Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mobilny router LTE w ofercie sieci Plus

Mobilny router LTE w ofercie sieci Plus

LuiN 16 Stycznia 2012 15:30

0 0

Plus rozszerzył ofertę mobilnego internetu LTE o przenośny router Wi-Fi Samsung GT B3800, pracujący w technologii LTE, ale też HSPA+, EDGE i GPRS.

samsung b3800 lte samsung b3800 lte

Do urządzenia można jednocześnie podłączyć do dziesięciu urządzeń, np. komputery, drukarki, kamery. Możliwe jest też korzystanie z niej przez kilku użytkowników Internetu. LTE umożliwia przesyłanie danych z sieci do komputera z prędkością do 100 Mb/s oraz wysyłanie danych z komputera z prędkością do 50 Mb/s.




Samsung GT B3800 ma wymiary 90 × 59 × 11,7 mm i masę 81 gramów. Technologia przyłączenia do sieci wybierana jest automatycznie. Litowo-jonowa bateria o pojemności 1650 mAh oferuje czas gotowości do 4,6 h przy LTE, do 3,3 h w 3G. Zasięg wewnątrz pomieszczeń to ok. 30 m, a na zewnątrz do ok. 90 m.

Router WiFi LTE Samsung GT B3800 jest dostępny dla osób prywatnych i firm podpisujących nową umowę lub przedłużających umowę dotychczasową.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    6. ~ala  2012-01-16 17:31:13  host: user-31-175-52-129.play-internet.pl

    zrównajmy zasięg GSM z HSPA+9oo do tego prędkość UMTS zamiast lejka w abonamencie i mamy normalność..

  • 0

    7. ~  2012-01-16 18:10:53  host: z12-10.opera-mini.net

    @ala. Tylko wtedy nagle wszystkim wystarczał by pakiet najtańszy. A później jechali by na szybkości UMTS i nikt by nie narzekał no może tylko na szybkość UMTS wszyscy żądali by szybkości HSDPA. Bądźmy realistami.

  • 0

    8. ~Henryk  2012-01-16 18:11:45  host: apn-77-113-155-63.dynamic.gprs.plus.pl

    Czekam, kiedy obniżą ceny i mam nadzieję, że inni też poczekają, bo jak Solorz zobaczy, ze ktoś kupuje to już będzie pozamiatane :(

  • 0

    9. ~Santus  2012-01-16 19:21:22  host: aq02.aqua.com.pl

    Plus rusza z LTE, ale i tak polsat cyfrowy ma lepszy zasięg i ofertę. Z resztą jako ich właściciel nie pozwoli aby plus w LTE był lepszy.

  • 0

    11. ~Th0mas  2012-01-16 19:39:02  host: public12364.xdsl.centertel.pl

    @2 strzelam, że to http://pocketnow.com/android/htc-sensation-xe-spotted-in-silver

  • 0

    12. ~mirekb  2012-01-16 20:38:27  host: apn-77-114-5-204.dynamic.gprs.plus.pl

    lte 2km od masztu,świetokrzyskie powiat kielecki jak sprawdzalem nie wyciaga wiecej niz 15Mbs..jade na hspa+ i w tych samych lokalizacjach max 3Mbs.trudno mi narzekac na plusa poza tym ze w umowach sim only nie daja wielkiego wyboru,18mies mnie porazilo a po okresie okreslonym cena abo wraca do standardowego i jakby malo tego nie gwarantuja jakiejkolwiek przeplywnosci..moze uokik cos poradzi?

  • 0

    14. ~  2012-01-16 21:21:54  host: 188.191.205.178

    Działa na tym aero2? Testował ktoś?

