wybrałem na przedłużenie umowy dla stałego klienta kosztowałby mnie 900 złotych :D To wziąłem ten telefon w Play za 250, jako nowy klient i jestem bardzo zadowolony. Zobaczymy tylko jak się skończy w Play, co zaproponują, bo nie ma już do jakiego opa przejść... Ale jestem zdania że u nas jest i tak baaardzo drogo. Pozdrawiam.

  • 0

    115. ~hej  2011-02-22 13:31:31  host: hdl66.internetdsl.tpnet.pl

    Abonent ma możliwość w ciągu maksymalnie 60 dni licząc od aktywacji Karty SIM, włączenia dodatkowej usługi Pakiet 500 SMS/MMS do wszystkich sieci za cenę promocyjną 9 zł z VAT miesięcznie. co wy na To ? sprawdził ktoś? pozdrawiam