Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mobyland bez zgody na przesunięcie startu

Mobyland bez zgody na przesunięcie startu

WitekT 16 Września 2009 11:51

0 0

Mobyland nie dostał kolejnej zgody na przesunięcie swojego startu, stąd komercyjna oferta, którą zaprezentowano wczoraj - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Mobyland miał zacząć świadczyć komercyjnie usługi do końca sierpnia, jednak znów wnioskował o przesunięcie startu, niewiadomo o jak długo. Prezes UKE Anna Streżyńska jeszcze w sierpniu mówiła, że raczej nie przychyli się do prośby telekomu. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości. Finalna decyzja, jak dowiaduje się TELEPOLIS.PL, jest odmowna.

Szerzej o ofercie Mobylandu i trzech działających stacjach w Warszawie pisaliśmy w tej wiadomości.




(…) trzy wnioski o wydanie pozwoleń radiowych wpłynęły do UKE 10. września i dopiero po ich rozpatrzeniu zostaną wydane pozwolenia radiowe. Na stronie publikujemy wyłącznie wydane pozwolenia (dla czynnych stacji) - dlatego informacja o tych stacjach będzie opublikowana dopiero 10. listopada - powiedział TELEPOLIS.PL Piotr Dziubak, rzecznik UKE.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 7
  • 0

    1.  2009-09-16 12:04:34

    mobyland-nibyland co za bezsensowna nazwa dla operatora

  • 0

    2.  2009-09-16 12:35:37

    Bezsensowna - a jaka jest sensowna? CenterNet? Nazwa Mobyland nawiązuje pewnie do "raju" (landu) mobilnego. Docelowo przecież oferta ma być skierowana do "wrażliwych na cenę" użytkowników. Z tym że jak na razie nazwa (a właściwie to nazwa sieci czy operatora?) jest nieadekwatna do oferty. Ale wiem, wiem, to nie jet ich właściwą oferta. Na d tą "właściwą" pewnie "pracują", tak jak CenterNet. ;-)

  • 0

    3.  2009-09-16 14:27:48

    Na stronie publikujemy wyłącznie wydane pozwolenia (dla czynnych stacji)... To w nawiasie to kto dpisał? Bo śmieszne jest dla znającego realia takie stanowisko ;-) Ile adresów podać - w moim rejonie, gdzie np. od 3 lat jest pozwolenie radiowe a stacji nie ma? 2? 5? 10?

  • 0

    4.  2009-09-16 15:42:12

    No i bardzo dobrze, po co nam następny operator który tylko daje ofertę by nie stracić koncesji. Ciekawe kto będzie się starał o EGSM900? Może Play zmądrzeje i kupi pełną EGSM900?

  • 0

    5.  2009-09-16 16:23:04

    Mobyland ma GSM1800 sry.

  • 0

    6.  2009-09-16 16:30:58

    Blue Sky fajna nazwa dla operatora.

  • 0

    7.  2009-09-16 17:39:31

    A inne ciekawe nazwy to np.: "YES", "SPACETEL", "sunrise", "LIBERTIS", "SPACE", "ONEtouch", "SUNDAY", "NEW WORLD", "PEOPLES", "SmartTone", "WIND", itp, itd.

Dodaj swoją opinię