Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Mobilny portal Plusa przeszukuje Google

Mobilny portal Plusa przeszukuje Google

LuiN 12 Marca 2008 20:56

0 0

12. marca Plus wprowadził na swojej mobilnej wersji portalu wyszukiwarkę Google Search Appliance™. Zastosowane rozwiązanie pozwala na znalezienie potrzebnych informacji na portalu wap.plus.pl prościej i szybciej.

Zaletą mobilnej wersji wyszukiwarki Google jest to, że wyniki wyszukiwania są prezentowane dla konkretnego modelu telefonu użytkownika. Oznacza to, że wyświetlane wyniki będą nie tylko dostosowywać się do wyświetlacza konkretnego telefonu, ale także będą pojawiać się wyłącznie takie informacje, które są odpowiednie dla danego modelu telefonu. Nie będzie im towarzyszyć wyświetlanie reklam, zwykle obecnych w wersji publicznej wyszukiwarki Google.com.




Mobilny portal Plus.pl przeszukuje wyłącznie zawartość portalu sieci Plus. Dzięki temu przeglądanie wyników wyszukiwań dla klientów Plusa nie wiąże się z żadnymi opłatami. Do końca marca trwa bowiem promocja, w ramach której przeglądanie stron na portalu wap.plus.pl jest bezpłatne.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~Templariusz  2008-03-12 21:09:51  host: staticline23090.toya.net.pl

    Cóż mogę powiedzieć... Plus SUX :P

  • 0

    2. ~poco  2008-03-12 21:13:37  host: public12645.xdsl.centertel.pl

    ale po co komu wdrozenie czegos co kosztuje 200keur i nie ma z tego pozytku. Kiego grzyba to komu?

  • 0

    3. ~stz  2008-03-12 21:22:58  host: epe34.internetdsl.tpnet.pl

    Wyszukiwarka jest ale u mnie nie działa w LG KE970. W okno wyszukiwarki nie mogę nic wpisać. Sam portal działa bez zarzutu.

  • 0

    4. ~  2008-03-12 22:05:00  host: 77-253-178-149.adsl.inetia.pl

    Nie mają nic do stracenia, gdy jakość usług leci na łeb i szyję :)

  • 0

    5. ~  2008-03-12 22:06:48  host: oo9.ipartners.pl

    Przeciez sa liderem innowacyjnosci na swiecie ;-P no to gugla tez miec musza.

  • 0

    6. ~  2008-03-12 22:22:27  host: ptkbm.centertel.pl

    Mówimy o tym co jest w portalu OrangeWorld od dawna? ;-)

  • 0

    7. ~  2008-03-13 00:53:32  host: cmv234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja jakos nie oduczlem tej spadajacej jakosci uslug. Za to sciagam darmowe multimedia ze strony MIXa i bawie sie nowka telefonem za złotówe.

  • 0

    8.  2008-03-13 07:40:37

    Najgorzej jak ktoś coś krytykuje nie mając o tym pojęcia. Ja wiem najlepiej kto ma lepszą jakość usług - Plus czy Orange, bo w obu sieciach posiadam abonament. Nie mam wątpliwości, że górą jest Plus.

  • 0

    9. ~mirekb  2008-03-13 07:47:45  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    codzienniewchodze na wap.plus.pl i zmienil troche wyglad ostatnio,google chodza bez zarzutu.PAMIETAJCIE ZE WAP4FREE JEST TYLKO DO KONCA MARCA;-)

  • 0

    10. ~TWDonald  2008-03-13 08:12:30  host: ip-89-174-121-89.multimo.gtsenergis.pl

    I co to za rewolucja, skoro tylko do końca marca? W Orange nie ma limitu (Orange Music Mix).

  • 0

    11.  2008-03-13 09:43:18

    ~TWDonald - i co z tego, że nie ma? Ilu Orange ma klientów tej taryfy?

  • 0

    12.  2008-03-13 11:24:03

    W Orange dostęp do Orange World też jest tylko tymczasowo darmowy.

  • 0

    13.  2008-03-13 18:30:08

    stz: no i mam tak samo, a ocenilbym ta jakosc diametralnie inaczej, bo zupelnie odwrotnie :)

  • 0

    14.  2008-03-13 19:50:11

    a ja się dziwię, ze korzystacie ze słabych usług... tym bardziej, że macie porównanie ze znacznie lepszymi ;-)

  • 0

    15. ~niemen  2008-03-13 20:49:54  host: chello089076058004.chello.pl

    fajnie, ze kazdy moze zauważyć jak plus dba o zadowolenie klientów. osttanio czasoumilacz a teraz google. ciekawe co następne:)

Dodaj swoją opinię