  • 0

    15.  2012-01-16 21:23:29

    ciesze sie, ze to cale LTE nie jest mi potrzebne, mam wifi w domu i w pracy, a zeby sprawdzic o ktorej odjezdza pociag, czy co graja w kinie albo jakis adres, to wystarcza mi 100MB/m-c

  • 0

    17.  2012-01-16 21:30:15

    dziwne parametry ten router ma lte 4,6h a w 3G juz tylko 3,3h. a wszyscy mowili ze to lte jest pradozerne. chyba ze wkradl sie blad w artykule. jak to z tym jest w rzeczywistosci? co do samego lte to jestem za. nawet mimo ze mam iPlus 160 i nie moge skorzystac bo to tylko dla nowych.. a mi zostal prawie rok. moze zerwac umowe,zaplacic kare (jeszcze ok 800zl) i wziazc nowa z netbookiem (na pokrycie kosztow kary sprzedac) ? jak nie zmienia polityki to chyba bede musial tak zrobic tylko nie wiem co plus na tym zyska

  • 0

    18. ~jasiek  2012-01-16 21:48:16  host: 193-59-17-5.fast-net.pl

    po pierwsze primo żeby internet był w LTE muszą być wymienione anteny

  • 0

    19.  2012-01-16 21:53:42

    Calkiem niezle cacko. Trzeba jednak poczekac az w koncu zatwierdzony zostanie jakis standard obslugi Voice w LTE bo narazie Data Only. CO do routera to cacuszko nawet mimo, ze nie ma HandOveru i trzeba manualnie przelaczac sie miedzy 3G i 4G

  • 0

    20. ~pabloki  2012-01-16 22:22:32  host: apn-77-114-152-151.dynamic.gprs.plus.pl

    oj szaleja ze hej. mikro zasieg lte jest tak porazajacy ze az dwa modemy oferuja.

  • 0

    21. ~koles  2012-01-16 23:53:31  host: 212.180.227.14

    przeciez to dopiero poczatek, dajcie im chwile sie rozwinac. Koles zaryzykowal i jako pierwszy od wielu lat cos w koncu wnosi do mobila a tu ciagle zle.Fajnie , ze w ogole cos drgnelo w tym kraju do przodu, a jeszcze lepsze, ze to Polska firma.

  • 0

    22. ~as  2012-01-17 00:12:25  host: static-81-219-138-19.devs.futuro.pl

    Podoba mi się ten ruterek, cena też ujdzie - ale czekam na zasięg :)

  • 0

    23. ~user8888  2012-01-17 18:43:11  host: awy114.internetdsl.tpnet.pl

    @5 LTE Polsatu, które akurat tym razem słabo wypadło: http://www.speedtest.net/result/1713067184.png http://www.speedtest.net/result/1713073108.png Dwa testy, akurat tym razem słabe wyniki, gdyż bez problemu prędkość pobierania dochodziła do ok. 65 Mbit, a wysyłania od ok. 35 Mbit.

  • 0

    25. ~Janek X  2012-01-18 15:48:05  host: user-46-113-19-64.play-internet.pl

    Taki ruter to ja rozumiem. Gratulację Plus...

  • 0

    26. ~Głodny 66  2012-01-19 16:51:22  host: user-164-127-215-174.play-internet.pl

    Biorę podoba mnie się. Ruterek jak się paczy :)

  • 0

    27. ~Grigorij  2012-01-23 14:44:25  host: host-46-186-37-197.dynamic.mm.pl

    Jeżeli ktoś chce się zapoznać z materiałem Plusa odnośnie tego routera to proszę http://www.sendspace.pl/file/5415ae99196832cbddf7b3e

  • 0

    28. ~Grigorij  2012-01-23 14:46:50  host: host-46-186-37-197.dynamic.mm.pl

    Dodatkowo, jeżeli ktoś ma już internet LTE w Plusie (z modemem E398) i dokupi sobie ten router, to musi zmienić kartę USIM, bo ta z modemu nie działa z tym routerem :P

  • 0

    29. ~bob  2012-06-14 15:27:02  host: apn-31-1-8-106.dynamic.gprs.plus.pl

    Miałem neostradę oraz HSPEA+ w plusie. Teraz mam lte w polsacie. Po prostu szok. Filmy w hd chodzą płynnie odtwarzane prosto z internetu. Zmierzona największa prędkość 69,0 Mb/s. Strony przewijają się jak w bajce.Niesamowita oszczędność czasu.

Dodaj swoją opinię